آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سناتور استرالیایی لایحه خصوصی را برای تسریع مقررات ارزهای دیجیتال ارائه می کند

سناتور استرالیایی لایحه خصوصی را برای تسریع مقررات ارزهای دیجیتال ارائه می کند

سناتور استرالیایی لایحه خصوصی را برای تسریع مقررات ارزهای دیجیتال ارائه می کند

به گزارش زوم ارز، سناتور Andrew Bragg لایحه ای را ارائه کرده است که استانداردهای نظارتی را برای صنعت ارزهای دیجیتال در استرالیا پیشنهاد می کند.

لایحه جدیدی به پارلمان استرالیا ارائه شده است که مقرراتی را برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور پیشنهاد می کند.

سناتور اندرو براگ لایحه ای برای سناتورهای خصوصی با عنوان لایحه دارایی های دیجیتال (مقررات بازار) ۲۰۲۳ برای “حمایت از مصرف کنندگان و ارتقای سرمایه گذاران” ارائه کرد که شامل توصیه های نظارتی برای استیبل کوین ها، مجوز صرافی ها و الزامات نگهداری است.

تغییرات نظارتی پیشنهادی معمولاً توسط وزرای استرالیا ارائه می شود. با این حال، همانطور که دفتر آموزش مجلس تصریح می کند، نمایندگان مجلس می توانند لوایح اعضای خصوصی یا سناتورهای خصوصی را ارائه کنند که ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا در مجلس تصویب شود.

براگ اطلاعات بیشتری را برای ارائه این لایحه خصوصی ارائه کرد و از دولت فعلی به دلیل عدم رعایت ۱۲ توصیه مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال که توسط کمیته منتخب سنا در استرالیا به عنوان مرکز فناوری و مالی در اکتبر ۲۰۲۱ معرفی شده بود، انتقاد کرد.

این سناتور همچنین اضافه کرد که مصرف کنندگان استرالیایی در معرض رویدادهای گسترده صنعت مانند سقوط FTX به دلیل انفعال دولت استرالیا برای ارائه شفافیت نظارتی به این بخش قرار گرفته اند.

هدف از این قانون ارائه یک چارچوب قانونی برای صرافی های ارزهای دیجیتال، خدمات نگهبانی و صادرکنندگان استیبل کوین است که هم از مصرف‌کنندگان محافظت می‌کند و هم سرمایه‌گذاری را ارتقا می‌دهد.

همچنین به دنبال ارائه دستورالعمل هایی برای گزارش اطلاعات توسط موسسات مجاز سپرده پذیر برای صدور و کنترل ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

در صورت تصویب، این لایحه یک شخص یا کسب و کار را ملزم می کند که دارای مجوز اعطا شده توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا یا مجوز خارجی برای راه اندازی صرافی ارزهای دیجیتال باشد. این امر در مورد خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال و صادرکنندگان استیبل کوین در استرالیا نیز اعمال می شود.

این لایحه همچنین تعهدات و الزامات مختلفی را برای صرافی ها، خدمات نگهداری و صادرکنندگان استیبل کوین تعیین می کند. این موارد از سرمایه یا حداقل ذخیره مورد نیاز، تفکیک وجوه مشتری، گزارش در مورد دارایی های مشتری، حسابرسی، تضمین و ترتیبات افشا می باشد.

رایزنی های عمومی در حال حاضر در استرالیا در مورد طبقه بندی ارزهای دیجیتال و توکن ها، خدمات و پلتفرم های مختلف دارایی دیجیتال در حال انجام است. مقاله مشاوره “token mapping” در ماه فوریه منتشر شد و تعاریف اساسی برای بخش ارزهای دیجیتال را تشریح کرد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده