لایت فارکس

رونمایی از راه‌اندازی Project Catalyst توسط کاردانو

رونمایی از راه‌اندازی Project Catalyst توسط کاردانو

رونمایی از راه‌اندازی Project Catalyst توسط کاردانو

کاردانو از راه‌اندازی قریب‌الوقوع Project Catalyst رونمایی کرد.

به گزارش زوم ارز کاردانو، یکی از پلتفرم‌های پیشتاز بلاکچین در جهان از راه‌اندازی مجدد قریب‌الوقوع جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی متمرکز بر جامعه‌ی خود با عنوان Project Catalyst رونمایی کرد. این اقدام که تازه‌ترین نوآوری‌های کاردانو را نشان می‌دهد، ۵۰ میلیون ADA پشتوانه دارد که آن را به بزرگترین استخر تامین مالی در اکوسیستم کاردانو تبدیل می‌کند.

Project Catalyst که برای پنجره‌ی ثبت Fund 10 از روز ۲۲ ژوئن تا ۱۳ ژوئیه و خط زمانی رای‌گیری از روز ۳۱ اوت تا ۱۴ سپتامبر زمان‌بندی شده است، جهش چشم‌گیری در حاکمیت آن چین را رقم خواهد زد. این پروژه به جامعه‌ی کاردانو اجازه خواهد داد تا مسیر رشد این پلتفرم را به‌طور مستقیم، شکل دهند. کاردانو از طریق این مکانیزم، به جامعه امکان تصمیم‌گیری برای تامین مالی طرح‌های پیشنهادی مرتبط با چالش‌های گوناگون و بهره‌گیری از فرصت‌ها در چرخه‌ی عمر کاردانو را ارائه می‌دهد.

Project Catalyst جهت بهبود نوآوری در جامعه از طریق مجموعه‌ای از آزمایشات، طراحی شده است. این پروژه از طریق تامین مالی در هر شش هفته و دعوت از اعضای جامعه به ارائه‌ی طرح‌های پیشنهادی خود، فعالیت می‌کند. این طرح‌های پیشنهادی، چالش‌های شناسایی شده توسط تیم Project Catalyst یا کل جامعه را مورد هدف قرار می‌دهند.

پروژه‌های موفق بر اساس رای اعضای جامعه، به شکل ADA سرمایه دریافت خواهند کرد. این فرآیند بر تعهد Project Catalyst به بهره‌گیری از حداکثر قابلیت جامعه‌ی کاردانو در نوآوری تاکید دارد. این امر، مثالی برای ذات تصمیم‌گیری غیرمتمرکز در تکنولوژی بلاکچین محسوب می‌شود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده