کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول های وان ONE

معرفی بهترین کیف پول های ارز وان ONE

کیف پول های وان ONE، همان‌طور که اطلاع دارید، برای ذخیره ارز های دیجیتال باید از کیف پول استفاده کنید. امروزه با گسترش حوزه رمز ارز ها کیف پول های زیادی وارد بازار شده اند اما تمام آن ها معتبر نمی باشند. همیشه پیدا نمودن ولت تقریباً برای افراد مشکل می باشد اما ما در سایت زوم ارز این مشکل را برطرف کرده ایم. شما می توانید با مطالعه مقاله های مختلف، با انواع کیف پول های رمز ارز ها آشنا شوید. در این مقاله نیز قصد معرفی کیف پول های ارز دیجیتال هارمونی یا One را داریم. برای آشنایی با ولت های این ارز دیجیتال در ادامه همراه ما باشید. در صورتی که قصد بررسی تحلیل این رمز ارز دارید، به صفحه تحلیل ارز دیجیتال وان ONE در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال One

انواع کیف پول های ارز دیجیتال One
انواع کیف پول های ارز دیجیتال One

خوشبختانه ولت های مختلفی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. شما می توانید به راحتی یکی از ولت های ذیل را انتخاب و در آن اقدام به ذخیره سازی ارز دیجیتال هامونی یا ONE کنید. یکی از سؤالاتی که اکثر کاربران زوم ارز از ما می پرسند این است که کدام ولت بهترین کیف پول می باشد؟

بهتر است بهترین کیف پول را خودتان نسبت به استفاده تان مشخص کنید. هر کیف پول امکانات متفاوتی دارد، شما می توانید با مشاهده نیاز خود از یک کیف پول، بهترین و یا مناسب ترین ولت را انتخاب کنید. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

اگر قصد دارید تا ارز دیجیتال هارمونی و یا دیگر رمز ارز ها را در کامپیوتر خود ذخیره کنید، باید از کیف پول های کامپیوتری استفاده کنید؛ بنابراین کیف پولی برای شما بهترین و یا مناسب ترین می باشد که از سیستم عامل های کامپیوتری پشتیبانی می کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال وان

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال One آشنا کنیم. در صورتی که در حال حاضر ولت های نرم افزاری این ارز دیجیتال را نمی شناسید حتماً این قسمت از مقاله را دنبال کنید. اگر قصد خرید کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال One را دارید، در ادامه به شما تمامی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال One را معرفی خواهیم کرد، همراه ما باشید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

تراست ولت امنیت مناسب و پایداری دارد. متأسفانه این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما این موضوع باعث نمی شود که بگوییم این ولت امنیت ندارد. بلکه تنها فاقد این ویژگی امنیتی می باشد. خوشبختانه این کیف پول از رمز ارز های زیادی پشتیبانی می کند. این موضوع باعث می شود تا بتوانید از این کیف پول برای اکثر رمز ارز ها استفاده کنید.

اگر قصد ذخیره رمز ارز هایتان را در سیستم عامل های کامپیوتری دارید، باید بگوییم که این کیف پول مناسب شما نمی باشد چراکه تراست ولت تنها از سیستم عامل های موبایلی پشتیبانی می کند. این ولت کاملاً رایگان است. برای استفاده از تراست ولت نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و شما می توانید به صورت رایگان آن را دانلود و نصب و سپس استفاده کنید. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب این ولت آشنا شوید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب و آسان
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • استفاده کاملاً رایگان
 • امکان ذخیره رمز ارز و توکن های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

 

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal Wallet

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal Wallet
کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal Wallet

اگر یک فرد مبتدی هستید، نگران کار با این ولت نباشید. خوشبختانه کیف پول سیف پل رابط کاربری بسیار مناسبی دارد. شما می توانید به راحتی با این ولت کار کنید. در صورتی که با مشکلی رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید. لازم به ذکر است که ما در سایت زوم ارز، آموزش تصویری کامل این ولت را قرار داده ایم. شما می توانید با جستجوی نام کیف پول سیف پل به راحتی این کار با این ولت را آموزش ببینید.

امنیت در این کیف پول مناسب و پایدار است. شما می توانید با اطمینان در این ولت رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. متأسفانه این کیف پول نیز همانند تراست ولت از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. حتماً در هنگام استفاده از این ولت، موارد امنیتی را به صورت کامل رعایت کنید.

یکی از بهترین مزایا کیف پول سیف پل، پشتیبانی از صرافی داخلی می باشد. احتمالاً شنیده اید که این ولت از صرافی داخلی بایننس پشتیبانی می کند. این موضوع باعث شده تا افراد مختلفی به سراغ این ولت بیایند.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • استفاده کاملاً رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز و توکن های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربرپسند

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic Wallet

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic Wallet
کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic Wallet

این ولت نیز به عنوان یک کیف پول نرم افزاری معروف یاد می شود. شما می توانید از این ولت نرم افزاری برای ذخیره رمز ارز های مختلف از جمله ارز دیجیتال هارمونی یا One استفاده کنید. خوشبختانه این کیف پول امنیت مناسب و پایداری دارد. این موضوع باعث می شود تا بتوانید با اطمینان رمز ارز های خود را در این کیف پول نرم افزاری ذخیره سازی کنید. استفاده از کیف پول اتمیک کاملاً رایگان است و در هیچ مرحله ای نباید هزینه ای پرداخت کنید. در صورتی که در هنگام استفاده از این ولت با پیغامی مبنی بر واریز هزینه رو به رو شدید، باید شک به بدافزار بودن آن برنامه کنید.

برعکس دو ولتی که کمی پیش‌تر با آن ها آشنا شدید، این کیف پول از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می کند. این موضوع به این معنی است که اگر قصد ذخیره ارز دیجیتال هارمونی در سیستم عامل های کامپیوتری را دارید، می توانید از کیف پول اتمیک و یا کوینومی که در ادامه با آن نیز آشنا می شوید، استفاده کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت پایدار
 • قابلیت نصب در سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری کاربرپسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi Wallet

کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi Wallet
کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi Wallet

کیف پول کوینومی، از دیگر ولت های نرم افزاری معروف می باشد. خوشبختانه در حال حاضر کیف پول های معروفی از ارز دیجیتال هارمونی پشتیبانی می کنند. شما می توانید می توانید به راحتی از آن ها برای ذخیره این ارز و رمز ارز های دیگر استفاده کنید.

این ولت نیز از امنیت مناسبی برخوردار است. شما می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در آن ذخیره سازی کنید. متأسفانه این ولت نیز از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند.

کیف پول کوینومی نیز کاملاً رایگان است. شما برای استفاده از این ولت نباید هیچ هزینه ای پرداخت کنید. اگر بخواهیم از دیگر مزایا این ولت برایتان بگوییم می توانیم به رابط کاربری ساده آن اشاره کنیم. رابط کاربری کیف پول کوینومی آسان است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید حتی اگر مبتدی باشید. اگر قصد دارید تا بیشتر با مزایا و معایب این ولت آشنا شوید ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری آسان
 • امنیت مناسب و پایدار
 • استفاده کاملاً رایگان
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال هارمونی یا One

پس از اینکه با کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال One آشنا شدید، حالا نوبت به این رسیده است که کیف پول های سخت افزاری آن را بشناسید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال One را به صورت کامل به شما معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس یا Ledger Nano X جدیدترین ولت کمپانی سخت افزاری لجر می باشد. شما می توانید در این ولت سخت افزاری رمز ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید. متأسفانه این ولت کمی از لحاظ قیمتی گران است. اگر به دنبال یک کیف پول ارزان قیمت هستید، این ولت مناسب شما نمی باشد و بهتر است از دیگر محصول این کمپانی یعنی کیف پول لجر نانو اس یا Ledger Nano S استفاده کنید.

خوشبختانه امنیت در کیف پول های سخت افزاری فوق العاده بالا می باشد. این موضوع باعث شده است تا افراد مختلفی به سراغ استفاده از کیف پول های سخت افزاری بروند. شما می تواید از این ولت در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید.

اگر یک کاربر مبتدی هستید و قصد استفاده از این ولت را دارید، نگران نباشید چراکه رابط کاربری این کیف پول آسان است و شما می توانید به راحتی با آن کار کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این ولت آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت بالا
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی برای امنیت بیشتر
 • امکان ذخیره سازی رمز ارز های مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، این محصول نیز توسط کمپانی لجر تولید شده است و نسبت به کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X قدیمی تر می باشد. این موضوع باعث شده است تا نسبت به آن ولت قیمت مناسب تری نیز داشته باشد. اگر به دنبال یک کیف پول سخت افزاری با قیمت مناسب هستید، می توانید این ولت را در نظر بگیرید.

امنیت در کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S مناسب و پایدار است. اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم، معمولاً کیف پول های سخت افزاری امنیت مناسبی دارند. یکی از مهم ترین دلایلی امنیت مناسب این کیف پول ها این است که به صورت آفلاین رمز ارز ها را ذخیره می کنند. از این روز از ورود هکر ها تا حدودی جلو گیری می شود. خوشبختانه این ولت از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از ایجاد حساب در این ولت، با فعال‌سازی این گزینه امنیت خود را افزایش دهید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قیمت مناسب و به صرفه
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • این ولت کمی قدیمی می باشد

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول لجر (Ledger) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

این ولت سخت افزاری نیز از کیف پول های معروف می باشد. اگر در حوزه رمز ارز ها فعال باشید قطعاً نام این ولت را بارها شنیده اید. شما می توانید از کیف پول سخت افزاری Trezor T به راحتی برای ذخیره انواع رمز ارز ها استفاده کنید. خوشبختانه امنیت در این ولت مناسب و پایدار می باشد حتی این ولت از تایید هویت دو عاملی برای بیشتر شدن امنیت نیز استفاده می کند. شما می توانید پس از ایجاد حساب در این ولت، ویژگی تایید هویت دو عاملی را فعال‌سازی کنید و سپس از آن استفاده کنید.

کیف پول سخت افزاری Trezor T قابل استفاده در انواع سیستم عامل ها می باشد و شمامی توانید به راحتی این ولت را در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری نصب کنید. اگر قصد استفاده از این ولت را دارید، ابتدا با جستجوی نام این کیف پول در سایت زوم ارز، کمی درباره آن اطلاعات به دست بیاورید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری کاربرپسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

این ولت سخت افزاری نیز توسط کمپانی ترزور تولید شده است و نسبت به کیف پول Trezor T کمی قدیمی تر می باشد. اگر قصد خرید یک ولت سخت افزاری با قیمت کم را دارید، می توانید از کیف پول Trezor One استفاده کنید.

رابط کاربری این ولت مناسب است و شما می توانید به راحتی با آن کار کنید. خوشبختانه امنیت کیف پول سخت افزاری Trezor One مناسب است و همچنین این ولت از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید بلافاصله پس از نصب کیف پول این ویژگی را فعال‌سازی کنید تا امنیت خود را افزایش دهید. در صورتی که در هنگام کار با این ولت با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با جستجوی نام این کیف پول در سایت زوم ارز آموزش تصویری کار با آن را مشاهده کنید. در ادامه برای آشنایی با مزایا و معایب کیف پول سخت افزاری Trezor One همراه ما باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از تایید هویت دوعاملی
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف کامپیوتری و موبایلی
 • امکان ذخیره رمز ارز های متفاوت
 • قیمت مناسب
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری آسان و زیبا
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • این ولت کمی قدیمی است

نگاه کامل بر کیف پول های One

نگاه کامل بر کیف پول های One
نگاه کامل بر کیف پول های One
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
1 Trust Wallet نرم افزاری موبایل
2 Safepal Wallet نرم افزاری موبایل
3 Atomic Wallet نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Coinomi Wallet نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
6 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
7 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
8 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک کیف پول های وان ONE

اینفوگرافیک کیف پول های وان ONE
اینفوگرافیک کیف پول های وان ONE

سخن آخر درباره ی کیف پول های وان ONE

در این مقاله شما با تمام کیف پول های ارز دیجیتال هارمونی آشنا شدید. در صورتی که قصد استفاده از هر ولت را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا کمی بیشتر درباره آن اطلاعات کسب کنید. لازم به ذکر است که اگر برای ذخیره ارز دیجیتال هارمونی قصد استفاده از کیف پول های نرم افزاری دارید، حتماً آن ها را از سایت های معتبر تهیه کنید. در صورتی که سایت های دانلودی معتبر نباشد امکان اینکه با بدافزار رو به رو شوید وجود دارد و اگر این اتفاق برایتان رخ بدهد سرمایه تان از دست خواهد رفت.

ممنون که تا پایان مقاله کیف پول های ارز دیجیتال هارمونی یا ONE همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا