اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتقال ناگهانی 1.14 میلیارد دلار بیت کوین

انتقال ناگهانی 1.14 میلیارد دلار بیت کوین

بیش از یک میلیارد دلار از پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال، با افت قیمت جابه‌جا شد.

به گزارش زوم ارز، طی 24 ساعت گذشته بیت کوین سه کندل قرمز بزرگ به ثبت رسانده است. از روز 23 مه، BTC حدود 1000 دلار افت معادل 3.2 درصد را تجربه کرده است.

در عین حال، بنا به پلتفرم Whale Alert کیف پول‌های ناشناس بیش از نیم میلیارد دلار بیت کوین را انتقال داده‌اند.

پلتفرم Whale Alert در 24 ساعت گذشته شش انتقال بزرگ BTC را شناسایی کرد. پنج انتقال از آن‌ها 5405 بیت کوین را جابه‌جا کردند، اما صفحاتی از جزییات این تراکنش‌ها نشان می‌دهند که به جز 5405 بیت کوین، هرکدام از انتقال‌ها رقم اضافی 1800 کوین داشته است که در مجموع به 7206 بیت کوین می‌رسد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ششمین انتقال نیز همان رقم بیت کوین را جابه‌جا کرد. پنج تراکنش نخست، در میان دو کیف پول مشابه انجام شدند. در مجموع، 43236 بیت کوین معادل بیش از 1 میلیارد دلار جابه‌جا شد.

در عین حال با وجود افت قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاران به تزریق پول در این دارایی ادامه می‌دهند. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت آماری Glassnode، تعداد کیف پول‌های غیرصفر BTC به اوج تاریخی حدود 47 میلیون رسیده است.

بقیه‌ی سرمایه‌گذاران دست به فروش بیت کوین خود نزده‌اند. توییت دیگری که توسط پلتفرم Glassnode منتشر شد نشان می‌دهد که مقدار کوین‌های BTC هولد شده یا از دست رفته به اوج پنج ساله‌ی نزدیک به 8 میلیون بیت کوین رسیده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا