آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن تون کوین و تاثیر آن بر روی قیمت

لیست شدن تون کوین و تاثیر آن بر روی قیمت

لیست شدن تون کوین و تاثیر آن بر روی قیمت

تون کوین در میان آلت کوینهای معدودی بود که امروز، چشم‌انداز رشد مثبتی را تجربه کرد.

به گزارش زوم ارز، امروز تون کوین با ۶.۲۸ درصد رشد و رسیدن به سطح ۲ دلار به لیست آلت کوین‌ها با بهترین عملکرد در بازار پیوسته است. رشد تون کوین در مقایسه با بقیه‌ی ارزهای دیجیتال برجسته همچون بیت کوین و اتریوم که هرکدام نزدیک به ۲ درصد افت داشته‌اند، به بهترین شکل ممکن نمود پیدا می‌کند.

تون کوین، رمز ارزی با عملکرد مطلوب و بدون جنجال خبری است. این دارایی، توکن بومی پروتکل شبکه The Open Network است. تون کوین همزمان با تلاش برای دستیابی به جایگاه برجسته در میان پروتکل‌های بلاکچینی رده‌بالا، در حال دستیابی به نقاط عطف جدید بوده است.

یکی از گام‌های اخیر این پروتکل که به نظر می‌رسد که در حال بهبود احساسات پیرامون آن است، لیست شدن جفت معاملاتی TON/USDT بر روی پلتفرم معاملاتی BitForex است. این اقدام، توکن تون را به بازار کاملا جدیدی ارائه و نقش آن به عنوان یک ارز دیجیتال چند منظوره را تقویت کرد.

رشد قیمت در ۲۴ ساعت گذشته، به TON کمک کرد تا افت دیده شده در هفته گذشته را جبران کند. بر اساس داده‌های سایت CoinMarketCap، در هفت روز گذشته این دارایی رشد بسیار ناچیزی را از خود نشان داده است.

علی‌رغم بحران بزرگی که سال گذشته زمستان رمز ارزی برای صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرد، تون کوین یکی از پروژه‌هایی بود که سال ۲۰۲۲ را با رشد شگفت‌انگیزی به پایان رساند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده