آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بهترین سایت برای استیکینگ | استیکینگ در کدام صرافی بهتر است؟

staking-exchange

بهترین سایت برای استیکینگ، در حوزه ارز های دیجیتال راه و روش های بسیاری برای کسب درآمد وجود دارد. قبل از اینکه بخواهید در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت کنید، ابتدا باید با توجه به علاقه، مسیر و هدف خود را مشخص کنید. برخی ها در این حوزه علاقه به ترید و یا ماینینگ و یا سرمایه گذاری و… دارند. در صورتی که علاقه مند به هر بخشی هستید، می توانید موضوعات مد نظر خود را از بخش دسته بندی های سایت زوم ارز انتخاب و درباره آن دسته اطلاعاتی کسب کنید. در این مقاله نیز ما قصد داریم تا به سراغ بحث سرمایه گذاری در حوزه ارز های دیجیتال برویم و عناوینی را مطرح کنید.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به چند قسمت تقسیم می شود که یکی از قسمت های آن استیکینگ نام دارد. شما با انجام این کار می توانید برای خود یک درآمد غیرفعال ایجاد کنید. با استیکینگ رمز ارز ها، شما در قبال سرمایه ای که در اختیار ولیدیتور و یا اعتبار سنج ها قرار می دهید کمسیون و یا به اصطلاح سود دریافت می کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که اعتبار سنج و یا ولیدیتور ها چرا باید به ما سود بدهند؟ زمانی که شما سرمایه ای در یک شبکه در اختیار اعتبار سنج قرار می دهید، در اصل به امنیت شبکه کمک می کنید. همچنین ولیدیتور شما با سرمایه که در آن ها قرار داده اید کار می کند و از این طریق به شما سالیانه سود می دهد.

پس از اینکه درخواست استیکینگ و سرمایه گذاری خود را ثبت کنید، در اصل سرمایه شما در یک کیف پول و یا در صرافی ارز دیجیتال قفل می شود. دقیقاً همانند زمانی که شما در یک بانک برای کسب سود سپرده گذاری می کنید. تقریباً می توان استیکینگ را به سرمایه گذاری در بانک تشبیه کرد. اگر تا به حال در بانک سرمایه گذاری کرده باشید، استیکینگ نیز دقیقاً به همین شکل می باشد.

اگر علاقه مند به استیکینگ ارز های دیجیتال هستید، می توانید به راحتی با استفاده از کیف پول ها و صرافی این کار را انجام دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شما معرفی کنیم که در چه صرافی هایی می توانید استیکینگ ارزهای دیجیتال را انجام دهید؛ اما قبل از شروع اصل مطلب بهتر است کمی بیشتر با استیکینگ ارز های دیجیتال آشنا شوید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. در ادامه همراه ما باشید.


نیم نگاهی به استیکینگ ارز های دیجیتال

staking exchange 1همان‌طور که اشاره کردیم، استیکینگ مشابه سرمایه گذاری در بانک می باشد. زمانی که شما در یک شبکه استیکینگ می کنید، جز سود آوری که برای آن شبکه و همچنین ولیدیتور دارید، به امنیت آن شبکه نیز کمک می کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که کمک به امنیت شبکه از طریق استیکینگ چگونه اتفاق می افتد؟

در حوزه هک و امنیت ما حمله های مختلفی را داریم که یکی از این حمله ها، حمله ۵۱ درصدی نام دارد. زمانی که هکر ها قصد استفاده از این حمله را داشته باشند، باید حداقل ۵۱ درصد از شبکه را در اختیار بگیرند. در نتیجه، زمانی که شما سرمایه وارد شبکه مورد نظر می کنید، حجم پول بالا می رود و هکر ها برای اینکه بتوانند نقشه شومشان را پیاده سازی کنند، باید بخش اعظمی از توکن های موجود در شبکه را خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که اگر این نوع حمله حساب و کتاب نشده انجام شود، پس از خرید رمز ارز ها توسط هکر ها، قیمت توکن افزایش پیدا می کند و این افزایش سبب می شود تا توکن مورد نظر پامپ شود و اگر این اتفاق رخ دهد، ارزش دارایی هکر ها از بین خواهد رفت.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چه رمز ارز هایی را می توانیم استیک کنیم؟ آیا استیکینگ همه رمز ارز ها قابل انجام است؟

خیر، همه ارز های دیجیتال به صورت یکجا قابلیت استیکینگ ندارند. هر پلتفرم تنها از چند ارز دیجیتال برای استیکینگ پشتیبانی می کند. برای مثال اگر به پلتفرم لیدو یا Lido مراجعه کنید، تنها برخی از رمز ارز ها را می توانید استیکینگ کنید. این پلتفرم مخصوص استیکینگ می باشد اما با این حال فقط از استیکینگ رمز ارز هایی همانند کوساما Kusama، سولانا Solana، اتریوم Ethereum، پولکادات Polkadot، پالیگان Polygon پشتیبانی می کنند. شما می توانید هر یک از رمز ارز های فوق را به راحتی در این پلتفرم استیک کنید و به صورت سالانه سود دریافت نمایید.

جز این سؤال، برخی از افراد دیگر که به استیکینگ مسلط هستند، از ما می پرسند که بر روی چه رمز ارز هایی استیکینگ کنیم بهتر است؟ اینکه چه رمز ارزی برای استیکینگ بهتر است بستگی به پلتفرم شما دارد. ابتدا باید پلتفرم و همچنین میزان سودی که قرار است دریافت کنید را مشاهده نمایید. پس از مشاهده این موارد نیاز است تا میزان سود خود را محاسبه کنید.

اکثر پلتفرم های استیکینگ برای محاسبه میزان درصد سود ماشین حساب اختصاصی دارند. پس از اینکه سود خود را محاسبه کردید، در صورتی که تمایل داشتید، می توانید مراحل استیکینگ را انجام دهید. انجام این کار بسیار آسان است فقط باید دقت کنید که در چه ولت و یا صرافی این کار را انجام می دهید.

اگر به دنبال یک صرافی مناسب برای استیکینگ هستید، حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید. در بخش بعد قصد داریم تا به مزایای یک پلتفرم خوب بپردازیم تا بهتر بتوانید خودتان بهترین پلتفرم را برای استیکینگ انتخاب کنید.


بهترین سایت برای استیکینگ

در ابتدا لازم است که به شما زوم ارزی عزیز بگم که پلتفرم های زیادی هستند که امکان استکینگ را به شما می دهند اما ما دوست داریم در ابتدا به شما نکات لازم برای انتخاب بهتر جهت استیکینگ در یک سایت را بگوییم و سپس تعدادی از پلتفرم هایی که تا بحال افراد با آن کار کردن و مناسب است را معرفی کنیم.

راهنمای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیکینگ ارز دیجیتال

راهنمای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیکینگ ارز دیجیتال
راهنمای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیکینگ ارز دیجیتال

در حال حاضر پلتفرم های مختلفی برای استکینگ وجود دارد. به همین دلیل، برای اکثر کاربران سؤال پیش می آید که بهترین بستر استیکینگ کدام یک از پلتفرم های موجود می باشد. در این بخش قصد داریم تا به شما نکاتی را عنوان کنیم تا بتوانید به راحتی بهترین بستر را شناسایی کنید. در آخر نیز برخی از صرافی های خارجی که می توانید از آن ها برای استیکینگ ارز دیجیتال استفاده نمایید را معرفی خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

قبل از هر کاری ابتدا باید چند صرافی که از استکینگ ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنند را پیدا کنید. پس از انجام این کار، حال باید با توجه به نکات ذیل صرافی های فوق را بررسی کنید. در صورتی که صرافی مورد تأیید مشخص شد می توانید عملیات استیکینگ را انجام دهید.

 • بررسی کامل پلتفرم و نقشه راه پلتفرم

پس از اینکه پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید کمی درباره آن اطلاعات کسب کنید. اگر قرار است در صرافی استیکینگ انجام دهید، کمی درباره استیکینگ آن صرافی مطالعه کنید و از باقی کاربرانی که چنین تجربه ای داشتند بخواهید تا از تجربه خود برای شما بگویند.

یکی از مواردی که باید در این قسمت به آن دقت کنید این است که هرگز نباید تنها به گفته بنیان‌گذار و همچنین تیم پشتیبانی اکتفا کنید. قطعاً بنیان‌گذار و همچنین تیم هیچ پلتفرمی درباره بستر خود بدگویی نمی کند. در نتیجه به این موضوع حسابی دقت کنید.

در صورتی که قرار است از پلتفرمی غیر از صرافی ارز دیجیتال برای استیکینگ استفاده کنید، حتماً از افراد مختلفی درباره آن بپرسید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم با این نوع افراد ارتباط پیدا کنیم؟

یکی از راه های برقرار ارتباط با تجربه گران ورود به شبکه های اجتماعی پلتفرم مورد نظر است. برای مثال شما می توانید به اینستاگرام، دیسکورد و یا دیگر شبکه های اجتماعی پلتفرم مورد نظر مراجعه کنید و در نهایت با کاربران ه در آن ها هستند ارتباط برقرار نمایید. در صورتی که در پلتفرم های فوق نتوانستید با کاربر ایرانی آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که با کمک گوگل ترنسلیت با کاربران خارجی ارتباط بگیرید و از آن ها سؤالات خود را بپرسید. در آخر اگر درباره پلتفرم توانستید اطلاعات مختلفی به دست بیاورید، حال می توانید باقی موارد را نیز چک کنید.

 • شرایط و همچنین قوانین استیکینگ را مطالعه کنید

هر پلتفرم برای استیکینگ شرایط و قوانینی دارد که بهتر است تمام آن ها را مطالعه و مشاهده کنید. معمولاً اکثر کاربران ایرانی، قوانین و مقررات پلتفرم های انگلیسی را بدون مطالعه تأیید می کنند. این موضوع می تواند در آینده برای سرمایه شما مشکل ایجاد کند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً قوانین و شرایط را مطالعه کنید تا برایتان مشکلی ایجاد نشود.

در بخش شرایط و همچنین قوانین شما می توانید درباره نوع استیکینگ، مدت زمان قفل شدن دارایی، حداقل کوین های مورد نیاز و… آشنا شوید. این اطلاعات به شما بسیار کمک می کند. شاید برخی از دوستان عنوان کنند که با این اطلاعات در هنگام انجام مراحل استیکینگ نیز می توان آشنا شد پس مطالعه شرایط و قوانین لزومی ندارد!

قطعاً فردی که این دلیل را بشنود تعجب می کند چراکه این‌طور نیست. همان‌طور که گفتیم در بخش شرایط و قوانین اطلاعات مختلفی وجود دارد. همچنین موارد فوق که به مثال گفته شد، در بخش شرایط به صورت کامل توضیح داده شده است. در نتیجه بهتر می توانید درباره هر یک از موارد فوق و همچنین دیگر موارد اطلاعات کسب کنید.

 • سابقه و همچنین نوع فعالیت پلتفرم مورد نظر را بسنجید

در زمان آشنایی با پلتفرم، حتماً به سابقه آن توجه کنید. برخی از پلتفرم ها که در حوزه استیکینگ فعالیت می کنند و نوپا هستند تنها قصد کلاه‌برداری دارند. در صورتی که ندیده و نشناخته پلتفرم مورد نظرتان را پیدا کنید، ممکن است با مشکلات متعددی رو به رو شوید.

هرگز به پلتفرم هایی که به تازگی شروع به کار کرده اند و به شما قول سود های نجومی داده اند اعتماد نکنید. معمولاً این افراد به دنبال سوءاستفاده هستند و از طریق وعده وعید سود های بسیار بالا کاربران را فریب می دهند. معمولاً استیکینگ ارزهای دیجیتال یک سود بسیار معقولی دارد. در نتیجه هیچ‌گاه فریب سود های ۵۰ یا ۶۰ درصدی را نخورید. در صورتی که چنین پلتفرم هایی مشاهده کردید، می توانید نام پلتفرم مد نظرتان را در بخش نظرات ارسال کنید تا کارشناسان زوم ارز آن را بررسی و سپس نظر خود را اعلام کنند.

 • کمی درباره ولیدیتور های پلتفرم مورد نظر تحقیق کنید

در آخر قصد داریم تا کمی درباره ولیدیتور ها صحبت کنیم. در استیکینگ ارز های دیجیتال ولیدیتور ها مهم ترین گزینه هستند. شما باید بسیار در انتخاب ولیدیتور و یا اعتبار سنج دقت کنید.

زمانی که شما در یک پلتفرم سرمایه گذاری می کنید، در اصل ولیدیتور مورد نظر به شما سود می دهد. در صورتی که ولیدیتور انتخاب شده کلاه‌بردار باشد، سرمایه تان به صورت کامل از بین می رود و این موضوع در نهایت برای شما مشکل ایجاد می کند. قبل از انتخاب ولیدیتور، کمی درباره ولیدیتور مورد نظرتان تحقیق کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم با ولیدیتوری که انتخاب کرده ایم بیشتر آشنا شویم؟ برای انجام این کار کافی ست نام ولیدیتور مورد نظرتان را در گوگل جستجو کنید. در نهایت یا با سایت آن و یا با مطالبی مرتبط با ولیدیتور مورد نظرتان آشنا می شوید.

در صورتی که مطالب فوق را رعایت کنید و در هنگام انتخاب پلتفرم به آن ها توجه کنید، می توانید به راحتی پلتفرم مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم به سراغ صرافی های ارز دیجیتال برویم و کمی شما را با استکینگ در صرافی ها آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید.


استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی ایرانی

آموزش استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی ایرانی
آموزش استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی ایرانی

یکی از سؤالاتی که کاربران از ما می پرسند این است که در کدام صرافی ایرانی می توانیم عملیات استیکینگ را انجام دهیم؟ در زمان نگارش این مقاله، هیچ کدام از صرافی های داخلی از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند اما ممکن است در آینده برخی از صرافی ها از این ویزگی برای جذب کاربر استفاده کنند. در حال حاضر تنها می توانید از صرافی های خارجی برای انجام عملیات استیکینگ استفاده کنید.

برخی از کاربران به دلیل اینکه صرافی های خارجی نیاز به نرم افزار تغییر ای پی دارند، نگران این هستند که حسابشان مسدود شود. در صورتی که شما هم جزء این دسته از افراد هستید، بهترین راه استفاده از پلتفرم هایی است که مشکلی با کاربران ایرانی ندارند. زمانی که از این پلتفرم ها استفاده کنید، دیگر نگران چنین اتفاقی نخواهید بود.


استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی خارجی

آموزش استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی خارجی
آموزش استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی خارجی

یکی از سوالات بسیار رایج از ما “استیکینگ در کدام صرافی بهتر است؟” است. ما تصمیم گرفتیم در ادامه تعدادی از این صرافی ها را به شما معرفی کنیم. برعکس صرافی های ایرانی که از استیکینگ ارز های دیجیتال پشتیبانی نمی کنند، شما می توانید در صرافی های مختلف خارجی بسیاری عملیات استیکینگ را انجام دهید. هر صرافی نسبت به ولیدیتور هایی که دارد، از میزان سود متفاوتی پشتیبانی می کند. همچنین باید رد نظر داشته باشید که میزان سود معرفی شده متغیر است چراکه در زمان های مختلف این سود تغییر می کند.

به دلیل اینکه ممکن است در آینده ولیدیتور و یا نوع استیکینگ در صرافی ها تغییر کند، نمی توانیم در این بخش به شما بهترین صرافی های مناسب استیکینگ را معرفی کنیم اما در ادامه قصد داریم تا به معرفی چند صرافی ارز دیجیتال خارجی که از ویژگی استیکینگ پشتیبانی می کنند بپردازیم. در صورتی که قصد دارید تا با این صرافی ها آشنا شوید، حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

 1. معرفی صرافی بایننس Binance برای استیکینگ ارز دیجیتال

صرافی بایننیس یکی از پلتفرم هایی است که شما می توانید در آن اقدام به استیکینگ ارز دیجیتال کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بایننس نیاز به احراز هویت دارد پس چگونه می توان در آن استیکینگ رمز ارز ها را انجام داد؟ در این بخش صرفاً قصد ما معرفی این صرافی به کاربرانی است که در این صرافی احراز هویت انجام داده اند.

همان‌طور که احتمالاً اطلاع دارید، صرافی بایننس یکی از معروف ترین صرافی های ارز دیجیتال می باشد که متاسفانه احراز هویت در آن اجباری است. در حال حاضر به دلیل تحریم های موجود، کاربران ایرانی نمی توانند در این صرافی فعالیت کنند. به همین دلیل تنها افرادی می توانند از صرافی بایننس استفاده کنند که احراز هویت کرده اند.

تقریباً در صرافی بایننس می توانید ۱۰ الی ۱۵ رمز ارز را استیک کنید. درصد سود هر یک از رمز ارز ها متفاوت است. در صورتی که حساب کاربری احراز هویت شده دارید، می توانید با مراجعه به صرافی بایننس به راحتی مراحل استیکینگ را انجام دهید.

 1. معرفی صرافی اوکی ایکس Okx برای استیکینگ ارز دیجیتال

این صرافی به تازگی نام خود را از Okex به Okx تغییر داده است. اگر در حوزه رمز ارز ها فعال باشید، احتمالاً این صرافی را می شناسید. در این صرافی نیز شما می توانید استیکینگ ارز های دیجیتال را انجام دهید. این صرافی در حال حاضر احراز هویت را اجباری نکرده است به همین دلیل شما می توانید با استفاده از یک نرم افزار تغییر ای پی به راحتی از این صرافی استفاده کنید.

این صرافی از رمز ارز های مختلفی در بخش استیکینگ پشتیبانی می کند. برای استیکینگ در صرافی Okx ابتدا باید رمز ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب آن نوبت به این رسیده است که مراحل استیکینگ را انجام دهید. در صورتی که قصد دارید با این صرافی فعالیت های دیگری همانند ترید انجام دهید اما نیاز به راهنمایی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که سری به مقاله اختصاصی صرافی Okx در سایت زوم ارز بزنید و آن را مطالعه کنید. در این مقاله به صورت کامل و جامع صرافی Okx را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

 1. معرفی صرافی کوکوین Kucoin برای استیکینگ ارز دیجیتال

پس از اینکه صرافی بایننس احراز هویت را اجباری کرد، اکثر کاربران ایرانی برای انجام معاملات خود به صرافی کوکوین مراجعه کردند. این صرافی در حال حاضر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد و با ایرانی ها مشکلی ندارد. احراز هویت در صرافی کوکوین اجباری است اما نه برای مقادیر کم. در صورتی که حد معاملات شما از یک مقدار که بیشتر شود، باید در صرافی کوکوین احراز هویت کنید.

در حال حاضر، بدون احراز هویت شما می توانید برخی از ارز های دیجیتال را در صرافی کوکوین استیک کنید. با استیک رمز ارز ها در این صرافی شما می توانید سود کسب کنید. طریقه استیکینگ در این صرافی بسیار آسان است و شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. در صورتی که در هنگام انجام مراحل استیکینگ با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

 1. معرفی صرافی دی وای دی ایکس DYDX برای استیکینگ ارز دیجیتال

صرافی DYDX از دیگر پلتفرم هایی است که شما می توانید در آن اقدام به ذخیره ارز دیجیتال کنید. در صورتی که تا به حال با این صرافی کار نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی این صرافی در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

شما می توانید به راحتی با مراجعه به بخش استیکینگ صرافی DYDX اقدام به استیکینگ رمز ارز های مختلفی کنید. در صورتی که در هنگام استیکینگ برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

 1. معرفی صرافی کوینکس Coinex برای استیکینگ ارز دیجیتال

تقریباً پس از کوکوین، کوینکس دومین مقصد کاربران ایرانی می باشد. این صرافی نیز تابعیت خارجی دارد و کاربران مختلفی از آن استفاده می کنند. صرافی ارز دیجیتال کوینکس با کاربران ایرانی مشکلی ندارد و آن ها را تحریم نکرده است. شما می توانید برای اطمینان، با استفاده از یک نرم افزار ای پی ثابت به راحتی وارد صرافی کوینکس شوید.

پس از ورود به صرافی باید به بخش Financial مراجعه کنید. حال می توانید رمز ارز هایی که می توان در این صرافی استیک را به همراه درصد سود سالانه مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید بر روی هر یک از رمز ارز های فوق عملیات استیکینگ انجام دهید، باید بر روی گزینه Trasform کلیک کنید.

همان‌طور که مطالعه کردید، شما می توانید به همین راحتی در صرافی های مختلف عملیات استیکینگ را انجام دهید. در صورتی که در هنگام کار با هر صرافی برای شما سؤالی ایجاد شد، مشکل و یا سؤال خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.


بهترین ارز برای استیک کدام است؟

یکی از سؤالات پرتکرار کاربران این است که کدام ارز برای استیکینگ مناسب است؟ همان‌طور که گفتیم هر پلتفرم از چند ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و هر ارز تقریباً مزایای خاص خودش را دارد.

اینکه در این بخش بخواهیم بهترین ارز را به شما معرفی کنیم، امکان پذیر نیست چراکه ممکن است در یک پلتفرم بهترین ارز برای استیکینگ، یک ارز دیگری باشد که نام آن در این لیست نیست؛ اما در کل برای اینکه بخواهید بهتر انتخاب خود را انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً رمز ارز های معروف را انتخاب کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که منظور از رمز ارز های معروف یعنی بیت کوین و یا اتریوم است؟

خیر! در حال حاضر به‌جز بیت کوین و اتریوم رمز ارز های معروف دیگری وجود دارند که شما بتوانید از آن ها استفاده کنید. برای مثال می توانید از ارزهایی همانند پالیگان، سولانا و…نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که رمز ارز های فوق تنها یک مثال بود. جهت انتخاب نهایی حتماً کمی تحقیقات کنید.


سؤالات متداول

 1. آیا می توانیم از کیف پول ها برای استیکینگ ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

بله. جز صرافی و همچنین پلتفرم ها، در حال حاضر کیف پول های مختلفی از استیکینگ ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. برای مثال استیکینگ در کیف پول تراست و یا گواردا در حال حاضر نسبتاً معروف است. اگر طریقه انجام این کار در ولت های فوق را نمی دانید، حتماً به مقاله اختصاصی کیف پول مورد نظر در سایت زوم ارز مراجعه کنید. برای انجام این کار کافی ست نام ولتی که انتخاب کرده اید را در سایت زوم ارز جستجو کنید.

 1. کدام صرافی سود استیکینگ بیشتری می دهد؟

این سؤال تقریباً اشتباه است چراکه استیکینگ ارزهای دیجیتال در صرافی ها سود یکسانی ندارد. حتی میزان سود پلتفرم های استیکینگ و یا کیف پول ها نیز با یک دیگر متفاوت است. برای اینکه بتوانید با میزان سود هر پلتفرم آَشنا شوید، ابتدا بهتر است به سراغ پلتفرم مورد نظر بروید و با اعتبار سنج های فعال در آن پلتفرم آشنا شوید.

 1. چگونه باید به پلتفرم های استیکینگ اعتماد کنیم؟

اگر این مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید، کمی قبل تر به شما راه و روش هایی را توضیح داده ایم که اگر آن ها را به یاد داشته باشید، می توانید به راحتی پلتفرم های تقلبی و یا کلاه‌برداری را شناسایی کنید.


سخن آخر

استیکینگ تقریباً یک روش کسب سود آسان و بی دردسر است. اگر به دنبال یک راه برای کسب درآمد بی‌دردسر در بازار کریپتو هستید، می توانید استیکینگ را انتخاب کنید.

البته لازم به ذکر است که انجام این کار نیاز به اطلاعات حداقلی دارد. در نتیجه قبل از اینکه بخواهید اقدامی انجام دهید بهتر است به مقاله اختصاصی استیکینگ چیست ساید زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع استیکینگ در حوزه ارز های دیجیتال را به شما آموزش داده ایم. در صورتی که در قسمت برای شما سؤالی ایجاد شد، سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون که تا پایان مقاله “بهترین سایت برای استیکینگ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
راضیه
6 ماه قبل

سلام Ice crypto services میشه اعتبار این رو برا استیکینگ به من بگید ممنون میشم

مژگان صفری
1 سال قبل

من استیکینگ در کیف پول های ارز دیجیتال ترجیح میدم نسبت به صرافی ها

بابک
1 سال قبل

صرافی ایرانی بیتکس۲۴ امکان استیک رو داره

آخرین مقالات منتشر شده