آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آغاز هفته‌ی شیبا با افزایش ۱۱۰۰ درصدی نرخ توکن سوزی

در چند هفته‌ی متوالی میلیاردها شیبا سوزانده شد

آغاز هفته‌ی شیبا با افزایش ۱۱۰۰ درصدی نرخ توکن سوزی

در روز دوشنبه نرخ توکن سوزی شیبا روند صعودی گرفته است.

به گزارش زوم ارز، میم کوین شیبا با رشد چشم‌گیر ۱۱۰۰ درصدی در نرخ توکن سوزی، هفته را آغاز کرده است. با این حال عملکرد قیمتی آن تغییر خاصی نداشته است. اخیرا شیبا بر اثر کاهش ریسک در صنعت و جریان خروجی سرمایه از بازار شاهد کاهش نوسانات و ثبات بوده است.

اخیرا یک الگو در نرخ توکن سوزی شیبا دیده شده است. در این الگو، در انتهای هفته معاملاتی این رقم افزایش می‌یابد و در روزهای پایان هفته، دچار ثبات می‌شود. هرچند، رشد هنگفت ۱۱۰۰ درصدی نرخ توکن سوزی در این هفته از این الگو سرپیچی کرده است و نشان می‌دهد که جامعه‌ی شیبا هنوز به شکل فعال در سوزاندن توکن‌ها دست دارد.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، میم کوین SHIB در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار دارد و طی هفته‌ی گذشته ۴.۵ درصد افت را تجربه کرده است. همچنین، شیبا زیر شاخص‌های حرکت متوسط ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه قرار دارد؛ امری که نشانگر یک روند نزولی است. علاوه بر آن، کاهش حجم معاملات و قرار داشتن شاخص RSI در سطح حدود ۵۰ بر عملکرد قیمتی نامطلوب این کوین تاکید بیشتری دارند.

علی‌رغم افزایش در نرخ توکن سوزی، شیبا هیچ نشانه‌ی برجسته‌ای از ریکاوری در قیمت خود ندارد. احساسات بازار نسبت به میم کوین‌هایی همچون شیبا بر اثر روند فعلی کاهش ریسک در صنعت ارزهای دیجیتال محتاطانه بوده است و این موضوع می‌تواند بر عملکرد قیمتی SHIB تاثیرگذار باشد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده