آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ذخایر دوج کوین Robinhood کاهش یافت

اکنون 2 میلیارد DOGE در دستان Robinhood قرار دارد

ذخایر دوج کوین Robinhood کاهش یافت

ذخایر دوج کوین تحت اختیار اپلیکیشن معاملاتی محبوب، به طور ناگهانی ۸ درصد کاهش یافت.

به گزارش زوم ارز، برای مدت طولانی مقدار دوج کوین نگهداری شده توسط بروکر محبوب Robinhood در سطح ۲۴ درصد از کل ذخایر بزرگترین میم کوین بازار باقی مانده بود. هرچند، ساعاتی پیش در امروز حساب توییتر @DogeWhaleAlert گزارش کرد که برای نخستین بار تاکنون این آمار از ۲۴ درصد به ۱۶ درصد افت کرده است. حساب ردیاب دوج کوین مذکور به دلیل احتمالی برای این افت، اشاره کرد.

بر اساس داده‌های حساب @DogeWhaleAlert، دو روز پیش از طریق ۹ انتقال هنگفت در مجموع پیش ۵.۷ میلیارد DOGE از Robinhood برداشت شد. هشت انتقال از آن‌ها هرکدام ۶۸۰ میلیون دوج کوین جابه‌جا کردند. یکی از این تراکنش‌ها ۲۷۰ میلیون DOGE را منتقل کرد.

توییت منبع اشاره می‌کند که این برداشت‌ها از Robinhood به مقصد یکی از ۲۰ کیف پول بزرگ موجود انجام شده‌اند. هرچند، این پلتفرم ردیاب اذعان کرد که ممکن است این آدرس ناشناس مقصد نیز به Robinhood تعلق داشته باشد. با این حال، اطمینانی از این امر وجود ندارد.

در حال حاضر، Robinhood بیش از ۲۲ میلیارد دوج کوین معادل حدود ۱.۵ میلیارد دلار هولد می‌کند. رقم مذکور ۱۶.۲۳ درصد از کل ذخایر DOGE در بازار است.

بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، در لحظه‌ی نگارش این خبر دوج کوین با افتی ۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته در سطح قیمت ۰.۰۷ دلار قرار دارد. ارزش بازاری این میم کوین به حدود ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده