آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد ۱۷ درصدی ریپل از ابتدای هفته تاکنون

رشد 17 درصدی ریپل از ابتدای هفته تاکنون

رشد ۱۷ درصدی ریپل از ابتدای هفته تاکنون

XRP برای ادامه‌ی رشد خود در این هفته آماده است.

به گزارش زوم ارز، ریپل به عنوان یکی از آلت کوین‌ها با عملکرد برجسته در مقطع زمانی WTD (از ابتدای هفته تاکنون) به تنها ارز دیجیتال با بالاترین میزان رشد در میان ۲۰ رمز ارز برتر از حیث ارزش کل تبدیل شده است. XRP در سطح قیمت ۰.۴۶ دلار بیش از ۱۷ درصد در تایم فریم مذکور رشد کرده است و به روند صعودی خود در هفت روز گذشته ادامه داده است.

روند صعودی قیمت XRP با توجه به این موضوع که این گونه از دارایی به طور ذاتی با نوسانات درگیر است، اتفاق نادری نیست. در حقیقت اتفاق نادر می‌تواند حفظ این روند باشد، همانطور که در گذشته نیز دیده‌ایم.

با توجه به چشم‌انداز فعلی در این هفته می‌توان انتظار سه روند کلیدی را داشت که یکی از آن‌ها، حفظ یک محدوده معاملاتی نزدیک نسبت به سطح قیمت فعلی آن است. دوم، می‌توانیم انتظار یک اصلاح نزولی را داشته باشیم؛ چرا که ممکن است خریداران اخیر به کسب سودی که به طور کوتاه مدت پدید آمده است، روی آورند.

همچنین، می‌توان انتظار داشت که قیمت ریپل به روند فعلی خود ادامه داده و تا دو روز آینده افزایش یابد؛ به این دلیل که ممکن است افراد بیشتری با انباشت هرچه بیشتر این رمز ارز در کوتاه مدت، بر قطار صعودی آن سوار شوند.

طی سال‌ها، XRP به عنوان بزرگترین قربانی شکایت سازمان بورس آمریکا از شرکت ریپل شاهد افت قیمت و تضعیف رشد خود بوده است. در سال گذشته این رمز ارز بیش از ۴۵ درصد افت کرده است، در نتیجه پتانسیل بسیاری برای رشد دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده