اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری بنیاد دوج کوین و بنیانگذار اتریوم

همکاری بنیاد دوج کوین و بنیانگذار اتریوم

به گزارش زوم ارز، بنیاد دوج کوین و بنیانگذار دومین ارز دیجیتال برتر بازار یعنی جناب ویتالیک بوترین، از ایجاد یک همکاری پیشنهادی منحصر به فرد برای دوج کوین خبر دادند و این موضوع مربوط به استیکینگ است.

بنا به وبسایت این بنیاد، دوج کوین یک پروژه متن باز جامعه محور است که توسط افراد و مشارکت کنندگان بسیاری که هر روز اکوسیستم دوج کوین را می‌سازند هدایت می‌شود.

همانطور که این مقاله اشاره می‌کند، نقشه راه دوج کوین توسط پروژه های بسیاری که جامعه دائماً در حال شکل دادن است هموار می‌شود و جامعه این پروژه نیز مشتاقانه منتظر ادامه پروژه در مسیر غیرمتمرکز است.

پروژه GigaWallet که در رود مپ این رمز ارز به آن اشاره شده بود برای ارائه یک راه حل API استفاده خواهد شد که امکان افزودن تراکنش های دوج کوین به پلتفرم و پیاده سازی شبکه ی این کوین را بعنوان ارائه دهنده پرداخت فراهم می‌نماید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پروژه GigaWallet دو سطح API را ارائه می‌دهد و لایه ال برای پردازش و اعتبارسنجی تراکنش های سنتی دوج کوین و لایه دوم برای ادغام اپلیکیشن Dogecoin Keyring و SDK استفاده می‌شود و کاربران مالکیت کلیدها را بدون از دست دادن توانایی تراکنش دوج کوین حفظ خواهند کرد.

پس از انتشار و اجرای کامل گیگاولت، این بنیاد قادر خواهد بود که بر توسعه سهام جامعه تمرکز کند و مشارکت در جامعه یک پیشنهاد منحصر به فرد است که طبق این مقاله به همه اجازه می‌دهد تا در توزیع جوایز برای اجرای شبکه شرکت کنند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا