آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

دهها میلیارد شیبا اینو به بایننس و از بایننس ارسال شد

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

نسخه بتا Shibarium به نقطه عطف جدیدی از حیث میزان کاربرد دست یافته است.

به گزارش زوم ارز، حساب توییتر متمرکز بر شیبا LucieSHIB خواستار توجه به رشد کاربرد نسخه بتا عمومی Shibarium با عنوان Puppynet شده است.

نسخه بتا Shibarium به نقطه عطف جدیدی دست یافته است؛ تعداد آدرس‌های کیف پول در تعامل با این پروتکل از رقم ۱۰۰۰۰۰ عبور کرده است.

بر اساس اطلاعات در دسترس در سایت PuppyScan، اکنون ۱۰۱۵۷۹ آدرس کیف پول در تعامل با Shibarium وجود دارند. مجموع تراکنش‌ها بر روی این پروتکل به ۱۹۵۸۹۸ عدد می‌رسند و در مجموع ۱۵۶۵۱۳ بلاک وجود دارند. میانگین زمان بلاک هنوز ۵ ثانیه است.

همانطور که گزارش شد، در روز ۱۱ مارس نسخه بتا اولیه‌ی شبکه Shibarium با نام PUPPYNET راه‌اندازی شد. یک شبکه آزمایشی جدید با تغییر چین آیدی از ۹۱۷ به ۷۱۹ جهت رفع نگرانی پیرامون کپی شدن چین آیدی، دوباره راه‌اندازی شد.

در روز ۱۷ مارس، شش روز پس از راه‌اندازی اولیه، سایت U.today از نقاط عطف شبکه Puppynet و دستیابی به ۲۵۶۰ کیف پول نوشت. حال این رقم با رشدی چشم‌گیر به بیش از ۱۰۱۰۰۰ رسیده و بر کاربرد آن برای شبکه آزمایشی لایه۲ Shibarium تاکید دارد.

در پایان ماه فوریه شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، یک فرم همکاری معرفی کرد تا زمینه‌ی حمایت برای افرادی که به اقدام بر روی اکوسیستم شیبا تمایل دارند، فراهم شود.

پیش از راه‌اندازی نسخه بتا Shibarium بیش از ۳۰۰۰ درخواست ثبت شده بود. اکنون، بر اساس توییت یکی از اعضای جامعه شیبا با نام Kuro، این رقم به بیش از ۷۰۰۰ رسیده است.

بر اساس اسناد پروتکل Shibarium، این شبکه به سوزاندن شیبا خواهد پرداخت.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده