اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارز های دیجیتال زیر فشار مشت های سنگین فروشندگان

ارز های دیجیتال زیر فشار مشت های سنگین فروشندگان

به گزارش زوم ارز، بزرگترین ارز های دیجیتال حتی بیت کوین و اتریوم، در وسط یک اصلاح قیمت شدید قرار گرفته و حتی برخی از میم کوین ها نیز اصلاح قیمتی دو رقمی را تجربه کردند.

پادشاه ارز های دیجیتال وضعیت چندان بهتری ندارد و کاهش قیمتی 4.3 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و قبل از اینکه خریداران بتوانند برای رفع مشکل گاوها وارد عمل شوند قیمت این رمز ارز افت 8 درصدی را نیز تجربه کرد و قیمت در صرافی بیت استمپ حتی به سطح 45750 دلار نیز رسید و این افت شدید توسط تحلیلگران بازار پیش بینی می‌شد و تقریباً همه در انتظار این افت بودند و از بهبود قیمت واهی بیت کوین در روز یکشنبه نیز چشم پوشی کردند.

برترین ارز دیجیتال بازار اکنون به زیر میانگین متحرک 200 روزه خود نزول کرده است که باید نشانه ای شوم برای خریداران محسوب شود و در حال حاضر نزدیک به سطح حمایت اصلی خود معامله می‌شود.

عقب نشینی قابل توجه با فروش در بازار سهام ایالات متحده همراه بود و هر سه شاخص اصلی بازارها در وضعیت قرمز قرار دارند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دو میم کوین برتر بازار نیز در وضعیت نامناسبی قرار دارند و دوج کوین و شیبا اینو به ترتیب کاهش قیمتی 5.1 درصدی و 5.7 درصدی را تجربه نمودند و دوج کوین در حال حاضر در سطح قیمت 0.15 دلار و شیبا اینو در سطح قیمت 0.00003313 دلار معامله می‌شود.

برخی از آلت کوین های برتر نیز دچار کاهش قیمت بسیار شدند و کاردانو و پولکادات که به دو قاتل اتریوم مشهور هستند کاهش قیمت هایی به ترتیب 60.92 درصدی و 52.65 درصدی را تجربه کردند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا