آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌ها ۴۰ میلیارد شیبا جابه‌جا کردند

542 میلیارد شیبا توسط یک نهنگ خریداری شد

نهنگ‌ها ۴۰ میلیارد شیبا جابه‌جا کردند

در طی یک ساعت گذشته، نهنگ‌ها نزدیک به ۴۰ میلیارد شیبا خریداری کرده‌اند.

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط Etherscan، طی یک ساعت گذشته صاحبان کیف پول‌های ناشناس نزدیک به ۴۰ میلیارد شیبا را به پلتفرم‌های صرافی رمز ارزی برجسته انتقال داده یا از آن‌ها خارج کرده‌اند.

طی ۶۰ دقیقه گذشته چند تراکنش برجسته توسط Etherscan شناسایی شده‌اند. شش انتقال، حجم‌های ۶ میلیاردی یا ۶.۴ میلیاردی SHIB را حمل کردند. کوچک‌ترین در این تراکنش‌ها ۱.۵ میلیارد شیبا را جابه‌جا کرد. دو تراکنش بزرگتر ۹ میلیارد میم کوین را انتقال دادند.

در میان میلیاردها SHIB، تعداد ۱۳ میلیارد واحد از صرافی Crypto.com خریداری شده بود. در مجموع ۱.۵ میلیارد شیبا بر روی صرافی کوکوین خریداری شدند و همچنین، به یک کیف پول سرد انتقال یافتند.

در مجموع ۶.۱ میلیارد توکن شیبا به یک کیف پول بایننس ارسال شده و ۶.۵ میلیارد SHIB به صرافی OKX انتقال یافتند. به احتمال زیاد، این انتقال‌ها جهت فروش انجام شدند.

بر اساس نرخ فعلی مبادله‌ی SHIB/USD، مقدار ۳۶.۵ میلیارد شیبا معادل حدود ۳۱۶هزار دلار است.

اخیرا، شبکه‌ی لایه۲ Shibarium و شبکه آزمایشی آن موسوم به Puppynet به چند نقطه عطف مهم جدید دست یافتند. این موضوع، نشان می‌دهد که کاربرد Shibarium با سرعت در حال رشد است.

به عبارت دقیق‌تر، مجموع تعداد تراکنش‌های انجام شده بر روی Puppynet از رقم ۱۱.۵ میلیون عبور کرده است. تعداد کیف پول‌های رمز ارزی متصل شده به سطح ۱۶ میلیون نزدیک شده است.

بر اساس سایت CoinMarketCap، اکنون شیبا در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۶۳ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده