آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات چشم‌گیر ریپل در صرافی‌های کره

ریپل شاهد رشد چشمگیر در سه ماهه دوم 2023

حجم معاملات چشم‌گیر ریپل در صرافی‌های کره

XRP با حجم معاملات بزرگ خود در بیشتر صرافی‌های برجسته‌ی کره جنوبی غالب شد.

به گزارش زوم ارز و بنا به سایت CoinMarketCap، ریپل از حیث حجم معاملات در دو صرافی برجسته‌ی کره جنوبی با نام‌های Upbit و Bithumb به جایگاه نخست دست یافته است. طی ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات ترکیبی ریپل در این دو پلتفرم به مجموع حدود ۳۴۸ میلیون دلار رسید. این رقم در جفت‌های معاملاتی با وون کره کسب شده است. در نتیجه، حجم ریپل معامله شده بر روی صرافی Upbit از این رقم در بزرگ‌ترین صرافی رمز ارزی جهان با اختلاف نزدیک به ۱۰۰ میلیون توکن بیشتر است.

این ناهنجاری زمانی که دیروز با وجود بازار پایدار، قیمت خود این رمز ارز در یک مقطع ۹ درصد رشد کرد، مورد توجه اعضای جامعه‌ی XRP نیز قرار گرفت.

واضح است که افزایش قیمت ریپل و حجم معاملات آن هر دو به دنبال افزایش علاقه از سوی سرمایه‌گذاران کره‌ای رخ داده‌اند. هرچند دلایل قطعی برای این رفتار هنوز مشخص نیستند.

بنا به باور عموم افراد، کره‌ای‌ها به دنبال اصلاح قیمتی XRP از رشد ۲۶ درصدی در روز سه‌شنبه به دنبال بهره‌وری از فرصت بوده‌اند. اشتیاق سرمایه‌گذاران خرد کره‌ای که پس از ماجرای اپتوس آشکار شد برای پیشی گرفتن ریپل از بقیه‌ی بازار ارزهای دیجیتال کافی بود.

نمی‌توان به سادگی گفت که این ناهنجاری تا چه مدت باقی خواهد ماند. بار دیگر بر اساس عملکرد قیمتی APT در ماه ژانویه می‌توان گفت که سرمایه‌گذاری کره‌ای‌ها می‌تواند آغاز یک پایان برای روند صعودی مختصر XRP باشد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده