آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

متامسک به کاربران در مورد شایعات فریبنده ایردراپ در ۳۱ مارس هشدار می دهد

متامسک به کاربران در مورد شایعات فریبنده ایردراپ در 31 مارس هشدار می دهد

متامسک به کاربران در مورد شایعات فریبنده ایردراپ در ۳۱ مارس هشدار می دهد

به گزارش زوم ارز، متامسک پس از شنیدن شایعاتی مبنی بر ایردراپ متامسک در شبکه های اجتماعی، هشداری را در توییتر خود منتشر کرد.

متامسک، ارائه‌دهنده کیف پول Web3، به کاربران خود در مورد «شایعه‌های نادرست» درباره ایردراپ ادعایی متامسک MetaMask که به نظر می‌رسد در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، هشدار داده است.

بر اساس یک توییت در تاریخ ۲۸ مارس از MetaMask، “شایعه های زیادی در مورد یک اسنپ شات یا ایردراپ MetaMask در ۳۱ مارس منتشر شده است.” این شایعات نه تنها نادرست هستند، بلکه خطرناک هستند. آنها فرصت هایی را برای کلاهبرداران ایجاد می کنند. متامسک هشدار داد.

تعدادی از حساب‌های توییتر شناسایی شده است که ادعا می‌کنند مرتبط با MetaMask یا ایردراپ توکن MetaMask هستند.

متامسک در پست توییتری خود شایعات مربوط به ایردراپ آینده را تکذیب کرده و از کاربران خواسته است در روزهای آینده مراقب سایت های جعلی باشند.

فعالیت در MetaMask در پشت شایعات تقریباً سه برابر شد، با داده‌های DappRadar که نشان می‌دهد تعداد تراکنش‌ها در ۲۷ مارس از حدود ۸۰۰۰ تراکنش به ۲۱۴۶۰ رسید. MetaMask به دلیل شایعات مربوط به ایردراپ در نوامبر ۲۰۲۱، پس از ایردراپ های اخیر از سوی اتریوم نِیم سرویس و اشاره لوبین به یک توکن، شاهد فعالیت های مشابهی بود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده