اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ‌ها 40 میلیارد شیبا جابه‌جا کردند

نهنگ‌ها 40 میلیارد شیبا جابه‌جا کردند

در طی یک ساعت گذشته، نهنگ‌ها نزدیک به 40 میلیارد شیبا خریداری کرده‌اند.

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط Etherscan، طی یک ساعت گذشته صاحبان کیف پول‌های ناشناس نزدیک به 40 میلیارد شیبا را به پلتفرم‌های صرافی رمز ارزی برجسته انتقال داده یا از آن‌ها خارج کرده‌اند.

طی 60 دقیقه گذشته چند تراکنش برجسته توسط Etherscan شناسایی شده‌اند. شش انتقال، حجم‌های 6 میلیاردی یا 6.4 میلیاردی SHIB را حمل کردند. کوچک‌ترین در این تراکنش‌ها 1.5 میلیارد شیبا را جابه‌جا کرد. دو تراکنش بزرگتر 9 میلیارد میم کوین را انتقال دادند.

در میان میلیاردها SHIB، تعداد 13 میلیارد واحد از صرافی Crypto.com خریداری شده بود. در مجموع 1.5 میلیارد شیبا بر روی صرافی کوکوین خریداری شدند و همچنین، به یک کیف پول سرد انتقال یافتند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در مجموع 6.1 میلیارد توکن شیبا به یک کیف پول بایننس ارسال شده و 6.5 میلیارد SHIB به صرافی OKX انتقال یافتند. به احتمال زیاد، این انتقال‌ها جهت فروش انجام شدند.

بر اساس نرخ فعلی مبادله‌ی SHIB/USD، مقدار 36.5 میلیارد شیبا معادل حدود 316هزار دلار است.

اخیرا، شبکه‌ی لایه2 Shibarium و شبکه آزمایشی آن موسوم به Puppynet به چند نقطه عطف مهم جدید دست یافتند. این موضوع، نشان می‌دهد که کاربرد Shibarium با سرعت در حال رشد است.

به عبارت دقیق‌تر، مجموع تعداد تراکنش‌های انجام شده بر روی Puppynet از رقم 11.5 میلیون عبور کرده است. تعداد کیف پول‌های رمز ارزی متصل شده به سطح 16 میلیون نزدیک شده است.

بر اساس سایت CoinMarketCap، اکنون شیبا در سطح قیمت 0.00000863 دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا