آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فشار فروش ۱.۳ میلیارد دلاری در انتظار شیبا

در مدت یک روز 2538 آدرس شیبا ایجاد شد

فشار فروش ۱.۳ میلیارد دلاری در انتظار شیبا

احتمال رخ دادن فشار فروش ۱ میلیارد دلاری برای SHIB وجود دارد.

به گزارش زوم ارز، امروز، قیمت توکن شیبا همراه با بقیه‌ی بازار شاهد رشد بوده است. در یک مقطع زمانی در امروز SHIB به میزان ۴.۱ درصد رشد کرده بود، اما سپس کمی افت کرد و اکنون در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار قرار دارد. اگر احساسات مثبت فعالان بازار و معامله‌گران حفظ شود، انتظار می‌رود که قیمت این میم کوین به رشد خود ادامه دهد.

هرچند، بر اساس داده‌های پلتفرم IntoTheBlock در آینده این امر منجر به فشار فروش غیرقابل‌تصور برای قیمت شیبا خواهد شد. این اتفاق می‌تواند در سطح ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار رخ دهد.

بنا به منبع مذکور، این سطح قیمت جایی است که اکنون بسیاری از توکن‌های شیبا بر روی آن متمرکز هستند. به عبارت دیگر بسیاری از میم کوین‌های SHIB در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار خریداری شده‌اند. در حال حاضر هولدرهای این توکن‌ها که حدودا ۱۱۸ تریلیارد می‌شوند در ضرر به سر می‌برند.

به نظر می‌رسد که از یک طرف رشد قیمت ۱۲ درصدی می‌تواند ۷۵۰۰۰ آدرس را از ضرر خارج کند. از طرفی دیگر این کیف پول‌ها توکن‌هایی با مجموع ارزش فعلی معادل ۱.۲۶ میلیارد دلار را هولد می‌کنند. سوال بزرگ اینجاست که آیا در صورت رشد قیمت، یک فروش هنگفت از شیبا رخ خواهد داد یا خیر.

بنا به اطلاعات پلتفرم IntoTheBlock، در مجموع بیش از نیمی از آدرس‌های شیبا هنوز در ضرر قرار دارند. تقریبا ۲۰۰۰۰۰ آدرس معادل حدود ۱۵.۵ درصد در وضعیت سر به سر گرفتار هستند. در حال حاضر تنها ۳۱.۶ درصد از آدرس‌ها در سود هستند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده