آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یک نهنگ مرموز ۴۰۹ میلیون SAND را جابه‌جا کرد

یک نهنگ مرموز 409 میلیون SAND را جابه‌جا کرد

یک نهنگ مرموز ۴۰۹ میلیون SAND را جابه‌جا کرد

این نهنگ، رقم مذکور را به یک آدرس خارج از صرافی انتقال داد.

به گزارش زوم ارز، شرکت آمار آن چین Santiment شاهد یک انتقال نهنگی برجسته برای دارایی بومی پلتفرم Sandbox یعنی SAND بوده است. بنا به اطلاعات این شرکت، یک نهنگ تمام موجودی یک کیف پول به میزان ۴۰۹ میلیون سندباکس معادل حدود ۲۶۱ میلیون دلار را خارج و به یک آدرس جدید ارسال کرد. دلیل انجام این انتقال هنوز مشخص نیست.

Santiment اشاره کرد که این انتقال بزرگترین میزان کوین را از زمان ظهور SAND در ماه اوت سال ۲۰۲۰ شامل شده است.

بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر دارایی بومی بازی Sandbox با رشدی ۴.۵ درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۶۳ دلار معامله می‌شود. بنا به داده‌های Santiment، این نهنگ توکن‌های مذکور را به یک آدرس خارج از صرافی منتقل کرده است.

در این مورد، ممکن است جریان خروجی صرافی نشان دهد که انتقال این کوین‌ها به محل ذخیره‌سازی می‌تواند نشانه‌ای مثبت باشد. ممکن است این انتقال بدین معنا باشد که مالکان رمز ارزها دیگر نمی‌خواهند به سرعت دارایی خود را به فروش برسانند و ترجیح می‌دهند آن‌ها را در محلی امن نگهداری کنند. این امر اشاره دارد که احتمالا سرمایه‌گذاران باور دارند که هنوز امکان افزایش قیمت‌ها وجود دارد.

از زمان فروپاشی صرافی FTX، چندی از سرمایه‌گذاران در حال بررسی روش‌های جایگزین برای نگهداری از دارایی خود در خارج از صرافی‌ها بوده‌اند.

برند مد جهانی Tommy Hilfiger از همکاری خود با بازی Sandbox و بقیه‌ی شرکت‌ها به عنوان بخشی از تعهد خود به حوزه متاورس رونمایی کرده است.

مدتی پیش در ماه مارس، Sandbox از همکاری خود با شرکت ارائه دهنده‌ی راه‌حل‌های زیرساختی برای محافظت از دارایی رمز ارز کسب‌وکارها Ledger Enterprise خبر داد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده