آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز شیبا چیست؟ | آینده ارز شیبا

ارز شیبا Shib چیست؟

ارز شیبا Shib، اگر تجربه سرمایه گذاری و یا فعالیت در حوزه ی رمز ارزها را داشته می باشید و یا اینکه اطلاعاتی در ارتباط با دنیای ارز های دیجیتال داشته باشید، می دانید که امروزه رمزارزهای بسیاری در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارند. هر کدام از این رمز ارزها ویژگی ها و عملکرد مخصوص به خود را دارند و شما می توانید با بررسی روند قیمت رمز ارزها به راحتی سرمایه گذاری کنید. در این مقاله قصد داریم تا رمز ارز شیبا SHIB که اولین ارز لیست شده در صرافی ShibaSwap است را به شما معرفی نماییم . این رمز ارز به علت رشد قیمتی که تا به حال داشته است، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و امروزه ترند بازار رمز ارزها می باشد.

شما می توانید مقالات تحلیل ارز دیجیتال شیبا و ککیف پول های شیبا اینو را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای شیبا در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت شیبا | قیمت SHIB) را مشاهده نمایید.

بررسی ویدیویی ارز شیبا

(قسمت اول)

(قسمت دوم)

رمز ارز  شیبا SHIB چیست؟

رمز ارز  شیبا SHIB چیست؟
رمز ارز  شیبا SHIB چیست؟

توکن شیبا از جمله توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. و منظور از اینکه شیبا یک توکن ERC-20 است این است که در استاندارد ERC-20 قوانینی طراحی شده است که این قوانین بر روی توکن پیاده سازی شده است. در واقع ERC-20 قوانینی می باشند که اجازه می دهند توکن هایی بر بستر اتریوم ساخته شود. نام مستعار این رمز ارز DOGECOIN KILLER یا قاتل دوج کوین می باشد که رمز ارز شیبا SHIBA بسیار در تلاش است تا از رمز ارز دوج DOGE پیشی بگیرد.

نام این رمز ارز از یک نژاد سگ شکاری در ژاپن گرفته شده است. شیبا Shiba یکی از نژادهای سگ بومی ژاپن است. این نوع سگ در مناطق کوهستانی ژاپن زندگی می کند و بسیار هوشیار و چابک می باشد. این نوع از سگ ها فراموش می کنند که کجا چیزهای گرانبهای خود را دفن می کنند.

اگر بخواهیم به صورت دیگر به تعریف ارز دیجیتال شیبا بپردازیم، می توان گفت این رمز ارز در دسته ی میم کوین ها Memecoin قرار دارد. آیا اطلاعاتی درارتباط با میم کوین ها دارید؟ میم کوین ها در واقع نوعی از توکن ها می باشند که بیشتر جنبه شوخی و سرگرمی دارند. این نوع از توکن ها زمانی که در فضای اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرند، می توان سود مناسبی از آنها کسب نمود. به عبارت دیگر می توان گفت این نوع از ارزهای دیجیتال هیچ پشتوانه فنی ندارند و در بازار گسترده ارزهای دیجیتال یک نوع شوخی به شمار می روند.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال SHIBA

نام اختصاری SHIBA
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۵۸۹,۷۳۵,۰۳۰,۴۰۸,۳۲۳
مقدار درگردش ۵۴۹,۰۶۳,۲۸۷,۸۷۶,۳۰۲
وب سایت رسمی shibatoken.com
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

solscan.io

bscscan.com

finder.terra.money

پیج های ارتباط رسمی medium.com

twitter.com

reddit.com

آدرس قرارداد ۰x95ad61b0a150d79219dcf64e1e6cc01f0b64c4ce
وایت پیپر coinmarketcap.com

معرفی صرافی شیباسواپ ShibaSwap

معرفی صرافی شیباسواپ ShibaSwap
معرفی صرافی شیباسواپ ShibaSwap

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد ارز دیجیتال شبیا SHIB اولین ارز لیست شده در این صرافی باشد. صرافی شیباسواپ در دسته ی صرافی های غیرمتمرکز می باشد که در آن مبادله رمزارزها صورت می گیرد. اگر بخواهیم به معرفی این صرافی بپردازیم می توان گفت شیباسواپ ShibaSwap به عنوان بخشی از برنامه های اکوسیستم شیبا اینو Shiba Inu است که توسط آن راه اندازی خواهد شد. در اکوسیستم شیبا اینو Shiba Inu علاوه بر ارز دیجیتال شیبا SHIB دو توکن دیگر با نام های BONE و LEASH ارائه شده است که در ادامه مطالب به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.


معرفی توکن های BONE و LEASH

معرفی توکن های BONE و LEASH
معرفی توکن های BONE و LEASH

علاوه بر ارز دیجیتال شیبا SHIB، دو توکن LEASH و BONE از توکن های اکوسیستم شیبا می باشند. در ارتباط با توکن LEASH می توان گفت که قبلا قرار بوده است تا این توکن قیمتی برابر با قیمت یک دوج کوین داشته باشد، اما این موضوع بعدها تغییر یافت و عرضه کل این توکن برابر با ۱۰۰۰۰۰ توکن می باشد. از توکن LEASH به عنوان پاداش استفاده می شود. در واقع زمانی که افراد به تامین نقدینگی ارز دیجیتال شیبا SHIB در صرافی می پردازند، توکن Leash را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

یکی دیگر از توکن های اکوسیستم شیبا BONE نام دارد. این توکن از توکن های حاکمیتی می باشد که دارندگان ان می توانند با استفاده از آن در ارتباط با مدیریت اکوسیستم شیبا رای دهند. عرضه کل این توکن برابر با ۲۵۰۰۰۰ توکن می باشد. این توکن در صرافی شیباسواپ ShibaSwap کاربرد بسیار دارد.


آیا می دانستید پیگیری اخبار ارزدیجیتال تاثیر بسزایی در سرمایه گذاری شما دارد؟ مطلع بودن از تازه ترین اخبار ارزدیجیتال به شما کمک می کند از اتفاقات مربوط به این حوزه آگاه شوید و در نهایت دانش فاندامنتال شما نسبت به رمز ارزها افزایش یابد. شما می توانید از طریق لینک زیر دسترسی مستقیم به آخرین اخبار ارز دیجیتال در وبسایت زوم ارز پیدا کنید.

جدید ترین و آخرین اخبار ارزهای دیجیتال


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال شیبا SHIB

در این قسمت از مقاله می خواهیم روند قیمت این ارز دیجیتال را بررسی نماییم. در نموداری که در ادامه مطالب در اختیار شما قرار می دهیم، شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده نمایید. در نمودار این رمز ارز نشان داده شده است که این ارز دیجیتال در ۸ مِی ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۴۹ دلار به فروش رسیده است و  به ATH خود رسیده است. در زمان نگارش این مقاله قیمت رمز ارز شیبا SHIB برابر با ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار می باشد و حجم معاملات این رمز ارز برابر با  ۱،۶۰۴،۳۲۷،۲۲۹ دلار است. رمز ارز شیبا SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته دارای رشد چشمیگری بوده است و ۲۱۵.۰۵% افزایش قیمت داشته است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در سایت CoinMarketCap در رتبه ۵۴ قرار گرفته است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال شیبا SHIB
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال شیبا SHIB

خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا SHIB چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا SHIB چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا SHIB چگونه است؟

برای خرید و فروش این رمز ارز شما می توانید با ثبت نام در صرافی هایی که در ادامه مطالب به شما معرفی می نماییم، این ارز دیجیتال را خریداری نمایید و یا به فروش برسانید. توجه به این نکته لازم است که کاربران ایرانی قادر نخواهند بود که این ارز دیجیتال را به صورت مستقیم خریداری نمایند. به همین دلیل نیاز است تا در ابتدا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و سپس آن را در صرافی های به ارز شیبا SHIB تبدیل کنید.


برای مطلع شدن از اخرین وضعیت بازار آلت کوین ها پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر تحلیل های روزانه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دنبال کنید. تحلیل های تکنیکال در وبسایت زوم ارز علاوه بر اطلاع رسانی جنبه اموزشی نیز دارند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال


رمز ارز شیبا SHIB در چه صرافی هایی پشتیبانی می شود؟

رمز ارز شیبا SHIB در چه صرافی هایی پشتیبانی می شود؟
رمز ارز شیبا SHIB در چه صرافی هایی پشتیبانی می شود؟

در حال حاضر صرافی های ارز دیجیتالی که در این قسمت از مقاله به شما معرفی می نماییم، از رمز ارز شیبا SHIB پشتیبانی می کنند و یا به عبارت دیگر رمز ارز شیبا SHIB در این صرافی ها به فروش می رسد.

۱.یونی سواپ Uniswap: راه اندازی این صرافی از تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ صورت گرفته است. این صرافی محلی برای مبادله توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 می باشد.

۲.Gate.io: این صرافی در کشور چین راه اندازی شده است و در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شده است. صرافی Gate.io خدمات زیادی را به کاربران ارائه می دهد و یکی از آنها معاملات مارجین است.

۳.Poloniex: صرافی پولونیکس در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد. این صرافی به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق سیستم عامل های اندروید و ios به این صرافی دسترسی داشته باشند.

۴.صرافی ۰x: صرافی زیروایکس یکی از پروتکل های نقدینگی می باشد که امکان تبادل دارایی های نظیر به نظیر را در بلاکچین اتریوم فراهم می کند. این پروتکل مجموعه ای از قوانین را تعیین می کند که کاربران می توانند با رعایت آن قوانین از این صرافی به راحتی استفاده نمایند.

۵.صرافی ۱inch: راه اندازی صرافی وان اینچ در ماه مِی سال ۲۰۱۹ صورت گرفته است. این پلتفرم علاوه بر مبادله رمز ارزها، ویژگی های دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند از طریق سفارشات محدود مبادلات خود را در این صرافی انجام دهند.

۶.Hoo: این صرافی خود را به عنوان یک پلتفرم معاملاتی توصیف می کند که بسیار پیشرفته می باشد. هدف از راه اندازی این پلتفرم ارائه خدمات به کاربران در سطح بین المللی می باشد.

۷.BitMart: صرافی بیت مارت در تاریخ ۲۰۱۸/۳/۱۵ آغاز به کار کرد و یک صرافی متمرکز می باشد.

۸.Bilaxy: صرافی بیلکسی در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و ادعا می کند که از بیش از ۸۰ کشور در سرسار جهان کاربر دارد. این صرافی طیف گسترده ای از خدمات را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

۹.Hotbit: صرافی هات بیت در ژانویه ۲۰۱۸ تاسیس شد و از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند.

۱۰.CoinBene: این صرافی واقع در کشور سنگاپور استو یکی از مطمئن ترین صرافی ها برای سرمایه گذاری است که از ۱۰۲ رمز ارز پشتیبانی می کند.

۱۱.BitForex: این صرافی سعی بر این دارد تا امن ترین و مطمئن ترین پلتفرم معاملاتی را ارائه دهد. شما می توانید برای مبادلات رمزارزهای خود از این صرافی استفاده نمایید.

۱۲.MCX.COM: صرافی MXC در آپریل ۲۰۱۸ راه اندازی شد و در گره صرافی های متمرکز قرار گرفته است.


آموزش ثبت نام و ترید در صرافی بایننس


در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز شیبا SHIB را ذخیره نمود؟

در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز شیبا SHIB را ذخیره نمود؟
در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز شیبا SHIB را ذخیره نمود؟

برای ذخیره سازی این رمز ارز کاربران می توانند از کیف پول کوین بیس Coinbase استفاده نمایند. این کیف پول از یک رابط کاربری آسان برخوردار است و به همین دلیل افراد مبتدی نیز می توانند از این کیف پول به راحتی استفاده نمایند.توجه به این نکته لازم است که این کیف پول برای سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس است و قابلیت ذخیره سازی تعداد بیشماری از رمزارزها را دارد.

علاوه بر کوین بیس، شما می توانید برای ذخیره سازی ارز دیجیتال شیبا SHIB از کیف پول تراست Trust نیز استفاده نمایید. این کیف پول قابلیت نصب و راه اندازی بر روی سیستم عامل های اندروید و ios را دارد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال شیبا SHIB

اینفوگرافیک ارز دیجیتال شیبا SHIB
اینفوگرافیک ارز دیجیتال شیبا SHIB

کلام آخر ارز دیجیتال شیبا SHIB

رمز ارز شیبا SHIB یکی از رمز ارزهایی می باشد که اطلاعات کافی و دقیقی در ارتباط با این رمز ارز تا به اکنون وجود ندارد. همچنین وایت پیپر این رمز ارز تا به اکنون ارائه نشده است و در سایت CoinMarketCap در رتبه ۵۴ قرار دارد. نام این رمز ارز از یک نژاد سگ در ژاپن گرفته شده است. به این نکته نیز توجه نمایید که این رمز ارز به دلیل افزایش قیمت چشمگیری که داشته است در حال حاضر توجه افراد را به خود جلب کرده است.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز شیبا Shib” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
30 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مجتبی
1 سال قبل

هدف از ایجاد شیبا چیست؟

لیدا
1 سال قبل

تاریخچه ایجاد شیبا

ناصر
1 سال قبل

تاریخچه ایجاد شیبا

مرجان
3 سال قبل

shitcoin هست

حمید
3 سال قبل

ارز shib چرا انقدر زیخت..

امین
3 سال قبل

آیا شیب راه دوج کوین را خواهد رفت.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  امین
3 سال قبل

کلا اینها شت کوین هستند و بر اساس هیجانات حرکت می کنند

علی
3 سال قبل

چرا کارمزد ارز shib انقدر بالا است؟

سعیدی نیا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

از بایننس بخرید و با BSC به کیف پول انتقال بدید.. کارمزد زیادی نیاز نیست پرداخت کنید

محسن
3 سال قبل

سلام اگر بخواهیم شیبا رو از صرافی به تراست ولت انتقال بدیم چقدر کار مزد میگیره شنیدم خیلی زیاده .

تیم محتوا
پاسخ به  محسن
3 سال قبل

بله چون شبکه erc20 هست کارمزد بالاس

Mola
3 سال قبل

تجربه نشون داده ارز های شفاف آینده خوبی دارن من در این ارز شفافیتی نمی‌بینم پس پولمو بجاش ارز های با پشتوانه دری میخرم هرگز احساساتی ریسک نکنید

تیم محتوا
پاسخ به  Mola
3 سال قبل

دقیقا .هیچ وایت پیپر و توسعه دهنده ای نداره

MEHMET
3 سال قبل

با درود و عرض ادب

امروز ۱۰May حدود ساعت ۵ بعد ازظهر بود
که بزرگترین و معتبرترین صرافیِ دنیایِ ارزهای دیجیتال
( Binance Exchange ) ارز شیبا (Shiba inu) رو
در فهرست ارزهای معتبر صرافی خود جای داد.

فرزاد
3 سال قبل

می‌نویسم بمونه یادگار .. ارز شیبا رشد چشمگیری در آینده می‌کنه
من که خریدم و فکر میکنم ک اون پولو گم کردم تا چند سال آینده
۲۰/۲/۱۳۹۹

تیم محتوا
پاسخ به  فرزاد
3 سال قبل

ایشااالا 🙂 ولی ارز مطمئنی نیست ممکنه هر لحظه نیست بشه

مهدی
پاسخ به  تیم محتوا
3 سال قبل

دوستان با ۵ میلیون تومان چمقدار ارز شیبا میشه خرید

تیم محتوا
پاسخ به  مهدی
3 سال قبل

خیلی زیاد:)))

سعید انصافی
پاسخ به  تیم محتوا
2 سال قبل

خانم مسکینی😪

بختیار
3 سال قبل

میتونید یه مقدار پولتون رو نه اونقد زیاد مثلا با ۱۰دلار میشه حدود ۸میلیون واحد خرید
شاید اینم مثه دوج شد
شایدم رفت ولی اگه میتونید اینو با هدف ۴ساله هولد کنید شاید ثروتمند شدید اهل ریسک باشین ممنون

sehat61
پاسخ به  بختیار
3 سال قبل

سلام
انگار یکمی غرض ورزانه نوشتید، رتبه shib #17 هست نه ۵۴! چرا؟ بگید ماهم بدونیم

تیم محتوا
پاسخ به  sehat61
3 سال قبل

دوست عزیز رتبه مدام تغییر میکند زمان نگارش این مقاله ۵۴ بوده و دوبار هم اصلاح شده اما بخاطر حجم مارکت مدام رتبه جابجا می شود

Mina
3 سال قبل

سلام ببخشید چطور میتونم از این ارز شیبا بخرم و با کدوم صرافی ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .

تیم محتوا
پاسخ به  Mina
3 سال قبل

در بایننس می تونید بخرید .در تراست هم ذخیره کنید

یاسر
3 سال قبل

سلام دوستان به نظرم این ارز چیزیه که میشه روش سرمایه گذاری کرد پس فرصت از دست ندین

فرزاد
پاسخ به  یاسر
3 سال قبل

می‌نویسم بمونه یادگار .. ارز شیبا رشد چشمگیری در آینده می‌کنه
من که خریدم و فکر میکنم ک اون پولو گم کردم تا چند سال آینده
۲۰/۲/۱۳۹۹

مهسا
پاسخ به  یاسر
3 سال قبل

با سلام
مرسی از سرعت عملتون
استفاده کردم ممنون

مهزیار
3 سال قبل

چگونه میتوانم این ارز را از صرافی بایننسخریداری کنم.

علیرضا
پاسخ به  مهزیار
3 سال قبل

سلام به بخش Fiat برو مقداری ارز USDT یا BUSD بخر چون باید با این ها معامله کنی بعدش برو توی Search coin و SHIB رو سرچ کن سپس گزینه Trade رو بزن و با ارز هایی که بالا گفتم هر کدوم رو گرفتی بزن معامله با همون بعدش وارد صفحه خرید میشی بهت میگه قبول کن که احتمال داره بالای ۵۰ درصد ضرر کنی و مقصرشم خودتی بعد قبول کردنش دیگه ففط یه کلیک خرید می مونه .
موفق باشی

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده