اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیش از 8 میلیون شیبا سوزانده شدند

بیش از 8 میلیون شیبا سوزانده شدند

روند توکن سوزی پایدار شیبا نشانگر رشد مطلوب آن حتی با وجود اصلاحات در قیمت است.

به گزارش زوم ارز، رشد ناچیز اما مداومی در مجموع تعداد توکن‌های شیبا سوزانده شده وجود دارد. بنا به داده‌های پلتفرم Shibburn، طی 24 ساعت گذشته بیش از 8 میلیون توکن شیبا سوزانده شده‌اند؛ رقمی که نشانگر رشدی 0.78 درصدی است.

رشد مجموع شیبا سوزانده شده، تاییدی بر این موضوع است که تراکنش‌های آن چین حتی اگر با توجه به نرخ رشد پایین، کند محسوب شوند، پایدار هستند. در بیشتر روزهای هفته شیبا در مرکز توجه قرار داشت و فعالیت کلاهبرداران پیرامون این میم کوین به قدری زیاد شد که این پروتکل مجبور شد به اعضای جامعه‌ی خود نسبت به آن‌ها هشدار دهد.

به دنبال رشد مذکور، قیمت این میم کوین دچار کمی اصلاح شده است و با افتی 1.8 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح 0.00001067 دلار قرار دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شیبا چشم‌انداز خود به عنوان دومین میم کوین بزرگ بازار پس از دوج کوین را حفظ کرده است و هنوز یک مدل برجسته برای بسیاری از توکن‌های دیگر که در آغاز مسیر خود قرار دارند، به شمار می‌رود.

پروتکل لایه2 شیبا موسوم به Shibarium با توجه به رشد دیده شده در مجموع تراکنش‌های ثبت شده بر روی این پروتکل، همچنان واکنش‌های مثبت گسترده‌ای را دریافت می‌کند. به عبارت دقیق‌تر، بر اساس گزارش پیشین سایت U.today تعداد این تراکنش‌ها به اوج تاریخی خود رسید.

با وجود چشم‌انداز فعلی، حرکت برجسته‌ای که می‌توان از SHIB انتظار داشت این است که در کوتاه مدت بازگشت قیمتی چشم‌گیری را از خود نشان دهد. تشدید فعالیت‌ها بر روی Shibarium می‌تواند احتمال این حرکت را تقویت کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا