لایت فارکس

آیا خصومت شخصی در شکایت سازمان بورس آمریکا نقش دارد؟

آیا خصومت شخصی در شکایت سازمان بورس آمریکا نقش دارد؟

آیا خصومت شخصی در شکایت سازمان بورس آمریکا نقش دارد؟

بر اساس گزارشات، گری گنسلر رییس سازمان بورس آمریکا پیش‌تر پیشنهاد فعالیت به عنوان مشاور در بایننس را دریافت کرده است.

به گزارش زوم ارز، جزییات جدیدی پیرامون رابطه‌ی احتمالی میان صرافی بایننس و گری گنسلر، رییس سازمان بورس آمریکا فاش شده‌اند. بنا به گزارش شبکه CNBC بر اساس پرونده‌ی وکلای بایننس، در سال ۲۰۱۹ به رییس سازمان SEC جایگاه مشاور در این پلتفرم معاملات رمز ارزی پیشنهاد شده بود.

این اتفاق پیش از اینکه گنسلر به‌عنوان جانشین جی کلیتون منصوب شود، رخ داده بود. در آن زمان، وی در دانشکده کسب‌وکار MIT Sloan تدریس می‌کرد. پرونده‌ی وکیل بایننس فاش کرد که مکالمه‌ای میان مدیران بایننس از جمله چانگپنگ ژائو و گری گنسلر پیرامون این موضوع، در جریان بوده است.

در حالی که این گزارش در ارتباط با دلایل عدم استخدام رییس SEC در آن زمان اطلاعاتی ارائه نمی‌دهد، به جلساتی میان ژائو و گنسلر اشاره کرده است. در یکی از این جلسات، در ماه مارس ۲۰۱۹ این دو شخص به‌صرف ناهار در ژاپن با یکدیگر دیداری داشتند و همچنین، به‌عنوان بخشی از دوره‌ای که گنسلر در آن سال در دانشگاه MIT در آن شرکت داشته است مصاحبه کردند.

از آن تاریخ تاکنون، شرایط میان این دو شخص و سازمان بورس آمریکا تغییر کرده است؛ بر اساس دستورالعمل گنسلر، سازمان SEC سیزده فقره اتهام علیه بایننس و ژائو به دلیل نقص قوانین فدرال اوراق بهادار مطرح کرده است. حال، حدس و گمان‌هایی شکل گرفته‌اند مبنی بر اینکه ممکن است پای خصومت شخصی در اتهامات مطرح شده، در میان باشد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده