آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز برین تراست BTRST چیست؟ | آینده ارز برین تراست

ارز برین تراست BTRST چیست؟

ارز برین تراست BTRST چیست؟ اکنون ارزهای دیجیتال بسیاری به بازار آمده اند و برخی از آنها به موفقیت های بزرگی دست یافته اند و باعث شده است که صنعت کریپتو با افتخار بایستد. رمز ارزهای بسیاری اکنون رونق یافته اند و با رشد و محبوبیت خاصی همراه بوده اند. در اینجا ما قصد داریم تا در ارتباط با یکی از رمز ارزهای موجود با نام بِرِین تراست BTRST با شما عزیزان گفتگو نماییم.

در اینجا لازم است بیان نماییم که BTRST توکن ارائه شده پلتفرم Braintrust می باشد. برین تراست را می توان در یک عبارت کوتاه جزء اولین شبکه استعدادهای غیرمتمرکز معرفی نمود. این شبکه غیرمتمرکز فریلنسرها را با شرکت ها مرتبط می کند. در ادامه شما می توانید با رمز ارز برین تراست BTRST و عملکرد آن به طور کلی آشنا شوید.

ارز دیجیتال بِرِین تراست BTRST چیست؟

ارز دیجیتال بِرِین تراست BTRST چیست؟
ارز دیجیتال بِرِین تراست BTRST چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز زوم ارز بیان نمودیم، BTRST توکن ارائه شده پلتفرم برِین تراست Braintrust است. برین تراست Braintrust یک شبکه استعداد غیرمتمرکز است که توسط کاربرانش کنترل می شود و هدف آن تامین منافع آنهاست. BTRST که توکن بومی آن می باشد برای چندین هدف از جمله مدیریت شبکه و همچنین به عنوان انگیزه ای برای مراجعه کاربران به پلتفرم استفاده می شود.

با ایجاد یک جایگزین مبتنی بر بلاکچین، برین تراست قصد دارد مدل استخراجی پلتفرم های مستقل سنتی را با همسو کردن انگیزه های کاربران و مشتریان به نفع هر دو اصلاح کند. کاربران در اکوسیستم برین تراست Braintrust با داشتن گزینه ای برای انتخاب و انتخاب پروژه ها، از انعطاف پذیری و تخصص بیشتری برخوردار می شوند. شرکت ها می توانند نیروی کار خود را بر اساس تقاضا مقیاس کنند. هیچ یک از طرفین ضرر نمی کنند زیرا شبکه مانند شبکه های متمرکز سود را به حداکثر نمی رساند.


نیم نگاهی به توکن برین تراست Braintrust

نام اختصاری BTRST
نوع ارز  Token
عرضه کل ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش  ۸۸،۵۱۵،۱۸۴
وب سایت رسمی  braintrust.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io
پیج های ارتباطی رسمی t.me

twitter

reddit

سورس کد https://github.com/Snowfork/BTRST-Contracts
وایت پیپر https://usebraintrust.com/whitepaper
آدرس قرارداد اتریوم  ۰x799ebfabe77a6e34311eeee9825190b9ece32824

تاریخچه و بنیانگذاران برین تراست Braintrust

تاریخچه و بنیانگذاران برین تراست Braintrust
تاریخچه و بنیانگذاران برین تراست Braintrust

برین تراست Braintrust در ماه مِی ۲۰۱۸ توسط آدام جکسون Adam Jackson و گابریل لونا اوستاسسکی Gabriel Luna-Ostaseski تاسیس شد. جکسون یک کارآفرین و سرمایه گذار فناوری است که چهار شرکت تحت حمایت VC و یک شرکت مدیریت دارایی بلاکچین را تاسیس کرده است.

لونا اوستاسسکی Luna-Ostaseski مشاور چندین شرکت مبتنی بر فناوری مانند Lending Home، Quartzy و YPO بود. تیم اجرایی با یک تیم قوی ۳۰ نفره که در برین تراست کار می کنند تکمیل می شود.


عملکرد برین تراست Braintrust چگونه است؟

عملکرد برین تراست Braintrust چگونه است؟
عملکرد برین تراست Braintrust چگونه است؟

در پلتفرم برین تراست رابط ها و کاربران مختلفی وجود دارند. در واقع فریلنسرهایی که به دنبال کار هستند در پلتفرم ثبت نام می کنند و یک فرآیند را برای تایید پیشینه و مهارت های خود سپری می کنند.

پس از تایید افراد می توانند برای مشاغل مختلف درخواست دهند، دوره های آموزشی را در آکادمی برین تراست تکمیل کنند و در جامعه شرکت کنند. در پلتفرم برین تراست، رابط ها می توانند کاربران را دعوت کنند و برای ارجاعات موفق BTRST دریافت کنند. آنها همچنین پس از انجام موفقیت آمیز یک کار، سهمی را از موارد مختلف به دست می آورند.


چه چیزی برین تراست Braintrust را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی برین تراست Braintrust را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی برین تراست Braintrust را منحصر به فرد می کند؟

در اینجا لازم است بیان نماییم که جامعه افرادی که از برین تراست Braintrust برای جستجوی فرصت های شغلی استفاده می کنند، آن را نیز می سازند و صاحب آن می شوند. بنابراین از این واقعیت مطمئن می شوند که شبکه همیشه به جای یک شرکت متمرکز، به نیازهای مشتریان خود پاسخ می دهد و این موضوع یکی از ویژگی های آن به شمار می رود. در نتیجه استعدادها و مشاغل جدید با سرعتی بی سابقه به بخشی از شبکه تبدیل شده اند که قطعا قبلا دیده نشده بود.

به طور کلی برین تراست Baintrust یکی از پلتفرم هایی است که با استفاده از فناوری بلاکچین برای توزیع شفاف کنترل کلی شبکه خود بین اعضای جامعه که به نوعی در توسعه پلتفرم کمک کرده اند، شناخته شده است.


روند قیمتی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

ارز دیجیتال BTRST در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۲۶.۳۷ دلار آمریکا به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد. این رمز ارز در سه روز اول عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال روند صعودی را تجربه کرده است، سپس در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ روند نزولی را تجربه کرده است، که تا به امروز ادامه داشته است.

ارز برین تراست در آخرین روز سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۳.۴۶۳۳ دلار آمریکا خرید و فروش شده و وارد سال ۲۰۲۲ شد. رمز ارز برین تراست BTRST از اوایل سال ۲۰۲۲ تا به امروز روند ثابت و رنجی را تجربه کرده است.

رمز ارز برین تراست در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۴۷.۸۵ دلار آمریکا در بالا ترین سطح قیمتی تاریخ خود خرید و فروش شده است. حجم معاملات ارز دیجیتال BTRST در ۲۴ ساعت اخیر برابر با ۳,۹۰۲,۲۱۵ دلار آمریکا بوده است.

همراهان گرامی از شما می‌توانید در تصویر زیر نمودار روند قیمتی ارز دیجیتال برین تراست را مطالعه کرده و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید. در صورتی که تمایل دارید می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ نام ارز دیجیتال مورد نظر یعنی BTRST به صفحه ی این رمز ارز مراجعه کرده و با کمی اسکرول به سمت پایین شما قادر هستید این نمودار را با جزئیات بیشتری با قابلیت زوم کردن مشاهده کنید و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

روند قیمتی ارز دیجیتال برین تراست BTRST
روند قیمتی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

خرید و فروش ارز دیجیتال برین تراست BTRST

خرید و فروش ارز دیجیتال برین تراست BTRST
خرید و فروش ارز دیجیتال برین تراست BTRST

بعد از آشنایی و مشاهده ی روند قیمتی رمز ارز برین تراست BTRST نوبت به خرید و فروش این رمز ارز می‌رسد، اگر شما قصد خرید و فروش رمز ارز برین تراست BTRST را دارید باید در یکی از صرافی های داخلی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST ثبت نام و احراز هویت کرده و اقدام به معامله این رمز ارز کنید.

اما اگر صرافی داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کند. شما باید اقدام به خرید و فروش این رمز ارز در یکی از صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی ارز برین تراست BTRST کنید. متاسفانه کشور ما تحریم است و ما اجاره معامله در صرافی های خارجی را با تومان نداریم.

یعنی ما قادر نیستیم در صرافی خارجی با تومان خود اقدام به خرید و فروش رمز ارز های مد نظر خود کنیم اما اصلا نگران نباشید، ما راه حل این مشکل را به شما آموزش می‌دهیم شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی ثبت نام و احراز هویت کنید و مقدار تومان خود را به یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کنید.

در مرحله ی بعد با استفاده از تتر های خود در صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی رمز ارز برین تراست BTRST اقدام به خرید این رمز ارز با استفاده از تتر کنید.

شما می‌توانید با استفاده از این روش اقدام به فروش رمز ارز برین تراست BTRST کنید و این رمز ارز را به تتر تبدیل کرده سپس در صرافی داخلی تبدیل به تومان کنید. در قسمت بعد ما صرافی هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کند را به شما کاربران زوم ارز معرفی می‌کنیم.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

در قسمت قبل ما روش خرید و فروش رمز ارز برین تراست BTRST را به شما آموزش دادیم حال در این قسمت به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز برین تراست می‌پردازیم. این نکته را فراموش نکنید در هنگام بررسی صرافی مورد نظر، امنیت آن صرافی را بطور دقیق بررسی کنید .

صرافی های پشیتبان کننده ی ارز BTRST عبارتند از:


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال برین تراست BTRST

در قسمت قبلی مقاله آموزش خرید و فروش و آشنایی با صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال برین تراست BTRST پرداختیم. در این قسمت از مقاله قصد داریم شما را با کیف پول های پشتیبانی کننده ارز برین تراست آشنا کنیم.

بعد از خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای نگهداری رمز ارز های خریداری شده نیاز به یک کیف پول ارز دیجیتال داریم. اما دانستن اینکه چه کیف پولی از رمز های مورد نیاز ما پشتیبانی می کند، کار بسیار وقت گیر و دشوار شده است.

در حال حاضر متاسفانه کیف پول های سخت افزاری از ارز دیجیتال برین تراست BTRST پشتیبانی نمی کنند، اما اصلا نگران نباشید، زیرا این بدین معنا نیست که در آینده نیز هیچ یک از کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال از این رمز ارز پشتیبانی نخواهند کرد، خیر این امکان وجود دارد، که در آینده ای نه چندان دور کیف پول های سخت افزاری معروف از رمز ارز برین تراست BTRST پشتیبانی کنند. در حال حاضر متاسفانه تنها کیف پول نرم افزاری سیف پل از ارز دیجیتال برین تراست پشتیبانی می کند.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی از محبوب ترین کیف پول های ارز دیجیتال است این کیف پول نرم افزاری جزو پنج کیف پول برتر دنیای ارزهای دیجیتال است.

کیف پول نرم افزاری سیف پل به غیر از ارز دیجیتال برین تراست BTRST از رمز ارز ها و توکن های گوناگون دیگری نیز پشتیبانی می کند، و کاربران قادر هستند، از دیگر رمز های خود در این کیف پول محبوب نگهداری کنند. کیف پول سیف پل دارای رابط کاربری آسانی می باشد به گونه ای که کاربران اعم از مبتدی و حرفه ای قادر هستند بدون نیاز به داشتن اطلاعاتی از پیش به راحتی از این کیف پول نرم افزاری استفاده کنند.


آینده ارز دیجیتال برین تراست BTRST چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال برین تراست BTRST چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال برین تراست BTRST چگونه است؟

همانطور که در مقالات مربوط به رمز ارزها بسیار بیان شده است، عوامل مختلفی می تواند بر آینده آنها تاثیر بگذارد. برای مثال از جمله عوامل تاثیرگذار می تواند هدف رمز ارز برای آینده باشد. همچنین آن رمز ارز تا چه اندازه بتواند در راستای مسیر اهداف خود قرار بگیرد، بسیار تاثیرگذار است.

علاوه بر این تیم قوی پشت پروژه نیز می تواند بر آینده رمز ارز اثر بگذارد. ارز دیجیتال برین تراست بسیار خوب طراحی شده و دارای یک جامعه فعال و تیم قوی در پشت آن است. این عوامل می تواند باعث شود تا رمز ارز برین تراست از آینده خوبی برخوردار باشد.


کلام پایانی درباره ی ارز برین تراست BTRST چیست؟

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز برین تراست BTRST پرداختیم. همانطور که بیان نمودیم، BTRST توکن ارائه شده پلتفرم Braintrust است. برین تراست به عنوان یک شبکه استعداد غیرمتمرکز معرفی می شود که توسط کاربرانش کنترل می شود و هدف آن تامین منافع آنهاست. BTRST برای چندین هدف از جمله مدیریت شبکه و همچنین به عنوان انگیزه ای برای مراجعه کاربران به پلتفرم مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید از صرافی های نام برده شده در مقاله برای خرید و فروش رمز ارز برین تراست استفاده کنید. همچنین کیف پول هایی را به منظور ذخیره سازی رمز ارز برین تراست به شما عزیزان معرفی نمودیم. امیدواریم که اطلاعات کافی را دریافت کرده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال آن را در قسمت نظرات بیان نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز برین تراست BTRST چیست؟” همراه ما بودید از شما متشکریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرید
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز برین تراست را انجام دهید.

نگار
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال برین تراست بهتر است؟

کریمی
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال برین تراست معتبر است؟

مصطفی
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال برین تراست پشتیبانی می کنند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مصطفی
1 سال قبل

درود و وقت بخیر
زوم ارزی عزیز صرافی ها در محتوا به شما معرفی کردیم
اما اگر سوال دیگری دارید بفرمایید

حمیدرضا
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

مجتبی
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال برین تراست پشتیبانی می کند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مجتبی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
در متن به صرافی هایی اساره شده است
لطفا مطالعه نمایید
در صورتی که سوالی بود ما در خدمتیم

ناصر
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز برین تراست معتبرتر است؟

حکیمه
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال برین تراست چند است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  حکیمه
1 سال قبل

برای اینده قیمتی ارز ها پیشنهاد ما به شما بررسی پروژه توسط خود شما است

شاهسون
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال برین تراست را بخرم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  شاهسون
1 سال قبل

سلام دوست عزیز ما پیشنهاد خاصی برای خرید یک رمز ارز را نداریم
صرفا پروژه ها را مورد بررسی قرار می دهیم

خدیجه
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  خدیجه
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

معرفی صرافی های برتر خارجی