آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار: مراقب وعده‌ی سودهای کلان باشید!

هشدار: مراقب وعده‌ی سودهای کلان باشید!

به تازگی تبلیغاتی مبنی بر فرصت سود کلان و تضمینی پخش شده که به پروژه‌های مشکوکی مثل شرط‌بندی، بخت آزمایی و طرح پانزی مرتبط هستند.

توصیه والکس به شما این است که دارایی خود را به پروژه‌هایی مثل لکسون (LAXSSON) یا لوتوچی انتقال ندهید، زیرا این خطر وجود دارد که تمام دارایی شما از دست برود.

والکس هیچ ارتباطی با سایت‌های پانزی، شرط‌بندی و بخت آزمایی ندارد و همواره به کاربران خود توصیه می‌کند در دام وعده‌ی سودهای هنگفت و تضمینی نیفتند.

پروژه لکسون (لکسون یا لاکسسون یا نام‌های مشابهی که برای آن استفاده می‌شود) با اینکه ادعا می‌کند چندین سال مشغول فعالیت است اما با نگاهی به تاریخ ثبت نام دامنه و گروه تلگرامی آن مشخص می‌شود که از سال ۱۴۰۱ آغاز به کار کرده است. در این پروژه وعده داده شده است که با واریز رمزارز (تتر) به آن می‌توان با سه بار کلیک در روز به سود روزانه هنگفتی (از ۲ تا ۴.۵ درصد!) دست یافت که این مورد می‌تواند اولین زنگ خطر آن باشد.

لکسون ادعا می‌کند که با استفاده از هوش مصنوعی با دارایی کاربران معامله می‌کند و سود آن را به کاربر می‌دهد در حالیکه هیچ سند و داکیومنتی برای این ادعا منتشر نکرده است.

همچنین LAXSSON مدعی شده است رمزارز خود با نام LAS را در بازار عرضه می‌کند درحالیکه این رمزارز وجود خارجی ندارد و در اسناد این برنامه نیز حتی قرارداد هوشمند آن قید نشده است.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید