اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طی یک هفته 834 میلیون شیبا از چرخه حذف شدند

طی یک هفته 834 میلیون شیبا از چرخه حذف شدند

بنا به حساب توییتر Shibburn، طی هفته‌ی گذشته بیش از 834 میلیون SHIB سوزانده شده‌اند. این حساب توییتر در توییت جدید خود نوشت: در 7 روز اخیر در مجموع 834804461 توکن شیبا طی 82 تراکنش سوزانده شدند.

به گزارش زوم ارز، در همین حال در طی 24 ساعت گذشته در مجموع بیش از 3 میلیون توکن SHIB در 4 تراکنش از چرخه حذف شده‌اند. بنا به داده‌های سایت Shibburn نرخ توکن سوزی روزانه به میزان 127 درصد رشد داشته است.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، شیبا با 1.1 درصد افت در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.00001 دلار قرار دارد.

همانطور که در اسناد شبکه بلاکچین لایه2 Shibarium اعلام شد، کارمزد پایه برای تراکنش‌های این شبکه به شکل 70 درصد برای توکن سوزی و 30 درصد برای هزینه‌های نگهداری از شبکه تقسیم خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از اعضای جامعه شیبا با نام Xenders Shib، یک اسکرین شات از یک کامنت از طرف شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده‌ی ارشد شیبا به اشتراک گذاشت. وی در این کامنت گفت: سوزاندن شیبا یک اقدام کلیدی جمعی است.

زمانی که مقدار مشخصی از توکن BONE (25000 دلار) در قرارداد توکن سوزی جمع شود، کاربران می‌توانند پروسه‌ی توکن سوزی را شروع کنند.

به محض آغاز شدن این روند، بون جمع آوری شده به لایه1 اتریوم ارسال می‌شود. در آنجا این توکن‌ها به شکل خودکار در ازای شیبا مبادله می‌شوند و با استفاده از قابلیت قرارداد، سوزانده می‌شوند.

این روند مشابه تراکنش برداشت است که طی آن توکن‌ها سوزانده می‌شوند و از مجموع ذخایر، حذف می‌شوند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا