اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پپه و ریپل بر روی صرافی غیرمتمرکز برجسته لیست شدند

پپه و ریپل بر روی صرافی غیرمتمرکز برجسته لیست شدند

معاملات PEPE و XRP بر روی پلتفرم غیرمتمرکز Synthetix در دسترس قرار گرفته‌اند.

به گزارش زوم ارز، اخیرا پروتکل دیفای Synthetix طی اعلامیه‌ای فاش کرد که بازارهای فیوچرز جدیدی برای ریپل و پپه اضافه شده‌اند. اکنون این بازارها برای معاملات با اهرم بر روی صرافی بومی این پروتکل با عنوان Synthetix Perps در دسترس هستند. تصمیم به اضافه کردن این ارزهای دیجیتال به این پلتفرم معاملاتی از طریق رای‌گیری از استیک کنندگان SNX که توکن بومی پلتفرم را هولد می‌کنند، مشخص شد.

Synthetix در کنار ریپل و پپه، بازار فیوچرز برای چند رمز ارز دیگر نیز معرفی کرد. این رمز ارزها شامل SUI، BLUR، DOT، فلوکی و اینجکتیو می‌شوند و گزینه‌های معاملاتی برای کاربران را گسترش می‌دهند.

Synthetix جهت اطمینان از قیمت‌گذاری دقیق، بر روی اوراکل آف چین غیرمتمرکز Pyth Network برای بازارهای جدید اتکا خواهد داشت. این سیستم اوراکل، داده‌های بازار را بدون تاخیر ارائه کرده و از قیمت‌گذاری شفاف و منصفانه برای معامله‌گران اطمینان حاصل خواهد کرد. شایان ذ کر است که ممکن است ساختارهای کارمزد، وابسته به دارایی مورد معامله تغییر کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

استیک‌کنندگان SNX نقش مهمی در تصمیم‌گیری برای لیست شدن ارزهای دیجیتال بر روی این پلتفرم داشتند. به طور شگفت‌انگیز، 81.5 درصد از تمام توکن‌های SNX معادل رقم هنگفت حدود 631 میلیون دلار استیک شده‌اند.

Synthetix جامعه کاربری فعال با حدود 600 کیف پول دارد. در طول هفته‌ی گذشته، میانگین حجم معاملات در تمام بازارها بر روی Synthetix Perps به رقم شگفت‌انگیز 163 میلیون دلار رسیده و حجم معاملات مجموع 1.15 میلیارد دلار را رقم زده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا