آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

طی یک هفته ۸۳۴ میلیون شیبا از چرخه حذف شدند

رشد 384 درصدی توکن سوزی شیبا

طی یک هفته ۸۳۴ میلیون شیبا از چرخه حذف شدند

بنا به حساب توییتر Shibburn، طی هفته‌ی گذشته بیش از ۸۳۴ میلیون SHIB سوزانده شده‌اند. این حساب توییتر در توییت جدید خود نوشت: در ۷ روز اخیر در مجموع ۸۳۴۸۰۴۴۶۱ توکن شیبا طی ۸۲ تراکنش سوزانده شدند.

به گزارش زوم ارز، در همین حال در طی ۲۴ ساعت گذشته در مجموع بیش از ۳ میلیون توکن SHIB در ۴ تراکنش از چرخه حذف شده‌اند. بنا به داده‌های سایت Shibburn نرخ توکن سوزی روزانه به میزان ۱۲۷ درصد رشد داشته است.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، شیبا با ۱.۱ درصد افت در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار دارد.

همانطور که در اسناد شبکه بلاکچین لایه۲ Shibarium اعلام شد، کارمزد پایه برای تراکنش‌های این شبکه به شکل ۷۰ درصد برای توکن سوزی و ۳۰ درصد برای هزینه‌های نگهداری از شبکه تقسیم خواهد شد.

یکی از اعضای جامعه شیبا با نام Xenders Shib، یک اسکرین شات از یک کامنت از طرف شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده‌ی ارشد شیبا به اشتراک گذاشت. وی در این کامنت گفت: سوزاندن شیبا یک اقدام کلیدی جمعی است.

زمانی که مقدار مشخصی از توکن BONE (25000 دلار) در قرارداد توکن سوزی جمع شود، کاربران می‌توانند پروسه‌ی توکن سوزی را شروع کنند.

به محض آغاز شدن این روند، بون جمع آوری شده به لایه۱ اتریوم ارسال می‌شود. در آنجا این توکن‌ها به شکل خودکار در ازای شیبا مبادله می‌شوند و با استفاده از قابلیت قرارداد، سوزانده می‌شوند.

این روند مشابه تراکنش برداشت است که طی آن توکن‌ها سوزانده می‌شوند و از مجموع ذخایر، حذف می‌شوند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده