اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار رییس سازمان بورس آمریکا

در جلسه رسیدگی نظارتی در مجلس نمایندگان آمریکا، رییس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار این شرکت به مایک کیگلی نماینده دموکرات کنگره گفت که ارز های دیجیتال زیادی وجود دارند که قوانین این سازمان را رعایت نمی‌کنند.

وی افزود:
ارز های دیجیتال زیادی وجود دارند که قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار را رعایت نمی‌کنند و آژانس ما در تلاش است تا قانون را اجرا کند و در حال حاضر هزاران توکن  وجود دارد که پایبند به قوانین نیستند و ما تاکنون فقط از 75 واحد از این توکن ها شکایت کرده ایم و در حال حاضر توکن های زیادی هستند که با قوانین ما سازگار نیستند.
گنسلر همچنین گفت که شرکت های مدیریت دارایی که در توک نهایی که اوراق بهادار ثبت نشده مثل XRP هستند سرمایه گذاری می‌کنند نیز شاید مورد بررسی قرار گیرند.

بررسی کامل ارز دیجیتال ریپل از لحاظ فاندامنتال

وی ادامه داد:
کمیسیون بورس و اوراق بهادار به برقراری ارتباط با فعالان بازار ادامه می‌دهد و کسانی که ICO ارائه می‌دهند تا سرمایه جذب کنند باید از قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیروی کنند. شرکت های مدیریت سرمایه که در این دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنند نیز ممکن است تحت پیگرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار بگیرند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تنظیم قوانین جدید برای ارز های دیجیتال
گری گنسلر همچنین به برنامه خود برای همکاری با کنگره به منظور تنظیم قوانین برای صرافی های دیجیتال اشاره کرد.
وی افزود:
در هفته های اخیر، حجم معاملات گزارش شده در صرافی های دیجیتال از 130 میلیارد دلار به 330 میلیارد دلار در روز رسیده است و با اینکه این ارقام بسیار بزرگ هستند اما صرافی ها آنها را به مقامات نظارتی گزارش نمی‌کنند زیرا با این پول ها توکن هایی که اوراق بهادار ثبت نشده هستند خرید و فروش می‌شود و این تنها یکی از شکاف های زیاد نظارتی در بازار ارز های دیجیتال است.
گری گنسلر در حال همکاری با سایر آژانس های فدرال است تا قوانینی را در مورد ارز های دیجیتال وضع کنند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا