آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نقطه عطف کم‌سابقه برای XRP Ledger

ریپل کاهش نوسانات را مشاهده می کند

نقطه عطف کم‌سابقه برای XRP Ledger

XRP Ledger به ۸۰ میلیون ledger در کمتر از ۱۱ سال دست یافته است.

به گزارش زوم ارز و بر اساس پلتفرم کاوشگر برجسته‌ی بلاکچین XRPScan، شبکه‌ی XRP Ledger در دستاوردی برجسته برای اکوسیستم ریپل با موفقیت ۸۰ میلیون ledger را در طول ۱۰.۵ سال بسته است. در تکنولوژی بلاکچین، ledger به رکوردی از تراکنش‌هایی که در یک شبکه رخ می‌دهند، گفته می‌شود.

این نقطه عطف نشانگر سرعت، توانایی و پذیرش روبه‌رشد XRP Ledger به عنوان تکنولوژی‌ای برای پردازش تراکنش‌ها بر روی شبکه‌ی ریپل است.

در ماه دسامبر ۲۰۱۲ شبکه XRP Ledger که معمولا به XRPL خلاصه می‌شود، راه‌اندازی شد تا امکان انجام پرداخت‌های بین مرزی و بی‌درنگ را فراهم کند. این شبکه یک بلاکچین منبع باز و غیرمتمرکز است که تراکنش‌های سریع و کم هزینه را ممکن می‌سازد.

هرچند، در عین حال که XRPL به دلیل سرعت و تراکنش‌های کم‌هزینه‌ی خود مورد تحسین واقع شده است، این بلاکچین به دلیل سطح تمرکز آن با انتقاداتی مواجه شده است. اگرچه XRP Ledger از نظر فنی غیرمتمرکز محسوب می‌شود، اما ارتباط نزدیک آن با Ripple Labs و مقدار هنگفت XRP هولد شده توسط این شرکت منجر به ایجاد این بحث در جامعه شده که این شبکه نسبت به بقیه‌ی سیستم‌‎های بلاکچین متمرکزتر است.

در ماه سپتامبر ۲۰۱۹، این شبکه به ۵۰ میلیون ledger دست یافت و تنها کمی بیش از ۱ سال طول کشید تا ۱۰ میلیون ledger دیگر به ثبت برسد. این سرعت، نشانگر پذیرش و کاربرد روزافزون XRP Ledger و همچنین، قدرت روبه‌رشد شبکه‌ی ریپل در بر عهده گرفتن حجم بزرگی از تراکنش است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده