اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

350 میلیون دوج کوین در حین افت قیمت خریداری شد

350 میلیون دوج کوین در حین افت قیمت خریداری شد

رقم هنگفتی از دوج کوین پس از افت محسوس قیمت این میم کوین انتقال یافته است.

به گزارش زوم ارز و همانطور که پیش‌تر توسط سرویس ردیاب رمز ارز Whale Alert گزارش شد، رقم چشم‌گیری از دوج کوین از یک کیف پول ناشناس به یک کیف پول دیگر انتقال یافته است؛ انتقالی که می‌تواند خرید در نظر گرفته شود. طرفداران دوج کوین در بخش کامنت‌ها این موضوع را که این تراکنش طی کمتر از یک ساعت انجام شد و صرفا 31 سنت هزینه کارمزد به دنبال داشت، تحسین کردند.

انتقال 350 میلیون DOGE هشت ساعت پیش همزمان با افت میم کوین پیشتاز بازار رخ داد. این رقم میم کوین در زمان انجام تراکنش معادل حدود 25 میلیون دلار بود.

حساب ردیاب DogeWhaleAlert این انتقال را به عنوان انتقال انجام شده در میان دو کیف پول از 20 کیف پول بزرگ نامید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به ردیاب مذکور، 12 ساعت پیش مجموعا حدود 34 میلیون دوج کوین به یک کیف پول متعلق به صرافی بایننس انتقال یافت. هدف از این انتقال احتمالا فروش این رقم بوده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری از معامله‌گران در حال برداشت موجودی رمز ارز خود از این صرافی برجسته که با شکایتی از سوی سازمان CFTC آمریکا مواجه شد، هستند. بایننس از پیش از ثبت این شکایت با حجم زیادی از برداشت‌ها مواجه بوده است. پس از شکایت CFTC، میزان برداشت‌ها افزایش یافت و در ابتدای این هفته از 2 میلیارد دلار عبور کرد.

در میان این برداشت‌ها، رقم چشم‌گیری از XRP به چشم می‌خورد. در روز سه‌شنبه بیش از 62 میلیون توکن از این پلتفرم خارج شده و طی 24 ساعت گذشته نیز 152 میلیون ریپل برداشت شده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا