اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا انتقادات از ریپل در بلند مدت مطلوب خواهند بود؟

آیا انتقادات از ریپل در بلند مدت مطلوب خواهند بود؟

وکیل حامی رمز ارزها باور دارد که بهتر است جیم کریمر به انتقادات خود از XRP ادامه دهد.

به گزارش زوم ارز، جان دیتون، وکیل آمریکایی که برای حمایت‌های گسترده وی از ارزهای دیجیتال شهرت دارد، بار دیگر دیدگاه‌های خود پیرامون اینکه ترجیح می‌دهد جیم کریمر، مجری Mad Money، چه نقشی در اکوسیستم ریپل ایفا کند را به اشتراک گذاشت. دیتون در صحبت پیرامون یک ویدیو کوتاه از کریمر در توییتر اذعان کرد که بهتر است وی به عنوان یک منتقد از توکن مذکور و اکوسیستم آن به فعالیت‌های خود ادامه دهد.

کریمر در این ویدیو در حال صحبت پیرامون اقدامات قانونی انجام شده توسط دو قانون‌گذار برجسته‌ی اوراق بهادار و کالاها در آمریکا مرتبط با شرکت‌های رمز ارزی بود. کریمر به نبرد فعلی میان شرکت پرداخت بلاکچین Ripple Labs و سازمان بورس آمریکا اشاره کرد و گفت که ممکن است این سازمان حتی در این نبرد قانونی پیروز نشود.

در حالی که مشخص نیست که دیتون از ابراز حمایت ناچیز ناراحت شده باشد، وی باور دارد که انتقادات مداوم از کوین XRP در دراز مدت برای این ارز دیجیتال مطلوب خواهد بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به نظر می‌رسد که اعضای اکوسیستم رمز ارزها به برخی از منتقدین این اکوسیستم همچون پیتر شیف و جیم کریمر نقش مشخصی داده‌اند. با وجود تکامل فعلی در صنعت ارزهای دیجیتال، این باور وجود دارد که معمولا نقطه مقابل توصیه‌ها و پیش‌بینی‌های آنان رخ می‌دهد و معامله‌گران به این وضعیت به‌خوبی عادت کرده‌اند.

کریمر، علی‌رغم اینکه در گذشته نسبت به رمز ارزها دید مثبتی داشته است، از پلتفرم خود جهت فرا خواندن سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال جهت پیدا کردن نقطه خروج مناسب برای فروش دارایی خود استفاده می‌کند؛ چرا که وی باور دارد که در نهایت قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال سقوط خواهد کرد.

از زمان این فراخوان‌ها هیچ رمز ارزی به صفر نرسیده است و علی‌رغم وجود ترس و عدم اطمینان در صنعت، بیشتر آن‌ها دچار رشد نسبتا خوبی شده‌اند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا