آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیوساکی: اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت کوین است

کیوساکی: اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت کوین است

کیوساکی: اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت کوین است

این کارآفرین حوزه مالی به دلایل مهم برای خرید بیت کوین در همین زمان اشاره کرد.

به گزارش زوم ارز، رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار گذشته بازار املاک و نویسنده و کارآفرین کنونی در حوزه آموزش مالی که برای کتاب پدر پولدار پدر فقیر شهرت دارد، در توییتی پیرامون اینکه چرا اکنون زمان خوبی برای خرید بیت کوین و بقیه انواع برجسته دارایی است، صحبت کرد.

کیوساکی توییت خود را پیرامون افت قیمت کالاهای خرد نوشت. وی اذعان کرد که سهام برندهای بزرگ در موقعیت مطلوبی برای خرید قرار دارد و پیشنهاد کرد که جامعه پیش از اینکه دولت آمریکا تورم سیستمی را تحت کنترل خود بگیرد، شروع به خرید کند. کیوساکی تاکید کرد که همانطور که نمایندگان فدرال و مقامات دولتی اعلام کردند، تورم فعلی یک تورم سیستمی و نه گذرا است که از سال ۲۰۲۰ همزمان با گسترش پاندمی آغاز شد.

بنابراین، حال کیوساکی به دنبال‌کنندگان خود توصیه می‌کند تا به خرید بورس برندهای بزرگ از جمله Prada و Polo و همینطور طلا، نقره و بیت کوین، پیش از اینکه قیمت آن‌ها بیشتر رشد کند، روی آورند. از سال ۲۰۲۰ تاکنون، کیوساکی به دفعات خرید طلا، نقره و BTC را پیشنهاد کرده است و به طور مداوم در توییتر اعلام کرده است که دلار تقریبا به پایان عمر خود رسیده است. دیدگاه وی بر اساس این موضوع که فدرال رزرو شروع به چاپ پول جهت کمک به اقتصاد کرده بود، بنا شده بود. در سال ۲۰۲۰ به تنهایی بیش از ۶ تریلیارد دلار بدون هیچ‌گونه پشتوانه‌ای چاپ شد.

یکی از دنبال‌کنندگان کیوساکی به وی گفت که با توصیه‌ی خرید بیت کوین و فلزات گرانبهای مذکور موافق است، اما نمی‌تواند درک کند که چرا باید سهام Prada و Polo خریداری شود. کیوساکی به پرسش این کاربر پاسخی نداد.

از مدت‌ها پیش تاکنون، رابرت کیوساکی یکی از طرفداران طلای دیجیتال بوده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده