لایت فارکس

مدیر Soros نسبت به رمز ارزها خوشبین است

مدیر Soros نسبت به رمز ارزها خوشبین است

مدیر Soros نسبت به رمز ارزها خوشبین است

علی‌رغم دشواری‌های قانونی اخیر و نوسانات بازار در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، داون فیتزاپاتریک موضع خوشبینانه‌ای در برابر آینده‌ی این صنعت دارد.

به گزارش زوم ارز داون فیتزاپاتریک، مدیرعامل و مدیر ارشد سرمایه‌گذاری موسسه Soros Fund Management علی‌رغم مشکلات اخیر در بازار رمز ارزها هنوز نسبت به آینده‌ی این بازار خوشبین است.

وی در صحبت با بلومبرگ، بر فرصت در دسترس برای موسسات مالی لازم جهت رهبری در این حوزه تاکید کرد.

فیتزاپاتریک به مشکلات قانونی اخیر برای پلتفرم‌های رمز ارزی بایننس و Coinbase که مورد شکایت سازمان بورس آمریکا واقع شدند به‌عنوان چالش اشاره کرد، اما چالشی که می‌تواند راه را برای موسسات مالی سنتی هموار کرده تا وارد این حوزه شده و استانداردهای جدیدی تعیین کنند.

فیتزاپاتریک تاکید کرد که استانداردها و سطح مورد انتظاری که از مدت‌ها پیش تاکنون نحوه‌ی رفتار با دارایی مشتریان را هدایت کرده‌اند، در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی رمز ارزی می‌توانستند حضور سودآوری داشته باشند.

علی‌رغم این گام‌های ابتدایی اشتباه، وی باور دارد که رمز ارزها به حضور خود ادامه خواهند داد. اظهارات فیتزاپاتریک نشان می‌دهند که وی به دشواری‌های اخیر به‌عنوان فرصتی برای موسسات مالی با جایگاه مستحکم‌تر جهت هدایت صنعت رمز ارزی به سوی پایداری و اعتبار بیشتر، نگاه می‌کند.

در خبری مرتبط، آرتور هیس، مدیرعامل سابق صرافی BitMEX نیز علی‌رغم چالش‌های اخیر احساسات مثبتی نسبت به بیت کوین ابراز کرد. اخیرا، وی در توییتر از دنبال‌کنندگان خود خواست تا سوار اتوبوس بازار صعودی برای بیت کوین شوند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده