لایت فارکس

چه فاکتورهایی در رشد ۲۴ درصدی استکس موثر بوده‌اند؟

چه فاکتورهایی در رشد 24 درصدی استکس موثر بوده‌اند؟

چه فاکتورهایی در رشد ۲۴ درصدی استکس موثر بوده‌اند؟

طی دو روز اخیر، استکس ۲۴ درصد رشد کرده است.

به گزارش زوم ارز، طی اتفاقی نادر در دو روز گذشته توکن استکس بیش از ۲۴ درصد رشد کرده و روندی مغایر با روند کلی بازار را دنبال کرده است. در حالی که بقیه‌ی رمز ارزها افت دو رقمی را به خود دیدند، STX به‌عنوان یکی از سودآورترین توکن‌ها حتی در میان باارزش‌ترین ارزهای دیجیتال دیده می‌شود.

رفتار قیمتی برجسته‌ی استکس می‌تواند با دو فاکتور مهم ارتباط داشته باشد. جالب اینجاست که یکی از آن‌ها با سازمان بورس آمریکا ارتباط دارد؛ فاکتوری که موج ویرانگری را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

STX به دلیل تاییدیه‌ی سازمان بورس آمریکا در سال ۲۰۱۹ برای عرضه‌ی آن توسط شرکت Blockstab عملکرد متفاوتی را به نمایش گذاشته است. این اتفاق تاریخی، اولین عرضه‌ی توکن مورد تایید سازمان SEC در آمریکا را رقم زد. در نتیجه، STX در برابر مشکلات قانونی که کل بازار را تحت تاثیر خود قرار داده است مقاوم به نظر می‌رسد؛ هرچند، اطمینانی نسبت به آینده وجود ندارد.

فاکتور کلیدی دیگر مرتبط با موفقیت توکن استکس، بازار خاص آن است. این توکن که به‌عنوان یک لایه‌ی بیت کوین برای قراردادهای هوشمند فعالیت می‌کند، به ذی‌نفع برجسته‌ی هیجانات روزافزون پیرامون فعالیت‌های مرتبط با بیت کوین تبدیل شده است.

در هر صورت، STX توانسته است تا از فشارهای قانونی وارده بر بقیه‌ی توکن‌ها در امان بماند و جایگاه خود را به عنوان یک حوزه سرمایه‌گذاری تایید شده برای کسانی که به دنبال پیوند مالی با بیت کوین هستند، تثبیت کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده