آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

ابزار تاسف مدیر ارشد فناوری ریپل از نخریدن سهام کوین بیس

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، خواستار پایان یافتن نبرد قانون‌گذاری میان سازمان بورس و سازمان CFTC آمریکا در حوزه ارزهای دیجیتال شده است.

به گزارش زوم ارز، با وجود عدم شفافیت در چشم‌انداز قانونی برای رمز ارزها، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری در شرکت ریپل یک راه حل غیرمتعارف پیشنهاد داده است.

شوارتز در توییت روز ۲۸ مارس پیشنهاد داد که سازمان بورس و سازمان CFTC آمریکا جهت تعیین اینکه کدام نهاد بر صنعت ارزهای دیجیتال قانون‌گذاری کنند، باید با یکدیگر مبارزه کنند.

پیشنهاد شوارتز نشانگر ناامیدی روزافزون نسبت به رویکردهای قانونی بی‌ثبات و متناقض از سوی این دو نهاد است.

توییت شوارتز پس از شکایت اخیر سازمان CFTC آمریکا علیه صرافی بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمز ارزی در جهان، منتشر شد.

این سازمان در شکایت خود بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را به عنوان کالا طبقه‌بندی کرد؛ اقدامی که نسبت به موضع سازمان بورس آمریکا مبنی بر اینکه تنها بیت کوین از طبقه‌بندی به عنوان اوراق بهادار مستثنی است، تفاوت فاحشی دارد.

اختلافات این دو سازمان سوالاتی را پیرامون وضعیت قانونی بقیه‌ی ارزهای دیجیتال در خارج از این طبقه‌بندی ایجاد کرده است.

گری گنسلر، رییس سازمان بورس آمریکا اخیرا اشاره کرد که اتریوم و بقیه‌ی توکن‌های گواه سهام باید به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی شوند. این صحبت با دیدگاه راستین بهنام، رییس سازمان CFTC مغایرت دارد و بر ناهماهنگی قانونی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، ریپل با رشدی ۳.۴ درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۴۸ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده