اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جامعه شیبا باید مراقب کلاهبرداری توکن TREAT باشد

جامعه شیبا باید مراقب کلاهبرداری توکن TREAT باشد

به گزارش زوم ارز، به جامعه شیبا پیرامون توکن‌های کلاهبرداری TREAT هشدار داده شده است. حساب توییتر متمرکز بر شیبا LucieSHIB کامنت‌های شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده ارشد شیبا، در ارتباط با توکن TREAT بر روی نسخه بتا Shibarium را به اشتراک گذاشت.

بر اساس اظهارات کوزاما، کاربران باید اطلاعات ارائه شده توسط منابع غیررسمی را نادیده بگیرند؛ چرا که TREAT هنوز راه‌اندازی نشده است.

همچنین، وی به کاربران یادآوری کرد تا فریب توکن‌های آزمایشی را نخورند. وی گفت: آن‌ها حتی نمی‌دانند که ما این توکن را TREAT خواهیم نامید. بنابراین کل ماجرا ساختگی است.

حساب‌های توییتر متمرکز بر شیبا Xandershib و Kuro نیز همین اطلاعات را به اشتراک گذاشتند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حدس و گمان افراد پیرامون این موضوع از جایی شروع شد که یکی از اعضای شیبا تصاویری را از تراکنش‌های TREAT بر روی نسخه بتا شبکه Shibarium به اشتراک گذاشت.

کاربران SHIB با اشاره به اطلاعات پیشین از پست‌های وبلاگی Shibarium پیش از نسخه بتا، متوجه شدند که این توکن‌ها و محصولات دارایی واقعی نیستند و صرفا با اهداف آزمایشی ایجاد شده‌اند. کاربران امکان مبادله‌ی آن‌ها با رمز ارز واقعی را نخواهند یافت؛ چرا که صرفا در محیط‌های آزمایشی استفاده می‌شوند، بنابراین هیچ دلیلی برای انتظار کسب ارزش برای آن‌ها وجود ندارد.

به کاربران هشدار داده شد تا فریب نخورند و تا زمان راه‌اندازی شبکه اصلی هیچ توکنی را خریداری نکنند. همچنین، به آن‌ها توصیه می‌شود تا جهت دستیابی به اطلاعات پیرامون شیبا، کانال‌های رسمی را دنبال کنند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا