آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۶ میلیون بیت کوین به شکل برگشت ناپذیر حذف شده است

سالگرد خرید دو پیتزای 10000 بیت کوینی مبارک

۶ میلیون بیت کوین به شکل برگشت ناپذیر حذف شده است

تعداد بیت کوین‌هایی که به شکل غیرقابل بازگشت از دست رفته‌اند به ۶ میلیون رسیده است.

به گزارش زوم ارز و بنا به اظهارات تیموتی پیترسون، نویسنده و مدیر موسسه Cane Island Alternative Advisors، تعداد بیت کوین‌های از دست رفته و برگشت ناپذیر به ۶ میلیون رسیده است. پیترسون در آخرین توییت خود پیرامون این موضوع ادعا کرد که از ۱۹.۳ میلیون بیت کوین تخمین زده شده که تا روز ۲۵ مارس ۲۰۲۳ استخراج شده‌اند، تنها ۱۳.۳ میلیون کوین در چرخه باقی مانده است؛ یعنی تمام کوین‌هایی که در عمر خود به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

به نظر می‌رسد که ادعای جدید این نویسنده از تعداد بیت کوین‌ها در چرخه به طور همیشگی، با پیش‌بینی وی در سال ۲۰۲۰ هم‌راستا است. در آن زمان، پیترسون ادعا کرد که رقم تخمینی از دست رفتن ۱۵۰۰ بیت کوین به طور روزانه بدین معناست که در نهایت کمتر از ۱۴ میلیون کوین در چرخه باقی خواهد ماند. همچنین، محققان در موسسه‌ی مذکور در یادداشت سال ۲۰۲۰ خود تاکید کردند که آمار ارزش بازاری بیت کوین دقیق نیست؛ چرا که شامل کوین‌هایی می‌شود که به طور برگشت ناپذیر از دست رفته‌اند.

در حالی که برخی از طرفداران بیت کوین، ادعاهای پیشین پیترسون از جمله یادداشت تحقیقی سال ۲۰۲۰ موسسه Cane Island را زیر سوال برده و یا رد کرده‌اند، ظاهرا این نویسنده در توییت روز ۲۵ مارس خود از همان یافته‌ها برای اثبات پیش‌بینی خود استفاده کرده است. همچنین وی در توییت خود پیش‌بینی کرد که تا ۱۰۰ سال آینده ۱ میلیون BTC از دست خواهد رفت.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها