اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گزارش جدید ریپل پیرامون آینده‌ی پرداخت‌های رمز ارزی

گزارش جدید ریپل پیرامون آینده‌ی پرداخت‌های رمز ارزی

گزارش New Value سال 2023 ریپل، با ارائه‌ی چشم‌اندازی از روندهای در حال ظهور و نشان دادن اعتماد ماندگار در صنعت علی‌رغم گذشت سال چالش‌برانگیز، تصویر خوش‌بینانه‌ای از آینده‌ی رمز ارزها و دارایی دیجیتال به نمایش گذاشته است.

به گزارش زوم ارز، این گزارش که مجموعه‌ای از نظرسنجی‌ها و تحلیل‌ها از رهبران حوزه مالی در جهان را شامل می‌شود، بر بخش‌هایی همچون توکنیزه کردن، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، دیفای و پرداخت‌ها تاکید دارد.

چشم‌انداز آینده‌ی رمز ارزها هنوز تا حد زیادی مثبت است؛ بیش از 90 درصد از رهبران حوزه مالی در جهان تاثیرات برجسته‌ی ارزهای دیجیتال بر کسب‌وکار، اقتصاد و جامعه را تا سه سال آینده پیش‌بینی می‌کنند. 79 درصد از آن‌ها نسبت به وارد کردن راه‌حل‌های رمز ارزی در عملیات خود اطمینان خاطر دارند.

توکنیزه کردن دارایی که از سوی 72 درصد از شرکت‌کنندگان به عنوان عرصه‌ای پول‌ساز دیده می‌شود، نیز علاقه‌ی بسیاری را از صنایعی همچون سرمایه‌گذاری، تولید و رسانه با توجه به پتانسیل آن در برانگیختن نوآوری و ایجاد فرصت‌های کسب‌وکار جدید، به خود جلب کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این نظرسنجی نشان داد که پرداخت‌ها درگاه اصلی به سوی پذیرش رمز ارزی هستند و 44 درصد از رهبران حوزه‌های مالی در جهان، آن را مورد کلیدی‌ای می‌دانند. مزایای سرعت، صرفه‌جویی در هزینه و توانایی پرداخت‌های بین مرزی باعث شده‌اند تا بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان، پرداخت‌های سریع‌تر را به عنوان نقطه مثبت برتر در استفاده از رمز ارزها در عملیات خود برشمرند.

علی‌رغم میزان بالای علاقه و روند مثبت پذیرش، این گزارش چالش‌هایی را که باید مورد توجه قرار بگیرند نیز مورد تاکید قرار داد؛ چالش‌هایی مانند حریم خصوصی، شفافیت قانونی، مدیریت بحران و نوسانات قیمتی.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا