لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

میزان سختی شبکه بیت کوین همراه با هش ریت رشد کرده است

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

نسیم نیکولاس طالب، نویسنده‌ی تحسین شده‌ی کتاب قو سیاه، نسبت به پایداری روند صعودی اخیر بیت کوین ابراز نگرانی کرده و به کاهش شدید نقدینگی به عنوان نشانه‌ای ناخوشایند برای سرمایه‌گذاران اشاره کرده است.

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم رشد شگفت‌انگیز دو رقمی این رمز ارز در سال جاری، تحلیل طالب می‌گوید که ممکن است بازار در وضعیت متزلزلی قرار داشته باشد؛ چرا که میزان نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در ۱۰ ماه گذشته رسیده است.

کاهش نقدینگی بر اثر نگرانی‌های اخیر نسبت به بانکداری تشدید شده است. صرافی‌های آمریکایی بر اثر تعطیل شدن پلتفرم‌های پرداختی دلار و بانک‌های رمز ارزی بیشترین آسیب را دیدند. بازارسازها در این منطقه با چالش‌هایی غیرمنتظره در فعالیت‌های خود مواجه شده‌اند. اسپردهای جفت‌های معاملاتی با دلار روند مشابهی را به نمایش گذاشته و از افزایش نوسانات با دشواری مواجه شده‌اند.

در گذشته طالب یکی از منتقدین سخت ارزهای دیجیتال بوده و همیشه به مشکلات ذاتی در ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. طالب در توییت پیشین خود به یک تیتر خبری مبنی بر افت قیمت طلای دیجیتال بر اثر عدم اطمینان اشاره کرد و گفت که این امر با این ادعا که رمز ارزها شکست ناپذیر هستند، مغایرت دارد.

همچنین، این نویسنده نسبت به پیام‌هایی که از افراد برای نجات آن‌ها از سرمایه‌گذاری در بیت کوین دریافته کرده است، ابراز قدردانی کرده است.

هشدار طالب نسبت به کاهش نقدینگی نشان می‌دهد که علی‌رغم رشد قیمت فعلی بیت کوین، سرمایه‌گذاران باید احتیاط خود را حفظ کنند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده