آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی uniswap | آموزش کار با صرافی یونی سواپ

صرافی UniSwap ، همانطور که می دانید برای خرید ارز های دیجیتال، باید از صرافی های آنلاین استفاده کرد. امروزه صرافی های آنلاین بسیار وجود دارد و شما می توانید به راحتی یکی از آن ها را انتخاب کنید. در این مقاله نیز قصد داریم تا به معرفی یکی از صرافی های ارز دیجیتال بپردازیم. صرافی که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم، نسبت به صرافی های دیگر متفاوت است. صرافی یونی سواپ ” UniSwap ” نام یک پلتفرم مالی غیر متمرکز یا دیفای ” DeFi “ می باشد و ما نیز در این مقاله قصد داریم تا این صرافی را مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی می توان گفت که صرافی یونی سواپ یک پروتکل مبتنی بر اتریوم است و بر همین اساس شما می توانید به مبادله اتریوم و همچنین توکن های ERC20 بپردازید. همانطور که گفته شد صرافی یونی سواپ به عنوان یکی از پروژه های DeFi به حساب می آید.

اگر قصد دارید تا با صرافی یونی سواپ بیشتر آشنا شوید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید زیرا در ابتدا قصد داریم تا کمی درباره این صرافی با شما گفتگو کنیم و سپس به آموزش کار با آن بپردازیم.

بررسی ویدیویی UniSwap

(قسمت اول)

(قسمت دوم)

نیم نگاهی به صرافی یونی سواپ UniSwap

uniswap exchange 1همانطور که گفتیم، صرافی یونی سواپ با باقی صرافی ها متفاوت است. این صرافی بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد شده است و یک پروتکل نقدینگی خودکار می باشد. در این صرافی می توانید با تمرکززدایی بالا و همچنین مقاومت در برابر سانسور به کاربرن و افراد امکان اینکه بدون واسطه معامله کنند را می دهد. این صرافی متن باز می باشد و شما می توانید این پروژه را در سایت GitHub بررسی کنید. برای اینکه بخواهید کار خود را با این صرافی آغاز کنید، ابتدا باید یک کیف پول ” WEB3 “ به آن متصل کنید. در صفحه اصلی انواع کیف پول هایی که می توانید از آن ها استفاده کنید آورده شده است. پروتکلی که گفته شد، متشکل از دو قرارداد هوشمند می باشد. این دو قرار از نوع قرار داد مبادله ای و همچنین قرارداد کارخانه ای می باشند.

قراردادی که در این بین بسته می شود با زبان برنامه نویسی ” VYPER ” توسعه داده شده است و هر یک از قرار دادها یکی از توکن های ERC20 پشتیبانی می کند. تمام تریدهایی که بر روی قرار داد مبادله ای ساخته می شود، می توانند به صورت مستقیم یک توکن ERC20 به یک توکن دیگر ERC20 را با واسطه اتریوم انجام دهند. به صورت کلی کاری که قرارداد هوشمند مبادله ای انجام می دهد همین موضوع است. در قسمت بعدی با نحوه کارکرد قرارداد هوشمند کارخانه ای آشنا خواهید شد. در ادامه همراه ما باشید.

قرار داد هوشمند کارخانه ای به نصب یک قرارداد مباله ای جدید می پردازد. در نتیجه می توان گفت که هر توکن ERC20 اگر دارای قرار داد مبادله ای نباشد، می توانید به راحتی با بکارگیری قرار داد کارخانه ای آن را ایجاد کنید.


معرفی ارز دیجیتال یونی UNI

معرفی ارز دیجیتال یونی UNI
معرفی ارز دیجیتال یونی UNI

یونی UNI توکن ارائه شده توسط صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است. در پلتفرم یونی سواپ دارندگان این توکن می توانند در حاکمیت پروتکل شرکت نمایند. برای مثال در ارتباط با تغییرات پلتفرم و تحولات جدید رای دهند. همچنین دارای حق رای در ارتباط با نحوه توزیع توکن به توسعه دهندگان و تغییر در ساختار کارمزد هستند.

کل منبع توکن یونی یک میلیارد واحد است که ۶۰% آن به اعضای یونی سواپ یعنی کاربران اختصاص دارد. ۲۱.۵% به اعضای تیم، ۱۷.۸% به سرمایه گذاران و ۰.۶۹% به مشاوران اختصاص یافته است.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذار صرافی یونی سواپ یا UniSwap

uniswap exchange 3سیستم مالی غیر متمرکز یونی سواپ توسط فردی با نام ” هایدن آدامز یا Hayden Adams ” که یکی از توسعه دهندگان ارز دیجیتال اتریوم می باشد توسعه داده شده است. تیم اتریوم در گذشته بودجه ای برابر با ۱۰۰ هزار دلار به آدامز داد. هایدن آدامز به همراه یک تیم دیگر تقریبا ۱۰ عضو داشت، این صرافی غیر متمرکز را ایجاد کرد. این صرافی تقریبا در سال ۲۰۱۸ کار خود را آغاز نمود و تیم توسعه دهنده توانستند در طی دوسال موفقیت های بسیاری کسب کنند و همچنین مورد توجه عموم قرار بگیرند. تقریبا سال پیش این تیم موفق شد تا سرمایه یک میلیون دلاری را از طریق حمایت صندوق پوشش ریسک پارادایم کسب کند.


معرفی مزایای صرافی یونی سواپ Uniswap

معرفی مزایای صرافی یونی سواپ Uniswap
معرفی مزایای صرافی یونی سواپ Uniswap

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از مزایای صرافی یونی سواپ آشنا شوید. در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

۱.غیرمتمرکز بودن

صرافی یونی سواپ غیرمتمرکز می باشد و در این پلتفرم نیازی به شخص ثالث نیست. امکان دسترسی به این صرافی و استفاده از ان برای همه وجود دارد.

۲.کارمزد کم

کارمزد انجام ترید این صرافی در مقایسه با دیگر صرافی های غیرمتمرکز کم تر است.

۳.دریافت پاداش

در پلتفرم یونی سواپ با واریز جفت ارز دیجیتال، می توانید کارمزد مبادلاتی دیگران را به صورت پاداش دریافت نمایید.

۴.ایجاد قرارداد مبادله

در پلتفرم یونی سواپ کاربران می توانند برای هر توکن با استاندارد ERC-20 یک قرارداد مبادله ایجاد نمایند.


معرفی معایب صرافی یونی سواپ Uniswap

معرفی معایب صرافی یونی سواپ Uniswap
معرفی معایب صرافی یونی سواپ Uniswap

در مقابل مزایایی که پلتفرم یونی سواپ برای کاربران به همراه دارد، دارای معایبی نیز می باشد. در ادامه می توانید با چند نمونه از معایب این پلتفرم آشنا شوید.

۱.امکان از بین رفتن تراکنش

در پلتفرم یونی سواپ ریسک از بین رفتن تراکنش وجود دارد. اما این کار ممکن است به دلیل کافی نبودن کارمزد گس و طول کشیدن معامله بیش از مهلت تعیین شده صورت بگیرد. به علاوه ممکن است نقدینگی در استخر کافی نباشد. این ها همه دلایلی هستند که ممکن است تراکنش شما انجام نشود اما لازم است که بدانید شما دارایی خود را از دست نمی دهید.

۲.امکان وجود کوین های تقلبی

در پلتفرم یونی سواپ هر کسی قادر خواهد بود توکن خود را لیست کند. به همین دلیل ممکن است افرادی که قصد کلاهبرداری دارند از این موضوع سوء استفاده نمایند.

۳.وابستگی به صرافی های دیگر

پلتفرم یونی سواپ برای اینکه قیمت توکن مورد نظر را در کنترل داشته باشد مبتنی بر ترید آربیتراژ است و این کار باعث وابستگی این پلتفرم به دیگر صرافی ها می شود تا نرخ مبادله را متوازن نگه دارد.


عملکرد یونی سواپ Uniswap چگونه است؟

عملکرد یونی سواپ Uniswap چگونه است؟
عملکرد یونی سواپ Uniswap چگونه است؟

یونی سواپ یک پروتکل غیرمتمرکز برای تامین نقدینگی خودکار برای جفت های معاملاتی توکن اتریوم است. هر جفت ERC-20 دارای یک قرارداد هوشمند اختصاصی است که ذخایر هر توکن را در خود نگه می دارد و قوانینی برای نحوه تغییر ذخایر دارد. هر کسی می تواند با سپرده گذاری توکن ها در یک قرارداد هوشمند، ارائه دهنده نقدینگی شود و در ازای ان توکن LP دریافت کند. این توکن های LP سهم ارائه دهنده نقدینگی از کل ذخایر را ردیابی می کنند.

یونی سواپ ۰.۳% کارمزد برای همه معاملات دریافت می کند. رابط کاربری آسان یونی سواپ دارای عملکردی برای معامله توکن ها، ارسال توکن ها به آدرس دیگر از طریق مبادله خودکار، و افزودن یا حذف نقدینگی از استخرهاست.


دلایل محبوبیت صرافی یونی سواپ UniSwap

uniswap exchange 4احتمالا در چند وقت اخیر نام این صرافی زیاد به گوشتان خورده باشد و شاید برایتان این سوال پیش بیاید که که دلیل محبوبیت و معروفیت این صرافی چیست؟

این صرافی در کنار تمام ویژگی هایی که دارد، دو خصوصیت بسیار مهم و اصلی دارد. این دو خصوصیت عبارت اند از:

 1. Swap یا همان تبادل توکن:

همانطور که در این مقاله خواندید، در این صرافی شما می توانید تا با اتریوم و همچنین توکن های مبتنی بر ERC20 مبادله داشته باشید. برای اینکه این مبادله انجام شود، از نرخ خاص که مخصوص به هر استخر است استفاده می شود.

 1. استخر یا Poll:

این خصوصیت به تمامی کاربران این اجازه را می دهد تا از طریق تامین نقدینگی برای خود درآمد ایجاد کنند. این امکان با واریز یکی از توکن های ERC20 انجام می گیرد. در آخر نیر در عوض پاداش از توکن های داخل استخر دریافت می کنید.

حال که با این دو خصوصیت مهم این صرافی آشنا شدید، بهتر است تا به دلایل محوبیت این صرافی بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

 1. کارمزد کم تراکنش :

کارمزد تراکنش های این صرافی ثابت است و برای هر معامله تنها ۰.۰۳ درصد دریافت می کند، تقریبا می توان گفت این رقم یک رقم بسیار ناچیز است.  اما باید دقت داشت که در این صرافی باید هزینه ای به افرادی که تامین نقدینگی می کنند پرداخت کرد، بنابراین درکل کارمزد بالایی دارد و نسبت به صرافی Pancake کارمزد بالاتری دریافت می کند.

 1. تسلط به کل دارایی:

در این صرافی شما به کل داراییتان دسترسی دارید و از این بابت خطری شمارا تهدید نخواهد کرد. در این صرافی همانطور که می دانید باید به صورت مستقیم کیف پولتان را متصل کنید. این موضوع سبب می شود تا دیگر اتفاقات این چنینی برایتان نیوفتد.

 1. دستیابی به توکن های جدید:

همانطور که می دانید برای اینکه بتوانید در دیگر صرافی ها به توکن و یا رمز ارز های دیگر دسترسی داشته باشید باید صبر کنید تا آن ارز و یا توکن در آن صرافی لیست شود. این موضوع می تواند برای برخی ها ناخوشایند باشد اما در این صرافی دیگر این موضوع صحیح نمی باشد و بعضی از پروژه ها مستقیما از صرافی یونی سواپ یا Uni swap راه اندازی می شوند.


کارمزد در صرافی UniSwapuniswap exchange 5

همانطور که در قسمت قبل مطالعه کردید، کارمزد به صورت کلی در این صرافی ثابت می باشد و در هر حالت تنها باید ۰.۰۳ درصد کارمزد پرداخت کنید. یکی از دلایل محبوبیت این صرافی همین موضوع است زیرا کارمزد این صرافی نسبت به صرافی های هم رده بسیار ناچیز می باشد.


ترید در صرافی یونی سواپ UniSwap

همانطور که گفتیم و می دانید در این صرافی می توانید با ارز دیجیتال اتریوم و همچنین توکن ERC20 مبادلات خود را انجام دهید. در ادامه می توانید ترید هایی که مجاز هستید تا بر روی پروتکل یونی سواپ انجام بدید آشنا شوید.

 1. ترید اتریوم به توکن های ERC-20
 2. ترید توکن های ERC-20 به اتریوم
 3. ترید توکن های ERC-20 به ERC-20

نکاتی که باید قبل از شروع کار با صرافی یونی سواپ آن ها را بدانید

در این قسمت از مقاله نیاز است تا به چند نکته از قبل از شروع کار با صرفی اشاره کنیم. با توجه به این نکات می توانید به راحتی در این صرافی به انجام کارهای خود بپردازید. همانطور که گفتیم این صرافی یک صرافی عادی نیست و برای شروع به کار ابتدا به یک کیف پول نیاز دارید و باید کیف پولتان را به صرافی متصل کنید. در زمان نگارش این مقاله صرافی یونی سواپ از کیف پول های ذیل پشتیبانی می نمود.

 1. کیف پول متامسک یا MetaMask
 2. کیف پول کوین بیس یا Coinbase
 3. کیف پول فوتماتیک یا Fortmatic
 4. کیف پول پورتیس Portis

در ادامه این قسمت به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید مبادلات را در این صرافی انجام دهید. ما برای گذر از این مرحله از ” افزونه کیف پول متامسک ” برای مرورگر گوگل کروم استفاده می کنیم.


آموزش ویدیویی کار با صرافی یونی سواپ UniSwap

 


شروع کار با صرافی یونی سواپ Uniswap

در اینجا ما به نحوه کار با ورژن ۳ یونی سواپ یعنی Uniswap V3 پرداخته ایم.  برای شروع کار باید یکی از کیف پول هایی که پیشتر برایتان آوریدم را انتخاب کنید و سپس اقدام به نصب آن کنید. پس از نصب و راه اندازی کیف پول همانند مراحل ذیل پیش روید.

۱.در ابتدا با استفاده از آدرس https://uniswap.org/ وارد صفحه اصلی پلتفرم یونی سواپ شوید. در ادامه بر روی گزینه “Launch App” که در تصویر زیر نشان داده شده است، کلیک نمایید.

شروع کار با صرافی یونی سواپ Uniswap
شروع کار با صرافی یونی سواپ Uniswap

۲.در این مرحله برای اتصال کیف پول خود گزینه “Connect Wallet” را انتخاب نمایید.

اتصال کیف پول
اتصال کیف پول

۳.شما می توانید در این قسمت کیف پول مورد نظر خود را برای اتصال انتخاب نمایید. ما در اینجا کیف پول متامسک را انتخاب نمودیم. همانطور که مشاهده می کنید، صرافی یونی سواپ از کیف پول هایی که در قسمت قبلی مقاله نام بردیم نیز پشتیبانی می کند.

کیف پول مورد نظر خود را برای اتصال انتخاب نمایید
کیف پول مورد نظر خود را برای اتصال انتخاب نمایید

۴.در ادامه با تایید اعلانی که از طرف کیف پول ارسال می شود و انتخاب گزینه “Next” مشاهده خواهید کرد که کیف پول شما به صرافی متصل شده است.(همانند تصویر ذیل)

دریافت اعلان برای کیف پول
دریافت اعلان برای کیف پول

آموزش تبادل توکن Swap در صرافی UniSwap

برای اینکه بتوانید در این صرافی اقدام به تبدیل توکن ها کنید، تنها باید چند مرحله بسیار کوتاه را طی کنید. در این قسمت در نظر داریم تا نحوه تبادل توکن ها را در این صرافی با شما به اشتراک بگذاریم. همراه ما باشید.

۱.در ابتدا توکنی که می خواهید مبادله نمایید را انتخاب نمایید، سپس مقدار را وارد کنید.

آموزش تبادل توکن Swap در صرافی UniSwap
آموزش تبادل توکن Swap در صرافی UniSwap

۲.در اینجا برای انجام مبادله گزینه “Swap” را انتخاب کنید. سپس پیام ارسال شده از طرف کیف پول را تایید کنید. این کار با انتخاب گزینه Confirm انجام خواهد شد.

مبادله
مبادله

آموزش افزودن نقدینگی در پلتفرم یونی سواپ

برای شروع ارائه نقدینگی در صرافی یونی سواپ، باید اتریوم ETH و توکن مورد نظر ERC-20 را در کیف پول خود داشته باشید. اگر از قبل ETH دارید، می توانید کیف پول خود را متصل کرده و با استفاده از Swap رمز ارز خود را مبادله نمایید.

۱.برای افزودن نقدینگی در ابتدا تب “Pool” را همانند شکل از بالای صفحه انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه “+New Position” کلیک نمایید.

آموزش افزودن نقدینگی در پلتفرم یونی سواپ
آموزش افزودن نقدینگی در پلتفرم یونی سواپ

۲.در این مرحله اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

اطلاعات را تکمیل نمایید.
اطلاعات را تکمیل نمایید.
 • جفت ارز مورد نظر را برای افزودن نقدینگی انتخاب کنید.
 • محدوده قیمت Price Range را تنظیم کنید. می توانید محدوده قیمتی را تعیین کنید که قیمت توکن ها در آن متغیر است.
 • مقدار مورد نظر را که می خواهید به استخر نقدینگی اضافه کنید، وارد نمایید.

۳.در مرحله آخر تراکنش را تایید نمایید.


آموزش انتقال نقدینگی از یونی سواپ V2 به V3

مرحله اول: در صفحه اصلی تب “Pool” را انتخاب نموده، سپس بر روی گزینه “More” کلیک کنید و “Migrate” را انتخاب کنید.

آموزش انتقال نقدینگی از یونی سواپ V2 به V3
آموزش انتقال نقدینگی از یونی سواپ V2 به V3

مرحله دوم: اگر نقدینگی را به هر استخری در یونی سواپ ارائه کرده باشید، به صورت زیر نمایش داده می شود. برای ادامه انتقال نقدینگی روی “Manage” کلیک کنید.

انتقال نقدینگی
انتقال نقدینگی

مرحله سوم: همانند شکل زیر کارمزد مناسب را انتخاب کنید.

کارمزد مناسب را انتخاب کنید
کارمزد مناسب را انتخاب کنید

مرحله چهارم: محدوده قیمت یا Price Range را تنظیم کنید.

محدوده قیمت را تنظیم کنید
محدوده قیمت را تنظیم کنید

مرحله پنجم: روی Allow و سپس Migrate کلیک کنید. برای تایید تراکنش اعلان ارسال شده از طریق کیف پول را نیز تایید نمایید.


اصطلاحات رایج در صرافی های غیرمتمرکز:

هنگام ترید و انجام تراکنش در صرافی های غیرمتمرکز ممکن است با اصطلاحاتی روبه‌رو شوید که ممکن است برای شما کمی ناآشنا به نظر برسد که البته از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به بررسی کامل این اصطلاحات خواهیم پرداخت:

Price Impact:

بعد از اینکه ارزهای مورد نظر خود را برای ایجاد تراکنش انتخاب کردید، فاکتوری به نام Price Impact برای شما نمایش داده می شود. این شاخص نشان می دهد که شما یک ارز را چه قدر بهتر از قیمت بازار خریداری می کنید، اگر این عدد مثبت بود تراکنش خود را انجام دهید در غیر این صورت و مشاهده اعداد منفی بهتر است منتظر بمانید.

slippage tolerance:

همانطور که می دانید تایید تراکنش ممکن است مقداری زمان ببرد، حال فرض کنید در این زمان، ارزی که قصد خریداری آن را داشته اید کاهش قیمت داشته باشد، در این صورت شما متضرر شده اید چرا که در قیمت بالاتری خریده اید، Slippage فاکتوری است که شما در آن تعیین می کنید که تا چه مقدار کاهش قیمت ارز مربوطه تراکنش شما انجام شود. برای مثال اگر شما این عدد را روی ۵ درصد بگذارید در واقع تعیین کردید که اگر ۵ درصد یا بیشتر  کاهش قیمت داشت دیگر تراکنش شما انجام نشود. اما در صرافی UniSwap بیشتر افراد این عدد را بالا می گذارند تا تحت هرشرایطی تراکنش آنها انجام شود. چرا که حتی اگر تراکنش انجام نشود کارمزد آن از کیف پول شما کسر می شود و از آنجایی که کارمزد تراکنش ها به شدت بالا است افراد ترجیح می دهند که تحت هر شرایطی تراکنش آنها انجام شود.

Provider Fee:

این مقدار در واقع کارمزدی است که به ازای انجام تراکنش،  شما باید به تامین کنندگان نقدینگی بپردازید.

transaction deadline:

همان طور که در بالا ذکر شد تایید تراکنش معمولا زمان بر است، در این شاخص شما تعیین می کنید که تایید تراکنش اگر زیاد طول کشید دیگر تراکنش شما انجام نشود. برای مثال اگر این عدد را روی ۲۰ دقیقه بگذارید در واقع تعیین کردید که اگر این تراکنش در ۲۰ دقیقه انجام شد که هیچ اما اگر نشد، شما دیگر مایل به انجام تراکنش نیستید. معمولا افراد این عدد را بالا می گذارند تا تحت هر شرایطی تراکنش آنها انجام شود چرا که در هرصورت کارمزد تراکنش از آنها کسر می شود.


اینفوگرافیک صرافی یونی سواپ

اینفوگرافیک صرافی یونی سواپ
اینفوگرافیک صرافی یونی سواپ

ممنون از اینکه تا پایان ” صرافی UniSwap ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

90 دیدگاه دربارهٔ «صرافی uniswap | آموزش کار با صرافی یونی سواپ;

 1. درود بر شما مقاله ی مفیدی بود یک سوال داشتم از تیم محتوا من دو سال پیش یه بنده خدایی برام ارز decentral bnb رو خرید من نمیدونم از کجا خریده و حالا الان داخل تریدینگ ویو میزنم فقط صرافی یونی سو اپ داره ازش میتونم انتقالش بدم و بفروشمش؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز

   این دو تا ارزی که فرمودید در بسیاری از صرافی های متمرکز داخلی و خارجی نیز معامله می شود

   پاسخ
 2. سلام
  امکانش هست طریقه متصل شدن به استخر uniswap رو برای کسب امتیاز یا درآمد رو طی یک مقاله آموزش بدید ؟؟ با سپاس.

  پاسخ
 3. سلام دوستان
  مقداری ارز weth در تراست ولت دارم
  در قسمت یونی سواپ میرم و ایت ارز رو سرچ میکنم مقدارش رو صفر نمایش میده و نمیتونم تبدیل کنم
  لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
 4. سلام.
  من مدتیه به راحتی با یونی سوآپ کار میکنم. اما چند روزه که به محض باز کردن صفحه یوتی سوآپ، مستقیم به کیف پول وصل نمیشه. هنگاهمی که دکمه ” connect wallet ” رو میزنم، پایین صفحه مینویسه که “مقررات یونی سواپ را خوانده و قبول دارید”. این پیغام هیچ دکمه تایید نداره. و در نهایت منو به کیف پول وصل نمیکنه. ممکنه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 5. بنده شخصا از این صرافی ازم کلاه برداریش شده

  توکن زدم که به اتریوم تبدیل کنه اتریوم رو خورد و توکن چنج نشد برای مرتبه دوم اتریوم خریدم فکر کردم مشکل از کارمن بوده ولی نه مرتبه دوم هم اتریومم بالا کشید و توکن چنج نشد .

  پشتیبانی درست حسابی هم نداره ک پاسخگو باشه

  پاسخ
 6. سلام من مقداری اتریوم از کیف پول متامسک به متامسک sendکردم در واقعه ادرس مبدا و مقصد یکی هستش. الان خرید زدم واسه توکن unqt اما خرید نمیزنه چکار کنم. ادرس پشتیبانی متامسک رو میشه برام بفرستین ممنون میشم

  پاسخ
 7. حقیقتش بنده از سایت ارز دیجیتال اتریوم خریدم و بدون مشکل به کیف پول تراست والت من منتقل شد…
  بعد من یو اس دی کوین (USDC)هم داشتم و از سایت یونی سواپ نصف اتریوم خودم رو به ارز شیبا چنج کردم که معادل ۴۰ میلیون توکن شیبا بوده!حالا اتریوم از حساب کیف پول تراست والت من کم شده اما هنوز توکن های شیبا به کیف پول تراست والت من منتقل نشده…و دقیقا یک ماه میگذره از این ماجرا اما هنوز هیچ چیزی برای کیف پول تراست والت من نیامده… ومتاسفانه
  @exeverestt اتریوم از تراست والتم کم شده که آدرسش هم app.uniswap.org
  بوده ممنون میشم راهنماییم کنید
  متاسفانه کلی توی سایت شیبا و یونی سواپ گشتم دنبال پشتیبانیش اما نتونستم لینک و ادرسی از پشتیبانیش پیدا کنم کنم…خواهش میکنم که لطف کنید و کمکم کنید🙏🙏
  البته بنده در کیف پول تراست والت گزینه شیبا رو فعال کردم اما هیچ چیزی برای من نیومده
  با تشکر از لطف شما🙏🙏🙏

  پاسخ
 8. دوست عزیز سلام بنده از سایت ارز دیجیتال اتریوم خریدم و بدون مشکل به کیف پول تراست والت من منتقل شد…
  بعد من یو اس دی کوین (USDC)هم داشتم و از سایت یونی سواپ نصف اتریوم خودم رو به ارز شیبا چنج کردم که معادل ۴۰ میلیون توکن شیبا بوده!حالا اتریوم از حساب کیف پول تراست والت من کم شده اما هنوز توکن های شیبا به کیف پول تراست والت من منتقل نشده…و دقیقا ۴ روز میگذره از این ماجرا اما هنوز هیچ چیزی برای کیف پول تراست والت من نیامده… ومتاسفانه
  @exeverestt اتریوم از تراست والتم کم شده که آدرسش هم app.uniswap.org
  بوده ممنون میشم راهنماییم کنید بخدا معلم هستم و چندین ماهه که حقوق نگرفتم…
  متاسفانه کلی توی سایت شیبا و یونی سواپ گشتم دنبال پشتیبانیش اما نتونستم لینک و ادرسی از پشتیبانیش پیدا کنم کنم…خواهش میکنم که لطف کنید و کمکم کنید🙏🙏
  با تشکر از لطف شما🙏🙏🙏

  پاسخ
 9. سلام
  من کیف پول متا نصب کردم ولی نمیتونم اپ یونی سواپ رو پیدا کنم
  توی این سایت هم نگفته چطور باید ثبت نام کنم
  فقط گفته باید کیق پول نصب داشته باشیم که نصب کردم
  نمیدونم چکار کنم ایا نیاز به فیلتر شکن داره
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنون

  پاسخ
 10. من اتریوم دارم در کیف پول میتامسک وقتی می خوام از صرافی یونی اسواپ ازر دیگر بخرم بهم میگه موجودی ناکافی .ایا به ارز خاصی نیاز دارد برای تبدیل مثل جست اسواپ که به ترون لازم دراد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده