اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آغاز هفته‌ی شیبا با افزایش 1100 درصدی نرخ توکن سوزی

آغاز هفته‌ی شیبا با افزایش 1100 درصدی نرخ توکن سوزی

در روز دوشنبه نرخ توکن سوزی شیبا روند صعودی گرفته است.

به گزارش زوم ارز، میم کوین شیبا با رشد چشم‌گیر 1100 درصدی در نرخ توکن سوزی، هفته را آغاز کرده است. با این حال عملکرد قیمتی آن تغییر خاصی نداشته است. اخیرا شیبا بر اثر کاهش ریسک در صنعت و جریان خروجی سرمایه از بازار شاهد کاهش نوسانات و ثبات بوده است.

اخیرا یک الگو در نرخ توکن سوزی شیبا دیده شده است. در این الگو، در انتهای هفته معاملاتی این رقم افزایش می‌یابد و در روزهای پایان هفته، دچار ثبات می‌شود. هرچند، رشد هنگفت 1100 درصدی نرخ توکن سوزی در این هفته از این الگو سرپیچی کرده است و نشان می‌دهد که جامعه‌ی شیبا هنوز به شکل فعال در سوزاندن توکن‌ها دست دارد.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، میم کوین SHIB در سطح قیمت 0.00001 دلار قرار دارد و طی هفته‌ی گذشته 4.5 درصد افت را تجربه کرده است. همچنین، شیبا زیر شاخص‌های حرکت متوسط 50 روزه و 200 روزه قرار دارد؛ امری که نشانگر یک روند نزولی است. علاوه بر آن، کاهش حجم معاملات و قرار داشتن شاخص RSI در سطح حدود 50 بر عملکرد قیمتی نامطلوب این کوین تاکید بیشتری دارند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علی‌رغم افزایش در نرخ توکن سوزی، شیبا هیچ نشانه‌ی برجسته‌ای از ریکاوری در قیمت خود ندارد. احساسات بازار نسبت به میم کوین‌هایی همچون شیبا بر اثر روند فعلی کاهش ریسک در صنعت ارزهای دیجیتال محتاطانه بوده است و این موضوع می‌تواند بر عملکرد قیمتی SHIB تاثیرگذار باشد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا