اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ذخایر دوج کوین Robinhood کاهش یافت

ذخایر دوج کوین Robinhood کاهش یافت

ذخایر دوج کوین تحت اختیار اپلیکیشن معاملاتی محبوب، به طور ناگهانی 8 درصد کاهش یافت.

به گزارش زوم ارز، برای مدت طولانی مقدار دوج کوین نگهداری شده توسط بروکر محبوب Robinhood در سطح 24 درصد از کل ذخایر بزرگترین میم کوین بازار باقی مانده بود. هرچند، ساعاتی پیش در امروز حساب توییتر @DogeWhaleAlert گزارش کرد که برای نخستین بار تاکنون این آمار از 24 درصد به 16 درصد افت کرده است. حساب ردیاب دوج کوین مذکور به دلیل احتمالی برای این افت، اشاره کرد.

بر اساس داده‌های حساب @DogeWhaleAlert، دو روز پیش از طریق 9 انتقال هنگفت در مجموع پیش 5.7 میلیارد DOGE از Robinhood برداشت شد. هشت انتقال از آن‌ها هرکدام 680 میلیون دوج کوین جابه‌جا کردند. یکی از این تراکنش‌ها 270 میلیون DOGE را منتقل کرد.

توییت منبع اشاره می‌کند که این برداشت‌ها از Robinhood به مقصد یکی از 20 کیف پول بزرگ موجود انجام شده‌اند. هرچند، این پلتفرم ردیاب اذعان کرد که ممکن است این آدرس ناشناس مقصد نیز به Robinhood تعلق داشته باشد. با این حال، اطمینانی از این امر وجود ندارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، Robinhood بیش از 22 میلیارد دوج کوین معادل حدود 1.5 میلیارد دلار هولد می‌کند. رقم مذکور 16.23 درصد از کل ذخایر DOGE در بازار است.

بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، در لحظه‌ی نگارش این خبر دوج کوین با افتی 1 درصدی در 24 ساعت گذشته در سطح قیمت 0.07 دلار قرار دارد. ارزش بازاری این میم کوین به حدود 10 میلیارد دلار می‌رسد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا