آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایلان ماسک نتوانست دوج کوین را به جایگاه هشتمین ارز برتر بازار برساند

ایلان ماسک نتوانست دوج کوین را به جایگاه هشتمین ارز برتر بازار برساند

ایلان ماسک نتوانست دوج کوین را به جایگاه هشتمین ارز برتر بازار برساند

به گزارش زوم ارز، پولکادات که بلاکچینی بر اساس الگوریتم گواه اثبات سهام است اخیراً توانست از دوج کوین پیشی بگیرد و به هشتمین ارز برتر بازار تبدیل شود.

بر اساس داده های وبسایت مرجع و معتبر کوین مارکت کپ، پولکادات در حال حاضر ارزش کل بازاری حدوداً ۳۶ میلیارد دلاری دارد و اختلافی ۴ میلیارد دلاری با پادشاه میم کوین ها ایجاد کرده است.

ایلان ماسک دیروز عکسی از سگ خود که از نژاد Shiba Inu است ارسال کرد و همین موضوع منجر به افزایش کوتاه مدت قیمت دوج کوین شد و پس از آن این سود خنثی شد.

پس از آن این رمز ارز دچار کاهش قیمت شد و دوج کوین هم اکنون در زمان نگارش این خبر حتی کاهشی ۱.۴ درصدی تجربه کرده و در سطح قیمت ۰.۲۳ دلار قرار دارد و بنظر می‌توانیم شاهد کاهش قیمت بیشتر آن نیز باشیم و همین موضوع می‌تواند منجر به این شود که دوج کوین جایگاه نهمین ارز برتر بازار را به استیبل کوین USDC ببازد و در جایگاه دهمین ارز برتر بازار قرار بگیرد و حتی در صورت کاهش قیمت بیشتر از باشگاه ده ارز برتر بازار خارج شود.

همانطور که بخاطر دارید و تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان جذاب خود گزارش داده بود، دوج کوین در اواسط ماه آپریل موفق شد از برترین استیبل کوین بازار یعنی تتر عبور کند و به سومین ارز برتر بازار تبدیل شود و اوج قیمت خود را در سطح ۰.۷۴ دلار ثبت کند و اما پس از آن به دنبال کاهش قیمت ناگهانی بیت کوین، این رمز ارز نیز دچار کاهش قیمت شدید شد و به سطوح قیمت بسیار پایینی برسد.

برای مطالعه بیشتر در مورد کیف پول هایی که از ارز دیجیتال دوج کوین پشتیبانی می کنند کلیک کنید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده