اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

2022 سال شلوغی برای کاردانو خواهد بود

2022 سال شلوغی برای کاردانو خواهد بود

به گزارش زوم ارز، مدیرعامل شرکت مادر کاردانو یعنی IOHK، چارلز هاسکینسون امروز اشاره کرد که بیش از 175 پروژه بر روی کاردانو در حال ساخت هستند و بیش از 12 پروژه تا پایان سه ماهه اول 2022 راه اندازی خواهند شد و قیمت کاردانو ممکن است دچار افزایش قیمت شدیدی شود.

در تلاش برای ارائه اطلاعات درست، موسس کاردانو در ردیت اشاره کرد که از 1 ژانویه تاکنون 178 پروژه بر روی شبکه کاردانو راه اندازی شد و طی سه ماه اخیر 13 پروژه بر روی این شبکه شروع به کار کردند و در سه ماه اول سال 2022 نیز 11 پروژه  بر روی این شبکه راه اندازی خواهد شد.

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو به دنبال اصلاح کردن مشکلات مالی غیرمتمرکز است.

هاسکینسون می‌گوید که کاردانو می‌تواند مشکلات برجسته شده را با ایجاد مجموعه ای از استاندارد های خاص برای دیفای برطرف کند تا برنامه های بی کیفیت را حذف کند و او می‌گوید پروتکل های اجماع اوروبوروس تضمین می‌کند که کاردانو برای مدت طولانی تری مورد استفاده قرار بگیرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سال 2021 از نظر مشارکت برای بنیاد کاردانو سال قابل توجهی بود و آنها 13 همکاری قابل توجه از جمله Eco-Age و NGO را راه اندازی کردند.

کاردانو از اواسط دسامبر در رالی افزایش قیمت بوده است و دیروز به بالاترین سطح چند روز اخیر خود یعنی سطح 1.6 دلار رسید و شش روز متوالی سبز را تجربه کرد و با این حال ممکن است به دنبال یک دوره تثبیت قیمت و کف سازی باشد و ممکن است طی جلسات بعدی روند صعودی خود را از سر بگیرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به آینده قیمتی این ارز دیجیتال چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا