اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا نسخه دوم ShibaSwap در جریان کار است؟

آیا نسخه دوم ShibaSwap در جریان کار است؟

جامعه‌ی شیبا برای ShibaSwap 2.0 هیجان دارد.

به گزارش زوم ارز، یکی از اعضای جامعه‌ی شیبا با نام SHIB BPP خبری هیجان‌انگیز از راه‌اندازی ارتقا ShibaSwap 2.0 به اشتراک گذاشت.

وی گفت که ارتقا ShibaSwap 2.0 که شامل رابط کاربری جدید و سایت رمز ارزی خواهد شد، در دست کار قرار دارد. زمان‌بندی دقیق عرضه‌ی آن هنوز مشخص نیست.

ShibaSwap، صرافی غیرمتمرکزی که اولین بار در ماه ژوئیه سال 2021 رونمایی شد به کاربران امکان سواپ و استیک توکن‌های اکوسیستم شیبا از جمله SHIB، BONE و LEASH را ارائه می‌دهد. این صرافی غیرمتمرکز در 24 ساعت نخست پس از راه‌اندازی، به سرعت به محبوبیت دست یافت و به مجموع دارایی قفل شده‌ی 1 میلیارد دلاری رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

افزون بر آن، SHIB BPP گفت که شرکت CertiK پیش از عرضه‌ی این ارتقا، حسابرسی امنیتی برای پلتفرم را انجام خواهد داد.

در ماه آوریل شیتوشی کوزاما، رهبر پروژه‌ی شیبا اشاره کرد که ShibaSwap 2.0 عرضه خواهد شد. وی به مقطع زمانی خاصی برای این موضوع اشاره نکرد.

بر اساس جزییات ارائه شده توسط Lucie، یکی از مقامات اکوسیستم شیبا صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap یک ارتقا با عنوان ShibaSwap 2.0 که انتظار می‌رود با ویژگی‌های گوناگون کاملا جدید همراه باشد، دریافت خواهد کرد. وی افزود که ShibaSwap 2.0 نه تنها یک پلتفرم سواپ خواهد بود، بلکه به عنوان یک پورتال رمز ارزی نیز ایفای نقش خواهد کرد.

این پورتال رمز ارزی جدید هرچیزی که مدنظر جامعه باشد از جمله اخبار، چارت‌ها، آمار، ترندها و موارد دیگر را ارائه خواهد کرد.

هم اکنون شیبا در سطح قیمت 0.0000084 دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا