اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تمایل کم آمریکایی ها به ارز های دیجیتال

تمایل کم آمریکایی ها به ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز، تیم Yougov America Inc یک نظرسنجی انجام داد که هدف آن مشخص شدن این بود که آیا مردم موافق یا مخالف استفاده از بیت کوین در ایالات متحده هستند و در مجموع 4912 بزرگسال آمریکایی در این نظرسنجی شرکت کردند و دفتر مرکزی این گروه نیز در لندن است.

از پاسخ دهندگان نظرسنجی پرسیده شد که آیا شما از اینکه ایالات متحده بیت کوین را به صورت قانونی بپذیرد حمایت می‌کنید یا مخالف این موضوع هستید که این موضوع بدان معناست که مشاغل علاوه بر ادامه پذیرش دلار آمریکا، بیت کوین را نیز در ازای کالا و خدمات می‌پذیرند.

بر اساس این نظرسنجی، 11 درصد اعلام کردند که قویاً حمایت می‌کنند و 16 درصد نیز اعلام کردند که حدوداً حمایت می‌کنند و در همین حال 11 درصد از بزرگسالان ایالات متحده اعلام کردند که تاحدودی با این موضوع مخالف هستند و 28 درصد نیز اظهار داشتند که شدیداً مخالف این موضوع هستند و 34 درصد نیز گفتند نمی‌دانند و ابراز بی اطلاعی کردند.

در میان مردان بزرگسالی که پاسخ دادند، 15 درصد اعلام کردند که شدیداً از این موضوع حمایت خواهند کرد و 17 درصد نیز گفتند که تاحدودی از آن حمایت خواهند کرد و در میان پاسخ دهندگان زن تنها 7 درصد بشدت از آن حمایت کردند و 14 درصد نیز تاحدودی حمایت کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گروه های سنی برتر که بشدت از بیت کوین به عنوان پول رسمی ایالات متحده حمایت می‌کنند مختلف اس و 20 درصد بین 25 الی 34 سال قرار دارند و 19 درصد نیز بین 35 الی 44 درصد قرار دارند و در همین حال 26 درصد در بین 18 الی 24 و 24 درصد نیز بین 25 الی 34 سال قرار داشتند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  News.Bitcoin


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا