اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

نسخه بتا Shibarium به نقطه عطف جدیدی از حیث میزان کاربرد دست یافته است.

به گزارش زوم ارز، حساب توییتر متمرکز بر شیبا LucieSHIB خواستار توجه به رشد کاربرد نسخه بتا عمومی Shibarium با عنوان Puppynet شده است.

نسخه بتا Shibarium به نقطه عطف جدیدی دست یافته است؛ تعداد آدرس‌های کیف پول در تعامل با این پروتکل از رقم 100000 عبور کرده است.

بر اساس اطلاعات در دسترس در سایت PuppyScan، اکنون 101579 آدرس کیف پول در تعامل با Shibarium وجود دارند. مجموع تراکنش‌ها بر روی این پروتکل به 195898 عدد می‌رسند و در مجموع 156513 بلاک وجود دارند. میانگین زمان بلاک هنوز 5 ثانیه است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که گزارش شد، در روز 11 مارس نسخه بتا اولیه‌ی شبکه Shibarium با نام PUPPYNET راه‌اندازی شد. یک شبکه آزمایشی جدید با تغییر چین آیدی از 917 به 719 جهت رفع نگرانی پیرامون کپی شدن چین آیدی، دوباره راه‌اندازی شد.

در روز 17 مارس، شش روز پس از راه‌اندازی اولیه، سایت U.today از نقاط عطف شبکه Puppynet و دستیابی به 2560 کیف پول نوشت. حال این رقم با رشدی چشم‌گیر به بیش از 101000 رسیده و بر کاربرد آن برای شبکه آزمایشی لایه2 Shibarium تاکید دارد.

در پایان ماه فوریه شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا، یک فرم همکاری معرفی کرد تا زمینه‌ی حمایت برای افرادی که به اقدام بر روی اکوسیستم شیبا تمایل دارند، فراهم شود.

پیش از راه‌اندازی نسخه بتا Shibarium بیش از 3000 درخواست ثبت شده بود. اکنون، بر اساس توییت یکی از اعضای جامعه شیبا با نام Kuro، این رقم به بیش از 7000 رسیده است.

بر اساس اسناد پروتکل Shibarium، این شبکه به سوزاندن شیبا خواهد پرداخت.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا