لایت فارکس

فعالیت مجدد یک نهنگ پس از ۱۰ سال

فعالیت مجدد یک نهنگ پس از 10 سال

فعالیت مجدد یک نهنگ پس از ۱۰ سال

کیف پولی که از طریق خرید بیت کوین در مدت ۱۰ سال پیش سود چشم‌گیری کسب کرد، دست به انتقال دارایی زده است.

به گزارش زوم ارز، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران رمز ارزی به‌دقت حرکات نهنگ‌های بیت کوین را زیر نظر دارند؛ یک نهنگ بیت کوین که به‌مدت بیش از ده سال غیرفعال بوده است، رقم چشم‌گیر حدود ۱۴۳۲ بیت کوین معادل حدود ۳۷.۸ میلیون دلار را به آدرس جدیدی انتقال داده است.

این نهنگ که در دوره‌ی ساتوشی شروع به خرید و انباشت بیت کوین کرده است، در روز ۹ آوریل ۲۰۱۳ زمانی که قیمت BTC حدود ۱۹۵ دلار بود ۱۴۳۲ کوین خریداری کرد. امروز با وجود قرار داشتن بیت کوین در حدود سطح ۲۶۰۰۰ دلار، این تراکنش سود بسیار چشم‌گیری را رقم می‌زند.

در حقیقت، سرمایه‌گذاری اولیه‌ی این نهنگ در حدود ۲۸۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۳ با توجه به قیمت فعلی ۲۶۰۰۰ دلاری بیت کوین، اکنون حدود ۳۷.۲۵ میلیون دلار ارزش دارد. اگر این نهنگ تصمیم به فروش دارایی خود بگیرد، رقم مذکور سود هنگفت حدود ۳۶.۹۷ میلیون دلار را رقم خواهد زد.

در جامعه‌ی رمز ارزی، حدس و گمان‌هایی پیرامون مقصود این نهنگ شکل گرفته‌اند. احساس مشترک در میان ناظران بازار این است که اگر این نهنگ قصد فروش دارایی خود را داشت، در زمان اوج قیمت بیت کوین در سطح حدود ۶۰۰۰۰ دلار دست به این اقدام میزد. بنابراین، ممکن است که فعالیت دوباره‌ی وی و انتقال به آدرس جدید نشانگر برنامه‌های دیگری باشد. احتمالا وی در حال آماده شدن برای خواب زمستانی دوباره یا حرکتی برجسته با تاثیرگذاری بر بازار است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده