قیمت لحظه ای Xrp امروز به تومان (XRP)

XRP

قیمت Xrp XRP

رتبه 6#
coin
$0.5255
1.57%

26,164 تومان

XRP  Xrp  XRP
Price:
$0.5255
  1.57%
حجم بازار
$27,317,743,932
1.57%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$52,547,241,999
1.57%
حجم معاملات
24h
$956,236,904
-42.33%
سکه در گردش
51,987,017,573 XRP
عرضه کل
100,000,000,000

چرا قیمت لحظه ای ریپل XRP مهم است؟

چرا قیمت لحظه ای ریپل XRP مهم است؟

اطلاع از قیمت لحظه ای رمز ارز ریپل بیشتر برای کسانی مهم می باشد که قصد سرمایه گذاری در بستر آن را دارند و یا اینکه می خواهند رمز ارز ریپل خود را به فروش برسانند. زیرا آنها می توانند با اطلاع از قیمت لحظه ای راحت تر تصمیم بگیرند که رمز ارز خود را در چه نقطه ای از قیمت خریداری نمایند و یا اینکه بفروشند.

همچنین برای تحلیلگران نیز اطلاع از قیمت لحظه ای امری مهم تلقی می شود. با این کار آنها می توانند قیمت لحظه ای رمز ارز را به همراه تغییرات قیمت بررسی نموده و به راحتی به پیش بینی آینده قیمتی آن بپردازند.


نیم نگاهی به پروژه ریپل XRP و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ریپل XRP و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتالاول از همه لازم است بیان نماییم که ارز دیجیتال ریپل می باشد و ریپل Ripple یک شرکت بزرگ واقع در سانفراسیسکو آمریکا است. تاریخچه ریپل به سال 2004 یعنی چهار سال قبل از پیدایش بیت کوین بر می گردد. زمانی که رایان فوجر Ryan Fugger شرکتی را با نام ریپل پی Ripple Pay بنیانگذاری کرد. در سال 2011 جد مک کالب به تیم ریپل پیوست و این فرد در سال 2012 کریس لارسن را استخدام نمود و لارسن تا اکنون در نقش مدیریت اجرایی شرکت فعالیت می نماید. سپس در ژانویه سال 2013 ریپل توکن های خود را با عنوان XRP معرفی نمود.

لازم به ذکر است که که ریپل با ارز دیجیتال خود یعنی XRP متفاوت است. پروتکل ریپل در نظر دارد تا انتقال پول بین بانکی و بین المللی را سریعتر سازد و همچنین آنها را ارزان تر و غیرمتمرکزتر نماید. چند محصول مختلف برای بانک ها و موسسات مالی توسط ریپل طراحی شده که تنها یکی از آنها با رمز ارز XRP کار می کند.

XRP که یک ارز رمزنگاری شده می باشد، در شبکه ریپل XRP به منظور تسهیل انتقال پول بین ارزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مزایای پروتکل ریپل می توان به این موضوع اشاره کرد که به وسیله آن می توان مبالغ پول را سریع انتقال داد. در واقع انتقال سریع از جمله مزایای آن به شمار می رود. همچنین نرخ کارمزد ریپل بسیار کم است و از جمله اهداف اصلی پروژه می باشد. به طور کلی همه این موارد را می توان از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز ریپل دانست.

کیف پول های پشتیبانی کننده ریپل XRP

کیف پول هایی که در این قسمت به شما معرفی می نماییم می توانند برای ذخیره سازی رمز ارز XRP مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع اینها کیف پول هایی می باشند که از ارز دیجیتال ریپل XRP پشتیبانی می کنند و شامل موارد زیر می باشند:

 • .کیف پول سخت افزاری لجر
 • .کیف پول توست Toast
 • .کیف پول کوینومی
 • .کیف پول اتمیک

صرافی های پشتیبانی کننده ریپل XRP

همانطور که می دانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بستر صرافی ها انجام می پذیرد. شما می توانید از صرافی های ایرانی و خارجی که از ارز دیجیتال ریپل پشتیبانی می کنند برای خرید و فروش این رمز ارز استفاده نمایید. در ادامه به معرفی چند نمونه از صرافی های خارجی پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ریپل XRP خواهیم پرداخت.

 • .صرافی بایننس
 • .صرافی بیت هامب
 • .صرافی کوکوین
 • .صرافی کوین وان
 • .صرافی هیوبی گلوبال
 • .صرافی کراکن
 • .صرافی بیترکس

روند قیمتی ریپل XRP

روند قیمتی ریپل XRP

عرضه رمز ارز ریپل در سال 2013 با قیمت هر واحد 0.005 دلار صورت گرفت. پس از آن در اوایل سال 2014 با قیمت 0.02746 دلار در بازار رمز ارزها معامله می شد. سپس قیمت این ارز دیجیتال تقریبا یک روند ثابتی را طی نموده و در سال 2017 با یک افزایش قیمت همراه بود. در سال 2018 این رمز ارز بیش از 70000 درصد افزایش قیمت داشته و با قیمت 3.8 دلار به فروش می رفت. در واقع باید بیان نمود که اوج قیمت ریپل در ژانویه سال 2018 صورت گرفته است.

پس از رسیدن به بالاترین قیمت و یا همان اوج قیمت، قیمت ریپل کاهش یافت و در اوایل سال 2019 قیمت آن برابر با 0.3602 بود. در ابتدای سال 2020 قیمت این رمز ارز برابر با 0.1935 دلار بود و در تاریخ 13 آپریل 2021 قیمت آن افزایش یافته و با مبلغ 1.794 دلار معامله می شد. در اوایل سال 2022 قیمت ریپل به 0.8591 دلار رسید.


تحلیل ریپل XRP

تحلیل ریپل XRP

اول از همه باید به شما کاربران عزیز بگوییم که تحلیل ارزهای دیجیتال توسط تحلیلگران انجام می شود تا آینده آن رمز ارز تا حدی پیش بینی شود. تحلیل رمز ارزها می تواند به روش های مختلفی انجام پذیرد. یکی از روش های رایج تحلیل تکنیکال است. تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از دیگر روش ها هستند که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل XRP

از جمله روش های رایج تحلیل در بازارهای مالی، تحلیل تکنیکال است. در این روش، تمرکز اصلی بر روی نمودارها و داده های بازار می باشد. همچنین در تحلیل تکنیکال برای پیش بینی آینده رمز ارز ریپل، الگوها و روندها شناسایی می شود تا بتوان به یک پیش بینی قابل اطمینانی از آینده دست پیدا کرد. به عبارت دیگر می توان بیان نمود تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی قیمت بر اساس الگوهای تغییرات قیمت و تغییرات حجم معاملات می باشد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال ریپل XRP

تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی از روش های تحلیلی است که باعث شناخت ارزش حقیقی فعلی و احتمالی رمز ارز در آینده می شود. در این روش شرایط پروژه ارز دیجیتال از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع در تحلیل فاندامنتال تمامی عوامل موثر بر پروژه رمز ارز برای تشخیص ارزش ذاتی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از جمله مزایای تحلیل فاندامنتال این است، در صورتی که قصد سرمایه گذاری بلندمدت در رمز ارز ریپل را داشته باشید می تواند به شما کمک بزرگی بکند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال ریپل XRP

تحلیل سنتیمنتال را می توان به عنوان یکی از جدیدترین روش های تحلیل معرفی نمود. در این روش از تحلیل، احساسات ذهنی تریدرها نسبت به وضعیت بازار مورد بررسی قرار می گیرد. به صورت کلی می توان بیان نمود که تجزیه و تحلیل احساسات به منظور اندازه گیری و سنجش احساس سایر معامله گران نسبت به یک جفت ارز خاص صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که تحلیل سنتیمنتال بر پایه علم نوین اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی شکل گرفته است و یک روش نوین می باشد.


عوامل موثر بر قیمت ریپل XRP

عوامل موثر بر قیمت ریپل XRP

در بازارهای مالی همچون بازار ارزهای دیجیتال عوامل مختلفی می تواند بر قیمت رمز ارزها تاثیر بگذارد. عواملی می تواند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال شود و یا برعکس این امر نیز می تواند اتفاق بیافتد. در واقع عواملی هم هستند که منجر به کاهش قیمت می شوند. در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر روی قیمت رمز ارز ریپل تاثیرگذار است:

 1. RippleNet که شبکه زیربنایی XRP است قادر به انتقال آنی پول در سراسر جهان است. به این ترتیب توسط تعداد زیادی از موسسات مالی پذیرفته شده است. این مشارکت های ریپل می تواند تاثیر بسزایی بر قیمت آن داشته باشد.
 2. در دنیای ارزهای دیجیتال تاثیرگذاری اخبار پخش شده در شبکه های اجتماعی امری مهم تلقی می شود. در واقع شبکه های اجتماعی را می توان از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز ریپل دانست.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ریپل XRP

عوامل مختلفی می تواند باعث کاهش قیمت رمز ارز ریپل شود. برای مثال زمانی که عرضه زیاد باشد و تقاضا کم، با کاهش قیمت ارز دیجیتال ریپل مواجه خواهیم بود. علاوه بر این، همانطور که در بالا اشاره نمودیم اخبار پخش شده در شبکه های اجتماعی بی تاثیر نیست. برای مثال زمانی که اخبار منفی درارتباط با رمز ارز ریپل در شبکه های اجتماعی پخش می شود، افراد زیادی آن را دنبال کرده و شما مشاهده خواهید کرد که قیمت رمز ارز ریپل کاهش می یابد. به طور کلی افزایش عرضه و پخش اخبار منفی را می توان از جمله مهم ترین علت های ریزش قیمت ریپل دانست.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ریپل XRP

در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که به افزایش قیمت ارز دیجیتال ریپل کمک می نمایند:

 1. مشارکت ریپل با سایر موسسات می تواند به روند افزایش قیمت رمز ارز کمک نماید. در واقع زمانی که این مشارکت ها بیشتر می شود شاهد افزایش قیمت ریپل خواهیم بود.
 2. پخش اخبار مثبت در ارتباط با رمز ارز ریپل در رسانه های اجتماعی از دیگر عواملی است که باعث افزایش قیمت ریپل می شود. به طور کلی رسانه های اجتماعی نقش بسزایی دارند زیرا افراد زیادی در سراسر دنیا آن را دنبال می کنند.
 3. فعالیت نهنگ ها نیز می تواند به افزایش قیمت رمز ارز ریپل کمک نماید. این موضوع زمانی امکان پذیر است که این افراد یعنی نهنگ ها سرمایه قابل توجهی را وارد بازار می کنند و سپس شروع به خریداری رمز ارز می نمایند. در ادامه میزان تقاضا از عرضه بیشتر خواهد شد و در نهایت قیمت رمز ارز ریپل افزایش خواهد یافت.

رابطه قیمت ریپل XRP با متغیرهای اقتصادی

به طور کلی می توان گفت برای تحلیل قیمت رمز ارز ریپل و یا پیش بینی آینده قیمت آن، نمی توان متغیرهای اقتصادی را به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت در نظر گرفت. برای بررسی آینده قیمت بهتر است عوامل دیگر در نظر گرفته شود. در واقع می توان بیان نمود که متغیرهای اقتصادی همچون طلا، دلار و … شاخص مناسبی نیستند.

محاسبه قیمت ریپل XRP به تومان

محاسبه قیمت ارز دیجیتال به تومان کار دشواری نمی باشد. تنها شما می توانید قیمت لحظه ای رمز ارز ریپل را به دلار در قیمت لحظه ای دلار به تومان ضرب نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود از ماشین حساب ارز دیجیتال سایت زوم ارز برای این کار استفاده نمایید.


آینده قیمت ریپل XRP

آینده قیمت ریپل XRP

اول از همه لازم است بیان نماییم که بازار ارزهای دیجیتال همانند دیگر بازارهای مالی تا حدی قابل پیش بینی می باشد و همواره با نوساناتی همراه است. در اینجا به بررسی آینده رمز ارز ریپل خواهیم پرداخت.

همانطور که در بالا اشاره نمودیم، مشارکت ریپل با دیگر موسسات مالی می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار باشد. اگر ریپل بتواند به روابط و مشارکت های خود ادامه دهد، می تواند از آینده خوبی برخوردار باشد. همچنین پیش بینی ها برای XRP بسته به تحلیل و دوره بسیار متفاوت است. پیش بینی خوش بینانه تقریبا در همه پیش بینی ها به افزایش پذیرش فناوری پرداخت ریپل بستگی دارد. علی رغم همه اینها انجام تحقیقات کافی قبل از سرمایه گذاری امری مهم است. این نکته را همیشه در نظر بگیرید که فقط چیزی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.


سوالات متداول

کدام کیف پول ها برای رمز ارز ریپل مناسب هستند؟

پس از خریداری رمز ارز ریپل از صرافی ها، شما می توانید از کیف پول هایی همچون اتمیک، کوینومی و سیف پل برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال استفاده نمایید.

رمز ارز ریپل را از چگونه می توان خریداری نمود؟

صرافی های خارجی بسیاری هستند که از ریپل پشتیبانی می کنند و می توان از طریق آنها این رمز ارز را خریداری نمود. اما به دلیل تحریمات موجود، ممکن است کاربران ایرانی نتوانند به راحتی از صرافی های خارجی استفاده نمایند. به همین دلیل آنها قادر خواهند بود از صرافی های ایرانی که از ارز دیجیتال ریپل پشتیبانی می کنند، به منظور خرید استفاده نمایند.

آیا خرید رمز ارز ریپل سودآور می باشد؟

به صورت کلی نمی توان جواب قاطعانه ای به این سول داد. زیرا بازارهای مالی از جمله بازار ارز دیجیتال همواره با نوساناتی همراه است. برای بررسی آینده آن کافیست تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نمایید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار Xrp

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 09,2023 $0.51 $0.51 $0.50 $0.51 $550,582,812.85 $26,145,783,968.96
Apr 10,2023 $0.51 $0.52 $0.50 $0.52 $914,389,504.81 $26,791,069,408.44
Apr 11,2023 $0.52 $0.53 $0.51 $0.52 $1,206,362,803.63 $26,749,708,885.55
Apr 12,2023 $0.52 $0.52 $0.50 $0.51 $1,063,340,694.82 $26,191,853,777.85
Apr 13,2023 $0.51 $0.51 $0.50 $0.51 $963,105,080.69 $26,563,293,568.04
Apr 14,2023 $0.51 $0.54 $0.51 $0.52 $1,597,156,517.64 $27,117,062,181.19
Apr 15,2023 $0.52 $0.53 $0.52 $0.52 $670,556,485.50 $26,933,378,689.85
Apr 16,2023 $0.52 $0.52 $0.52 $0.52 $631,212,312.68 $26,982,441,053.72
Apr 17,2023 $0.52 $0.52 $0.51 $0.51 $1,021,376,247.86 $26,451,231,195.28
Apr 18,2023 $0.51 $0.54 $0.51 $0.53 $1,169,237,634.01 $27,545,102,529.29
Apr 19,2023 $0.53 $0.53 $0.49 $0.49 $2,047,949,056.79 $25,440,636,297.98
Apr 20,2023 $0.49 $0.50 $0.47 $0.47 $1,484,251,970.01 $24,574,282,982.66
Apr 21,2023 $0.47 $0.48 $0.44 $0.45 $1,412,575,276.10 $23,256,583,202.32
Apr 22,2023 $0.45 $0.47 $0.45 $0.47 $948,350,838.77 $24,460,574,337.53
Apr 23,2023 $0.47 $0.47 $0.46 $0.47 $745,785,219.16 $24,064,973,700.95
Apr 24,2023 $0.47 $0.48 $0.45 $0.46 $1,287,683,583.13 $23,871,250,035.62
Apr 25,2023 $0.46 $0.47 $0.45 $0.47 $1,120,038,773.29 $24,322,621,362.13
Apr 26,2023 $0.47 $0.48 $0.44 $0.46 $1,585,410,691.51 $23,910,811,594.08
Apr 27,2023 $0.46 $0.47 $0.46 $0.47 $1,631,460,643.07 $24,160,789,361.92
Apr 28,2023 $0.47 $0.48 $0.46 $0.48 $1,145,414,602.54 $24,854,392,601.42
Apr 29,2023 $0.48 $0.49 $0.48 $0.48 $611,537,969.78 $24,758,076,467.23
Apr 30,2023 $0.48 $0.48 $0.47 $0.47 $556,459,700.16 $24,443,538,173.72
May 01,2023 $0.47 $0.47 $0.46 $0.46 $941,003,865.47 $24,062,362,196.35
May 02,2023 $0.46 $0.47 $0.46 $0.46 $903,846,077.01 $24,069,690,926.32
May 03,2023 $0.46 $0.47 $0.45 $0.46 $1,049,175,706.26 $23,994,314,429.70
May 04,2023 $0.46 $0.46 $0.46 $0.46 $752,455,290.82 $23,894,825,542.95
May 05,2023 $0.46 $0.47 $0.46 $0.47 $857,113,580.02 $24,249,736,807.50
May 06,2023 $0.47 $0.47 $0.45 $0.46 $592,275,763.88 $23,822,036,891.15
May 07,2023 $0.46 $0.46 $0.45 $0.45 $440,082,859.08 $23,345,911,524.89
May 08,2023 $0.45 $0.45 $0.42 $0.43 $1,307,982,057.28 $22,233,996,403.66
May 09,2023 $0.43 $0.43 $0.42 $0.43 $911,350,657.91 $22,284,433,210.50
May 10,2023 $0.43 $0.43 $0.42 $0.43 $1,068,763,582.69 $22,335,512,674.16
May 11,2023 $0.43 $0.43 $0.41 $0.42 $906,511,893.88 $21,869,283,782.56
May 12,2023 $0.42 $0.44 $0.42 $0.43 $1,174,284,548.04 $22,327,467,995.26
May 13,2023 $0.43 $0.43 $0.42 $0.42 $389,293,055.20 $22,026,044,796.55
May 14,2023 $0.42 $0.43 $0.42 $0.43 $369,801,280.44 $22,075,646,338.39
May 15,2023 $0.43 $0.43 $0.42 $0.43 $749,923,784.81 $22,163,904,274.94
May 16,2023 $0.43 $0.44 $0.42 $0.44 $963,282,009.38 $22,882,373,724.95
May 17,2023 $0.44 $0.46 $0.44 $0.45 $1,518,727,788.37 $23,253,852,493.74
May 18,2023 $0.45 $0.47 $0.44 $0.46 $1,356,400,752.10 $23,860,882,332.93
May 19,2023 $0.46 $0.47 $0.46 $0.47 $1,083,307,614.36 $24,275,682,787.23
May 20,2023 $0.47 $0.47 $0.46 $0.47 $479,336,096.04 $24,332,727,397.44
May 21,2023 $0.47 $0.47 $0.46 $0.46 $537,234,088.61 $23,734,559,208.61
May 22,2023 $0.46 $0.47 $0.45 $0.46 $904,918,279.52 $23,944,694,326.28
May 23,2023 $0.46 $0.47 $0.46 $0.47 $829,964,869.95 $24,143,344,224.28
May 24,2023 $0.47 $0.47 $0.45 $0.45 $1,029,450,863.90 $23,530,151,449.08
May 25,2023 $0.45 $0.45 $0.45 $0.45 $697,466,810.28 $23,536,605,398.05
May 26,2023 $0.45 $0.47 $0.45 $0.47 $947,890,355.09 $24,387,491,299.25
May 27,2023 $0.47 $0.48 $0.47 $0.47 $634,937,524.55 $24,548,875,918.88
May 28,2023 $0.47 $0.49 $0.47 $0.48 $570,647,794.62 $25,102,181,890.81
May 29,2023 $0.48 $0.49 $0.48 $0.49 $1,039,953,785.65 $25,687,665,112.64
May 30,2023 $0.49 $0.53 $0.49 $0.52 $2,119,990,185.14 $27,132,112,414.04
May 31,2023 $0.52 $0.53 $0.50 $0.52 $1,585,723,566.42 $26,895,488,013.23
Jun 01,2023 $0.52 $0.52 $0.50 $0.51 $1,095,700,204.23 $26,372,062,614.19
Jun 02,2023 $0.51 $0.53 $0.50 $0.53 $1,070,731,055.08 $27,311,401,350.17
Jun 03,2023 $0.53 $0.53 $0.52 $0.52 $684,948,363.26 $26,999,494,033.97
Jun 04,2023 $0.52 $0.54 $0.52 $0.54 $943,439,712.03 $27,860,418,486.44
Jun 05,2023 $0.54 $0.54 $0.49 $0.51 $2,077,075,618.45 $26,533,840,027.56
Jun 06,2023 $0.51 $0.53 $0.50 $0.53 $1,595,950,808.32 $27,577,226,652.42
Jun 07,2023 $0.53 $0.54 $0.51 $0.52 $1,649,651,365.72 $27,013,904,807.84
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance XRP/USDT $0.52 $2,189,242.46 $2,130,623.68 $137,753,045.86 763.00
KuCoin XRP/USDT $0.53 $3,632,444.36 $4,347,360.64 $34,204,750.84 661.00
Bithumb XRP/KRW $0.53 $1,502,838.68 $2,468,306.63 $26,240,747.53 499.00
Bitstamp XRP/EUR $0.53 $1,091,627.54 $1,093,056.72 $23,957,070.32 619.00
Bitstamp XRP/USD $0.53 $979,972.88 $1,165,865.90 $22,773,268.58 644.00
Binance XRP/BUSD $0.53 $745,786.72 $698,972.46 $22,749,220.87 716.00
Binance XRP/BTC $0.53 $1,637,734.73 $1,583,546.78 $9,394,211.59 712.00
Bitstamp XRP/USDT $0.53 $109,402.31 $158,959.21 $2,504,960.56 483.00
Kraken XRP/USD $0.53 $530,201.99 $809,743.41 $2,163,798.07 694.00
Binance XRP/TRY $0.53 $97,473.11 $51,735.66 $2,106,689.28 632.00
KuCoin XRP/USDC $0.53 $379,563.51 $444,153.63 $1,998,758.80 625.00
Bitfinex XRP/USD $0.53 $1,565,346.91 $749,678.46 $1,877,125.24 583.00
Binance XRP/EUR $0.53 $105,121.25 $114,413.02 $1,785,456.41 616.00
Binance XRP/BNB $0.53 $49,942.72 $59,893.30 $1,245,905.40 529.00
Kraken XRP/EUR $0.53 $407,297.21 $701,209.49 $1,212,964.26 669.00
Bitstamp XRP/BTC $0.53 $166,455.49 $190,732.25 $1,037,291.08 452.00
Binance XRP/ETH $0.53 $153,671.67 $178,621.47 $689,430.12 617.00
KuCoin XRP/BTC $0.53 $84,484.56 $82,685.94 $401,540.41 473.00
Bitfinex XRP/USDT $0.53 $948,619.86 $1,133,889.60 $339,667.92 571.00
Kraken XRP/GBP $0.52 $130,267.33 $157,970.24 $300,810.90 553.00
Binance XRP/AUD $0.47 $787.11 $280.77 $258,825.02 629.04
Kraken XRP/XBT $0.53 $300,131.74 $299,339.58 $250,881.81 552.00
Kraken XRP/USDT $0.53 $180,013.87 $257,790.61 $222,793.59 603.00
Binance XRP/TUSD $0.53 $19,129.30 $26,753.79 $204,995.61 527.00
KuCoin XRP/ETH $0.53 $59,174.96 $48,121.55 $144,893.70 468.00
Bitfinex XRP/BTC $0.53 $303,799.20 $291,932.32 $118,632.69 483.00
Binance XRP/GBP $0.53 $41,160.44 $54,507.10 $117,615.80 565.00
Kraken XRP/ETH $0.53 $66,812.83 $87,110.37 $113,127.82 486.00
Binance TRX/XRP $0.53 $11,516.06 $12,008.66 $101,564.80 597.42
Bitstamp XRP/GBP $0.53 $36,442.50 $50,505.96 $85,609.12 427.00
Binance XRP/BRL $0.53 $23,895.59 $27,791.17 $64,974.91 674.95
KuCoin XRP/TUSD $0.52 $3,347.54 $2,428.38 $27,681.34 278.00
Binance XRP/BIDR $0.53 $11,175.78 $13,843.90 $26,412.28 668.27
Binance XRP/RUB $0.53 $36,797.96 $12,181.51 $24,592.66 585.77
Kraken XRP/CAD $0.53 $86,520.24 $85,759.11 $23,591.02 485.00
Kraken XRP/AUD $0.52 $79,598.38 $94,812.88 $15,002.95 490.00
KuCoin XRP/KCS $0.53 $4,210.10 $4,990.82 $13,449.20 385.00
Bithumb XRP/BTC $0.52 $29,568.23 $1,998.39 $12,019.83 299.00
Kraken XRP/JPY $0.53 $131,526.06 $128,521.76 $31.54 510.00
bitFlyer XRP/JPY $0.53 $224,005.49 $201,537.42 $1,497,861.94 494.00
PancakeSwap v2 (BSC) XRP/WBNB $0.53 $0.00 $0.00 $112,946.52 478.34
Bittrex XRP/BTC $0.53 $10,769.69 $54,778.64 $31,431.06 259.00
Bittrex XRP/USD $0.53 $5,935.29 $2,566.21 $7,766.72 184.00
Bittrex XRP/USDT $0.52 $9,158.19 $589.03 $6,956.80 162.00
PancakeSwap v2 (BSC) XRP/ADA $0.52 $0.00 $0.00 $2,322.42 264.59
Bittrex XRP/EUR $0.51 $246.05 $161.36 $2,058.09 190.00
PancakeSwap v2 (BSC) XRP/BUSD $0.52 $0.00 $0.00 $488.56 15.74
PancakeSwap XRP/WBNB $0.52 $0.00 $0.00 $304.09 136.42
Bittrex XRP/ETH $0.52 $408.72 $26,511.10 $264.80 139.00
PancakeSwap v2 (BSC) CAKE/XRP $0.53 $0.00 $0.00 $40.35 15.35
PancakeSwap v2 (BSC) XRP/USDT $0.52 $0.00 $0.00 $7.38 4.36
OKX XRP/USDT $0.53 $901,809.77 $814,731.87 $19,611,393.83 645.00
Bybit XRP/USDT $0.53 $558,922.16 $640,997.92 $16,448,434.16 585.00
Gate.io XRP/USDT $0.53 $4,345,716.39 $3,699,602.61 $8,537,899.96 616.00
Bybit XRP/USDC $0.53 $151,156.50 $168,649.36 $7,880,529.89 558.00
Huobi XRP/USDT $0.53 $232,544.75 $232,765.45 $5,215,740.80 627.00
ProBit Global XRP/USDT $0.53 $13,225.78 $43,554.99 $1,253,605.04 395.00
OKX XRP/USDC $0.53 $179,355.32 $157,970.82 $958,932.89 609.00
Bybit XRP/BTC $0.53 $63,003.03 $29,738.07 $824,603.43 461.00
OKX XRP/BTC $0.53 $65,495.80 $50,412.17 $718,527.23 479.00
Poloniex XRP/USDT $0.52 $40,731.20 $36,181.97 $686,339.83 487.00
Huobi XRP/BTC $0.53 $61,458.06 $60,611.15 $298,489.85 506.00
Gate.io XRP/USD $0.53 $19,008.42 $8,678.85 $265,647.35 424.00
Poloniex XRP/TRX $0.53 $2,212.76 $3,329.15 $96,439.98 297.00
ProBit Global XRP/BTC $0.52 $1,632.05 $1,697.25 $85,620.06 186.00
Poloniex XRP/BTC $0.53 $8,427.89 $17,167.58 $27,321.15 351.00
OKX XRP/ETH $0.53 $23,386.38 $20,793.79 $19,090.44 333.00
Gate.io XRP/BTC $0.53 $17,678.93 $24,744.56 $9,297.86 413.00
Gate.io XRP/TRY $0.53 $5,244.85 $6,454.96 $2,881.90 311.00
OKX XRP/OKB $0.52 $2,946.92 $2,487.45 $1,648.71 195.00
Poloniex XRP/USDD $0.53 $735.10 $719.23 $1,395.78 158.00
Huobi XRP/HT $0.52 $1,046.68 $1,287.97 $1,153.54 269.00
Poloniex XRP/USDC $0.52 $1,100.80 $8,659.40 $87.07 83.00
Bitget XRP/USDT $0.53 $5,955,956.14 $6,607,000.48 $22,543,156.94 527.00
Coinone XRP/KRW $0.53 $1,463,233.84 $821,822.51 $8,408,509.96 487.00
Binance TR XRP/TRY $0.53 $2,203,944.09 $722,073.58 $1,439,922.74 486.00
Crypto.com Exchange XRP/USD $0.53 $532,677.61 $541,664.42 $1,270,879.10 519.00
Binance TR XRP/USDT $0.53 $2,321,621.39 $2,033,486.17 $912,914.65 448.00
Bitget XRP/USDC $0.53 $884,627.62 $911,524.95 $829,004.77 501.00
Crypto.com Exchange XRP/USDT $0.53 $800,584.06 $891,953.26 $721,468.38 580.00
Binance TR XRP/BUSD $0.53 $20,716.89 $15,809.80 $289,576.74 493.00
Bitget XRP/BTC $0.53 $525,192.40 $552,229.93 $135,554.44 298.00
Bitget XRP/ETH $0.53 $233,055.53 $256,006.60 $120,559.62 330.00
Crypto.com Exchange XRP/BTC $0.53 $103,593.30 $119,936.97 $27,326.85 275.00
MEXC XRP/USDT $0.53 $2,276,090.41 $2,036,915.70 $25,594,893.65 576.00
Bitso XRP/MXN $0.52 $303,930.85 $505,953.75 $15,179,639.06 516.00
LBank XRP/USDT $0.53 $483,784.31 $385,479.65 $5,983,842.98 519.00
AscendEX (BitMax) XRP/USDT $0.53 $154,026.58 $186,899.52 $5,540,976.82 462.00
Bitvavo XRP/EUR $0.53 $312,492.58 $357,410.75 $3,143,484.12 562.00
BtcTurk | Pro XRP/TRY $0.53 $231,682.91 $123,816.49 $2,103,457.83 448.00
Phemex XRP/USDT $0.53 $1,717,198.71 $1,120,240.69 $2,075,151.43 628.00
EXMO XRP/BTC $0.53 $91,476.74 $132,433.83 $1,944,359.06 438.00
AscendEX (BitMax) XRP/BTC $0.53 $126,354.24 $126,823.25 $1,794,227.32 383.00
Bitso XRP/USD $0.52 $133,971.50 $246,761.75 $1,516,725.26 515.00
EXMO XRP/USD $0.55 $37,598.22 $760.17 $896,162.61 27.00
BtcTurk | Pro XRP/USDT $0.53 $102,310.54 $71,142.56 $774,878.26 401.00
Luno XRP/ZAR $0.54 $65,417.25 $57,946.30 $592,348.43 389.00
EXMO XRP/ETH $0.52 $112,683.43 $103,976.04 $552,395.14 400.00
Bitkub XRP/THB $0.53 $132,774.71 $96,151.44 $490,723.79 428.00
PancakeSwap v3 (BSC) XRP/WBNB $0.53 $0.00 $0.00 $433,608.03 474.88
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار XRP درصد از مقدار کل

جزییات Xrp

قیمت Xrp $0.5255
حجم کل بازار $27,317,743,932
حجم معاملات روزانه $956,236,904
رتبه در بازار #6
تغییرات یک ساعته -0.23%
تغییرات 24 ساعته 1.57%
تغییرات 7 روزه 3.31%
تغییرات 30 روزه 22.86%
تغییرات 60 روزه 3.73%
تغییرات 90 روزه 41.058%
تغییرات دیروز -2.040%
تغییرات امسال 55.11%
تاریخ پیدایش 2013-08-04
قیمت شروع $ 0.0059
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -42.33%
بالاترین قیمت $ 3.84
تغییرات از بالاترین قیمت -86.32%
زمان بالاترین قیمت 2018-01-04
پایین ترین قیمت $ 0.0028
تغییرات از پایین ترین قیمت 18,651.13%
زمان پایین ترین قیمت 2014-07-07
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.51
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.54
ارز در دسترس 51,987,017,573 XRP
تعداد کل ارز 99,988,884,267 XRP

ماشین حساب ارز

XRP
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.050
1.084%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.066
-11.84%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$6,017.035
0.93%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.39
0.64%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه

clear

سرور دیسکورد آربیتروم مورد حمله قرار گرفت
بروز یک باگ در شبکه آربیتروم، تاخیر کوتاه و مختصری را در عملیات این شبکه ایجاد کرد. (3 ساعت پیش )
78
29
جنجال‌های پیرامون ذات متمرکز بایننس
زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس به دنبال دستور انسداد دارایی سازمان بورس آمریکا، 101 جفت معاملاتی را از لیست خود خارج کرد. (4 ساعت پیش )
60
11
مدیرعامل بایننس گفت که محافظت از کاربران را بر سهام‌داران، اولویت قرار خواهد داد.
چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس شایعات مبنی بر اینکه به وی 27 گلوله شلیک شده است را تکذیب کرد. (6 ساعت پیش )
92
8
بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است
شرکت حسابرسی Armanino ادعا کرد که در سال 2021، صرافی بایننس دارایی شرکتی و مشتری را با یکدیگر یکسان کرده است. (7 ساعت پیش )
99
17
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
اعضای اتحادیه بلاکچین باور دارند که دادگاه‌ها ثابت خواهند کرد که سازمان بورس آمریکا و رییس آن در اشتباه به سر می‌برند. (8 ساعت پیش )
74
21
اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase گفت که قصد توقف سرویس استیک این پلتفرم را ندارند. (9 ساعت پیش )
18
20

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید