اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فشار فروش 1.3 میلیارد دلاری در انتظار شیبا

فشار فروش 1.3 میلیارد دلاری در انتظار شیبا

احتمال رخ دادن فشار فروش 1 میلیارد دلاری برای SHIB وجود دارد.

به گزارش زوم ارز، امروز، قیمت توکن شیبا همراه با بقیه‌ی بازار شاهد رشد بوده است. در یک مقطع زمانی در امروز SHIB به میزان 4.1 درصد رشد کرده بود، اما سپس کمی افت کرد و اکنون در سطح قیمت 0.0000107 دلار قرار دارد. اگر احساسات مثبت فعالان بازار و معامله‌گران حفظ شود، انتظار می‌رود که قیمت این میم کوین به رشد خود ادامه دهد.

هرچند، بر اساس داده‌های پلتفرم IntoTheBlock در آینده این امر منجر به فشار فروش غیرقابل‌تصور برای قیمت شیبا خواهد شد. این اتفاق می‌تواند در سطح 0.000012 دلار رخ دهد.

بنا به منبع مذکور، این سطح قیمت جایی است که اکنون بسیاری از توکن‌های شیبا بر روی آن متمرکز هستند. به عبارت دیگر بسیاری از میم کوین‌های SHIB در محدوده قیمتی 0.000011 دلار تا 0.000012 دلار خریداری شده‌اند. در حال حاضر هولدرهای این توکن‌ها که حدودا 118 تریلیارد می‌شوند در ضرر به سر می‌برند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به نظر می‌رسد که از یک طرف رشد قیمت 12 درصدی می‌تواند 75000 آدرس را از ضرر خارج کند. از طرفی دیگر این کیف پول‌ها توکن‌هایی با مجموع ارزش فعلی معادل 1.26 میلیارد دلار را هولد می‌کنند. سوال بزرگ اینجاست که آیا در صورت رشد قیمت، یک فروش هنگفت از شیبا رخ خواهد داد یا خیر.

بنا به اطلاعات پلتفرم IntoTheBlock، در مجموع بیش از نیمی از آدرس‌های شیبا هنوز در ضرر قرار دارند. تقریبا 200000 آدرس معادل حدود 15.5 درصد در وضعیت سر به سر گرفتار هستند. در حال حاضر تنها 31.6 درصد از آدرس‌ها در سود هستند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا