آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۲۰۴ میلیارد کاردانو توسط هولدرهای بزرگ جابه‌جا شد

آیا جامعه کاردانو از رشد میم کوین‌ها رضایت دارد؟

۲۰۴ میلیارد کاردانو توسط هولدرهای بزرگ جابه‌جا شد

انتقال مقادیر چشم‌گیر از کاردانو در شبکه می‌تواند نشانگر افزایش نوسانات در آینده باشد.

به گزارش زوم ارز، دیروز کاردانو افزایش شدید فعالیت شبکه را به خود دید و شاهد انتقال ۲۰۴ میلیارد کوین ADA بود. این رشد چشم‌گیر در حجم تراکنش‌ها بر علاقه‌ی روزافزون به این پلتفرم قراردادهای هوشمند تاکید دارد و می‌تواند با چند فاکتور مختلف ارتباط داشته باشد. ممکن است برخی از سرمایه‌گذاران به دنبال افزایش اخیر قیمت این کوین، که پس از ماه‌ها ثبات یک تغییر تازه به شمار می‌رود، در حال کسب سود باشند.

یکی از دلایل احتمالی پشت این رشد در تراکنش‌های بزرگ در شبکه کاردانو می‌تواند افزایش سطح پذیرش قابلیت‌های این پلتفرم قراردادهای هوشمند باشد. با وجود افزایش تعداد پروژه‌های ساخته شده و توسعه دهندگان بر روی کاردانو، تقاضا برای توکن‌های ADA با روندی پایدار رو به افزایش بوده است.

این افزایش تقاضا همراه با رشد قیمت اخیر این دارایی می‌تواند سرمایه‌گذاران را وادار به انتقال مقادیر بزرگی از ADA کرده باشد و منجر به تشدید فعالیت شبکه شود.

دلیل احتمالی دیگر برای این افزایش چشم‌گیر در حجم تراکنش، کسب سود از سوی سرمایه‌گذاران است. روند صعودی اخیر در قیمت این رمز ارز پس از ماه‌ها عملکرد نامطلوب به عنوان یک تغییر خوشایند در نظر گرفته شده است و احتمالا برخی از سرمایه‌گذاران از فرصت خود جهت کسب سود تا زمانی که امکان آن وجود دارد، استفاده می‌کنند. این اقدام می‌تواند منجر به تراکنش‌های بزرگ بر روی شبکه شود؛ چرا که سرمایه‌گذاران جهت نقد کردن دارایی خود توکن‌های ADA را به صرافی‌ها یا پلتفرم‌های دیگر انتقال می‌دهند.

همچنین، این افزایش فعالیت شبکه می‌تواند با پیش‌بینی‌ها از توسعه‌ی بیشتر در اکوسیستم کاردانو پیوند داشته باشد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده