آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به ریپل: قیمت ریپل سطح پشتیبانی را حفظ می کند، معنی آن برای خریدارها چیست؟

بیش از 63 میلیون ریپل در صرافی ها تخلیه شده است

نیم نگاهی به ریپل: قیمت ریپل سطح پشتیبانی را حفظ می کند، معنی آن برای خریدارها چیست؟

به گزارش زوم ارز، قیمت ارز دیجیتال XRP افزایش یافت و به سطح مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلاری رسید. افزایش قیمت‌ها در ادامه تصحیح شد اما حمایت از قیمت‌ها ممکن است توسط خریداران در سطح ۰.۴۷۵۰ دلاری حفظ شود.

  • قیمت XRP منتظر یک شکست صعودی بالای منطقه مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار است.
  • قیمت اکنون بالای ۰.۴۷۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی مرتبط با پشتیبانی ۰.۴۷۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD (منبع داده از Kraken) شکل می‌گیرد.
  • در صورت بسته شدن بیش از مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار، جفت ممکن است شتاب صعودی به دست آورد.

قیمت XRP سود را تصحیح می کند

قیمت XRP، همانند بیت کوین و اتریوم، با آغاز حرکت صعودی مطلوبی در بالای سطح مقاومت ۰.۴۷۴۰ دلار روبرو شد. گاوها توانستند باعث افزایش قیمت به بالای ۰.۴۸۰ دلار شوند، اما خرس‌ها در نزدیکی محدوده مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار فعال بودند.

در ابتدا، قیمت در سطح ۰.۴۸۳۹ دلار شکل گرفت و در حال حاضر یک اصلاح نزولی وارد شده است. یک حرکت به سمت پایین زیر سطوح ۰.۴۸۰۰ و ۰.۴۷۸۰ دلاری انجام شد. قیمت حتی به زیر سطح فیبوناچی ۵۰ درصد اصلاحی از ۰.۴۶۹۵ دلار به ۰.۴۸۳۹ دلار رسید.

در حال حاضر قیمت بالای ۰.۴۷۴۰ دلار است و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. همچنین، یک الگوی صعودی با پشتیبانی در سطح ۰.۴۷۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز XRP/USD شکل می‌گیرد.

در صعود قیمت، قیمت نزدیک به سطح ۰.۴۸۰ دلار با مقاومت روبرو است. اولین مقاومت اصلی حدود سطح ۰.۴۸۴۰ دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی می‌تواند در سطح ۰.۴۸۸۰ دلار باشد. در صورت حرکت واضح به سمت بالا، قدرتمندی ممکن است باعث رسیدن قیمت به مقاومت ۰.۵۰۵۰ دلاری شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

مقاومت اصلی بعدی از سطح ۰.۵۱۲۰ دلار نزدیک است. اگر به بالای این منطقه مقاومتی برسد، ممکن است قیمت به ۰.۵۲۵۰ دلار افزایش یابد. ادامه افزایش قیمت نیز ممکن است آن را به سوی مقاومت ۰.۵۳۲۰ دلاری هدایت کند.

در صورتی که XRP قادر نشود ناحیه مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلاری را پشت سر بگذارد، احتمالاً به سمت پایین ادامه خواهد یافت. حمایت ابتدایی در زمان نزولی نزدیک به سطح ۰.۴۷۶۵ دلار و خط روند قرار دارد.

پشتیبانی اصلی بعدی در سطح ۰.۴۷۴۰ دلار واقع شده است، که درصد اصلاح فیبوناچی ۶۱.۸ درصدی به سمت بالا از سطح ۰.۴۶۹۵ دلار به بالاترین مقدار ۰.۴۸۳۹ دلار رشد کرده است. در حال حاضر، قیمت از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته پشتیبانی می‌گیرد. اگر یک نوسان نزولی روی داده و باعث شود که قیمت زیر سطح ۰.۴۷۴۰ دلار باشد، احتمالاً در زمان کوتاهی قیمت به سمت سطح حمایتی ۰.۴۶۴۰ دلار کاهش خواهد یافت.

شاخص‌های تخصصی

میزان MACD برای زوج XRP/USD در فاصله زمانی یک ساعته، اکنون در منطقه صعودی از سرعت خود کاسته است.

شاخص نسبت به قدرت (RSI) – در حال حاضر RSI برای زوج ارز XRP/USD به طور دقیق زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی به مقادیر ۰.۴۷۶۵ دلار و ۰.۴۷۴۰ دلار می‌باشند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده