لایت فارکس

آرتور هیس رشد رمز ارزها را پیش‌بینی می‌کند

آرتور هیس رشد رمز ارزها را پیش‌بینی می‌کند

آرتور هیس رشد رمز ارزها را پیش‌بینی می‌کند

آرتور هیس، مدیرعامل سابق صرافی BitMEX احساسات مثبت خود نسبت به بیت کوین را ابراز کرد.

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم چالش‌های موجود در بازار رمز ارزها از جمله ممنوعیت اخیر سازمان بورس آمریکا بر روی دو صرافی برجسته، آرتور هیس مدیرعامل سابق صرافی BitMEX و طرفدار مشهور رمز ارزها پیش‌بینی مثبتی از بیت کوین در نظر دارد.

هیس در توییت خود در روز دوشنبه دنبال‌کنندگان خود را تشویق به پیوستن به وی در «اتوبوس بازار صعودی» برای بیت کوین کرد.

این توییت، با وجود افت گسترده در بازار که افت ۵.۹ درصدی بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته را رقم زد و آن را از اوج یکشنبه در سطح ۲۷۴۵۵ دلار به نزدیک ۲۵۶۰۰ دلار رساند منتشر شده است.

این توییت از طرف هیس، یکی از چهره‌های برجسته در صنعت رمز ارزها نشانگر احساسات خوشایند در بازاری است که اخیرا با مشکل مواجه شد.

قیمت رمز ارزها به دنبال اخبار شکایات سازمان بورس آمریکا علیه دو صرافی پیشتاز بایننس و Coinbase دچار نوساناتی شده و نگرانی شدیدی را در میان سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است. با این وجود، علی‌رغم این نوسانات در بازار در روز چهارشنبه بیت کوین ریکاوری ناچیزی را تجربه کرده و به قیمت ۲۶۷۹۱ دلار رسیده است.

این شکایات به‌طور خاص با آینده‌ی صنعت ارزهای دیجیتال ارتباط دارند. سازمان بورس آمریکا، بایننس را به نگهداری نادرست از دارایی مشتریان و پذیرش مشتریان آمریکایی بدون اجازه‌ی معامله بر روی این پلتفرم متهم کرد. در ارتباط با صرافی Coinbase، سازمان SEC ادعا کرد که این صرافی رمز ارزهایی را معامله کرده که باید به‌عنوان اوراق بهادار ثبت شوند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده