اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بازهم نهنگی 99 میلیارد شیبا اینو خرید؛ دلیل این خریدها چیست؟

بازهم نهنگی 99 میلیارد شیبا اینو خرید؛ دلیل این خریدها چیست؟

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های  Whalestat، یک نهنگ ارز دیجیتال به تازگی 99 میلیارد شیبا اینو به ارزش 3.79 میلیون دلار به مجموع دارایی های خود اضافه کرد و البته این موضوع منجر به این نشد که رمز ارز شیبا اینو بتواند طی شبانه روز اخیر دچار افزایش قیمت شود و وضعیت خوبی را تجربه کند و هم اکنون در زمان نگارش این خبر شیبا اینو با 1.5 درصد کاهش قیمت و 25.5 درصد کاهش قیمت در سطح 0.00003710 دلار معامله می‌شود.

نهنگ های شیبا اینو به خوبی از دوره های کاهش قیمت این رمز ارز استفاده می‌کنند و در چنین مواردی مثل الان که شیبا اینو بنظر در کف قیمتی خود قرار دارد، چند میلیون دلار از سوی نهنگ ها به بازار شیبا اینو سرازیر می‌شود.

این دفعه نیز تفاوتی وجود نداشت زیرا نهنگ های بایننس کوین 99.999.999.999 واحد شیبا اینو را به ارزش 3.79 میلیون دلار به دارایی خود اضافه کردند و این اطلاعات بنا به داده های ارائه شده از سوی WhaleStats که آمار فعالیت هزار کیف پول برتر اتریوم را ارائه می‌دهد.

همانطور که از سوی تیم خبری زوم ارز گزارش شد، پس از اینکه شیبا اینو 800 درصد افزایش قیمت را طی ماه اکتبر تجربه کرد، در ابتدا به فروش دارایی خود پرداختند و پس از آن شروع به خرید کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شیبا اینو که بعنوان قاتل دوج کوین شناخته می‌شود، طی 12 ماه گذشته بطور پیوسته افزایش قیمت داشته و حتی توانست بطور موقت از رقیب اصلی خود فراتر رفته و بعنوان پادشاه میم کوین ها تاجگذاری کند.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این میم کوین محبوب چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا