اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نقطه عطف بزرگ لایت کوین در نزدیکی به هاوینگ

نقطه عطف بزرگ لایت کوین در نزدیکی به هاوینگ

شبکه‌ی LTC با نزدیکی به هاوینگ، شاهد افزایش نامعمول در فعالیت بوده است.

به گزارش زوم ارز، الی مارتینز، تحلیلگر رمز ارزی در توییتر پیرامون نقطه عطف جدید حاصل شده توسط رمز ارز برجسته‌ی لایت کوین، در نزدیکی به رویداد هاوینگ صحبت کرد.

مارتینز در توییت خود نوشت که بزرگترین افزایش در تعداد کیف پول‌های فعال LTC در طول دو سال گذشته، شناسایی شده است. تعداد آدرس‌های در تعامل لایت کوین برای ارسال‌کنندگان و دریافت‌کنندگان به 832000 رسیده است.

به جز آن بنا به داده‌های پلتفرم IntoTheBlock، در سال جاری شبکه‌ی لایت کوین رشد چشم‌گیری را به نمایش گذاشته است. تعداد تراکنش‌ها بر روی این شبکه نزدیک به 400 درصد رشد داشته است، ذخایر LTC هولد شده توسط کاربران خرد حدود 50 درصد است، 60 درصد از هولدرهای لایت کوین در سود محسوسی به سر می‌برند و 3.9 میلیون کیف پول LTC خود را به مدت بیش از 1 سال هولد کرده‌اند. همچنین، هش ریت این کوین نیز 25 درصد افزایش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این اتفاق، نتیجه‌ی پذیرش استاندارد LTC20 توسط شبکه‌ی لایت کوین بود. این استاندارد، مشابه ERC20 اتریوم امکان عرضه‌ی دارایی توکنیزه‌شده بر روی لایت کوین را فراهم می‌کند. حال، توسعه‌دهندگان می‌توانند دیفای، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، NFTها و بقیه‌ی انواع دارایی بر پایه‌ی رمز ارز را بر روی شبکه‌ی LTC ایجاد کنند.

هاوینگ لایت کوین برای انجام در روز 10 اوت سال جاری برنامه‌ریزی شده است. هاوینگ با هدف نصف کردن پاداش ماینرها انجام می‌شود. انتظار می‌رود که این رویداد نتایج خوبی بر روی لایت کوین داشته و کمیابی LTC را تشدید کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا