آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انتقال ناگهانی ۱.۱۴ میلیارد دلار بیت کوین

انتقال ناگهانی 1.14 میلیارد دلار بیت کوین

انتقال ناگهانی ۱.۱۴ میلیارد دلار بیت کوین

بیش از یک میلیارد دلار از پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال، با افت قیمت جابه‌جا شد.

به گزارش زوم ارز، طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین سه کندل قرمز بزرگ به ثبت رسانده است. از روز ۲۳ مه، BTC حدود ۱۰۰۰ دلار افت معادل ۳.۲ درصد را تجربه کرده است.

در عین حال، بنا به پلتفرم Whale Alert کیف پول‌های ناشناس بیش از نیم میلیارد دلار بیت کوین را انتقال داده‌اند.

پلتفرم Whale Alert در ۲۴ ساعت گذشته شش انتقال بزرگ BTC را شناسایی کرد. پنج انتقال از آن‌ها ۵۴۰۵ بیت کوین را جابه‌جا کردند، اما صفحاتی از جزییات این تراکنش‌ها نشان می‌دهند که به جز ۵۴۰۵ بیت کوین، هرکدام از انتقال‌ها رقم اضافی ۱۸۰۰ کوین داشته است که در مجموع به ۷۲۰۶ بیت کوین می‌رسد.

ششمین انتقال نیز همان رقم بیت کوین را جابه‌جا کرد. پنج تراکنش نخست، در میان دو کیف پول مشابه انجام شدند. در مجموع، ۴۳۲۳۶ بیت کوین معادل بیش از ۱ میلیارد دلار جابه‌جا شد.

در عین حال با وجود افت قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاران به تزریق پول در این دارایی ادامه می‌دهند. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت آماری Glassnode، تعداد کیف پول‌های غیرصفر BTC به اوج تاریخی حدود ۴۷ میلیون رسیده است.

بقیه‌ی سرمایه‌گذاران دست به فروش بیت کوین خود نزده‌اند. توییت دیگری که توسط پلتفرم Glassnode منتشر شد نشان می‌دهد که مقدار کوین‌های BTC هولد شده یا از دست رفته به اوج پنج ساله‌ی نزدیک به ۸ میلیون بیت کوین رسیده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده