آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پذیرش شیبا در رستوران‌های Burger King در پاریس

3.1 تریلیارد شیبا در وضعیت نامشخص قرار دارند

پذیرش شیبا در رستوران‌های Burger King در پاریس

امکان استفاده از شیبا در رستوران‌های Burger King در پاریس فراهم شده است، اما این بار به شکلی متفاوت.

به گزارش زوم ارز، به لطف همکاری جدید، اکنون می‌توان از SHIB و بقیه‌ی رمز ارزهای پشتیبانی شده جهت پرداخت هزینه‌ی دستگاه‌های پاوربانک نصب شده در رستوران‌های فست فود زنجیره‌ای Burger King در پاریس استفاده کرد.

در ماه می سال ۲۰۲۲، شرکت دستگاه‌های شارژر همراه Instpower با پلتفرم‌های Binance Pay و Alchemy Pay قرارداد همکاری منعقد کرد تا کاربران بتوانند در بیش از ۱۴۰۰۰ نقطه از جهان برای پرداخت هزینه‌ی دستگاه‌های پاوربانک از رمز ارزها استفاده کنند.

اخیرا این همکاری به رستوران‌های Burger King در پاریس نیز رسید. در این رستوران‌ها مشتریان می‌توانند از دستگاه‌های اجاره‌ای نصب شده با پذیرش پرداخت‌های رمز ارزی توسط پلتفرم‌های Alchemy Pay و Binance Pay استفاده کنند.

شیبا در هر دو پلتفرم Alchemy Pay و Binance Pay پشتیبانی می‌شود. بقیه‌ی رمز ارزها همچون بیت کوین، اتریوم، کاردانو، دوج کوین و موارد دیگر نیز به طور کامل در این دو پلتفرم مورد پشتیبانی قرار دارند.

خود رستوران Burger King نیز نسبت به رمز ارزها موضع مثبتی داشته است؛ بنا به گزارشات، این رستوران یکی از نخستین رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود در جهان بود که به پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداختی روی آورد.

در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار رستوران Burger King در هلند شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت کرد. در سال ۲۰۱۹، شعبه‌ی آلمانی این رستوران زنجیره‌ای پذیرش BTC را در سایت و اپلیکیشن موبایل خود آغاز کرد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده