آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش قیمت وحشتناک LUNA

افزایش قیمت وحشتناک LUNA

افزایش قیمت وحشتناک LUNA :

به گزارش زوم ارز،طی ۲۴ ساعت گذشته رمز ارز  Terra (LUNA) که یک پروتکل بلاکچین بر اساس سیستم های پرداخت جهانی با استفاده از استیبل کوین UST است به بالاترین سطح قیمت تاریخ خود یعنی ۴۵ دلار رسید و اوج قیمتی را در این سطح ثبت کرد.

داده های کوین تلگراف و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که از ۲۰ جولای که رمز ارز لونا به سطح قیمت بسیار پایین ۵.۶۱ دلار رسید، قیمت آن با ۷۲۰ درصد افزایش مواجه شد و در تاریخ ۱۰ سپتامبر به ۴۵ دلار نیز رسید.

این افزایش قیمت وحشتناک، ارزش کل قفل شده پروتکل Terra را نیز به بالاترین سطح خود در تاریخ ۵ سپتامبر یعنی ۷.۸۳ میلیارد دلار رساند و این رمز ارز به چهارمین شبکه بزرگی که بیشترین ارزش کل قفل شده در دنیای دیفای را دارد تبدیل شد.

بنظر دلیل اصلی افزایش قیمت این رمز ارز اعلام راه اندازی پروژه DAWN است که یک طرح جدید تأمین بودجه برای اکوسیستم ترا است که با این طرح زیرساخت های حیاتی این شبکه بهبود پیدا می‌کنند و رشد این اکوسیستم نیز سرعت خواهد گرفت.

به گفته هم بنیانگذار پروژه ترا آقای Do Kwon این پروژه جدید ۱۵۰ میلیون دلار برای ایجاد سازمان اصلی مشارکت کننده Cosmos اختصاص خواهد داد و سرمایه گذاری در زیرساخت های نود اکوسیستم و تنوع زیرساخت های اعتبار سنج اوراکل اختصاص داده می‌شود.

یکی دیگر از منابع هیجان انگیز برای جامعه ترا، راه اندازی شبکه اصلی آن با نام  Colombus-5 است که در تاریخ ۲۹ سپتامبر راه اندازی خواهد شد و تیم توسعه دهنده این رمز ارز مدعی هستند که این به روزرسانی مهم ترین ارتقا این شبکه است.

بنظر شما همراهان زوم ارز این رمز ارز تا پایان سال میلادی در چه سطح قیمتی قرار خواهد گرفت؟

بررسی کامل ارز دیجیتال لونا Luna 

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده