آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا نسخه دوم ShibaSwap در جریان کار است؟

شیبا اینو با مشارکت عمده به کانادا می آید

آیا نسخه دوم ShibaSwap در جریان کار است؟

جامعه‌ی شیبا برای ShibaSwap 2.0 هیجان دارد.

به گزارش زوم ارز، یکی از اعضای جامعه‌ی شیبا با نام SHIB BPP خبری هیجان‌انگیز از راه‌اندازی ارتقا ShibaSwap 2.0 به اشتراک گذاشت.

وی گفت که ارتقا ShibaSwap 2.0 که شامل رابط کاربری جدید و سایت رمز ارزی خواهد شد، در دست کار قرار دارد. زمان‌بندی دقیق عرضه‌ی آن هنوز مشخص نیست.

ShibaSwap، صرافی غیرمتمرکزی که اولین بار در ماه ژوئیه سال ۲۰۲۱ رونمایی شد به کاربران امکان سواپ و استیک توکن‌های اکوسیستم شیبا از جمله SHIB، BONE و LEASH را ارائه می‌دهد. این صرافی غیرمتمرکز در ۲۴ ساعت نخست پس از راه‌اندازی، به سرعت به محبوبیت دست یافت و به مجموع دارایی قفل شده‌ی ۱ میلیارد دلاری رسید.

افزون بر آن، SHIB BPP گفت که شرکت CertiK پیش از عرضه‌ی این ارتقا، حسابرسی امنیتی برای پلتفرم را انجام خواهد داد.

در ماه آوریل شیتوشی کوزاما، رهبر پروژه‌ی شیبا اشاره کرد که ShibaSwap 2.0 عرضه خواهد شد. وی به مقطع زمانی خاصی برای این موضوع اشاره نکرد.

بر اساس جزییات ارائه شده توسط Lucie، یکی از مقامات اکوسیستم شیبا صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap یک ارتقا با عنوان ShibaSwap 2.0 که انتظار می‌رود با ویژگی‌های گوناگون کاملا جدید همراه باشد، دریافت خواهد کرد. وی افزود که ShibaSwap 2.0 نه تنها یک پلتفرم سواپ خواهد بود، بلکه به عنوان یک پورتال رمز ارزی نیز ایفای نقش خواهد کرد.

این پورتال رمز ارزی جدید هرچیزی که مدنظر جامعه باشد از جمله اخبار، چارت‌ها، آمار، ترندها و موارد دیگر را ارائه خواهد کرد.

هم اکنون شیبا در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده