اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

نسیم نیکولاس طالب، نویسنده‌ی تحسین شده‌ی کتاب قو سیاه، نسبت به پایداری روند صعودی اخیر بیت کوین ابراز نگرانی کرده و به کاهش شدید نقدینگی به عنوان نشانه‌ای ناخوشایند برای سرمایه‌گذاران اشاره کرده است.

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم رشد شگفت‌انگیز دو رقمی این رمز ارز در سال جاری، تحلیل طالب می‌گوید که ممکن است بازار در وضعیت متزلزلی قرار داشته باشد؛ چرا که میزان نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در 10 ماه گذشته رسیده است.

کاهش نقدینگی بر اثر نگرانی‌های اخیر نسبت به بانکداری تشدید شده است. صرافی‌های آمریکایی بر اثر تعطیل شدن پلتفرم‌های پرداختی دلار و بانک‌های رمز ارزی بیشترین آسیب را دیدند. بازارسازها در این منطقه با چالش‌هایی غیرمنتظره در فعالیت‌های خود مواجه شده‌اند. اسپردهای جفت‌های معاملاتی با دلار روند مشابهی را به نمایش گذاشته و از افزایش نوسانات با دشواری مواجه شده‌اند.

در گذشته طالب یکی از منتقدین سخت ارزهای دیجیتال بوده و همیشه به مشکلات ذاتی در ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. طالب در توییت پیشین خود به یک تیتر خبری مبنی بر افت قیمت طلای دیجیتال بر اثر عدم اطمینان اشاره کرد و گفت که این امر با این ادعا که رمز ارزها شکست ناپذیر هستند، مغایرت دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین، این نویسنده نسبت به پیام‌هایی که از افراد برای نجات آن‌ها از سرمایه‌گذاری در بیت کوین دریافته کرده است، ابراز قدردانی کرده است.

هشدار طالب نسبت به کاهش نقدینگی نشان می‌دهد که علی‌رغم رشد قیمت فعلی بیت کوین، سرمایه‌گذاران باید احتیاط خود را حفظ کنند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا